Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska-Pela szybko zrezygnowała z niani. Aktorka odczuwała niepokój

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
plejada.pl

Agnieszka Kaczorowska-Pela to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich tancerek i aktorek. Celebrytka wspólnie z mężem wychowuje dwie córki. W jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, że zatrudnili do pomocy nianię, jednak szybko zrezygnowali z jej usług. Dlaczego?

Agnieszka Kaczorowska-Pela o wychowywaniu dzieci

Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela doczekali się dwóch córek. Starsza Emilia skończyła w tym roku trzy lata, młodsza Gabriela ma rok. Celebrytka wyznała, że kiedy na świecie pojawiła się ich pierwsza pociecha, korzystali z pomocy. Dziewczynką zajmowała mama aktorki i tancerki. Pojawienie się drugiego dziecka skłoniło parę do tego, aby zatrudnić profesjonalną nianię. Małżeństwu zależało, aby młodsza córka miała odpowiednio zagospodarowany czas, gdy jej starsza siostra jest w przedszkolu.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

– Od kiedy zostaliśmy rodzicami, byliśmy bardzo mocno na to zafiksowani, że tylko my, to jest nasze dziecko, chcemy je od A do Z wychować i dalej się tego trzymamy. (...) Teraz kiedy jest Gabrynia (ona ma już ponad rok), ten pierwszy rok był tak samo zorganizowany, ale poczuliśmy pierwszy raz, że chcielibyśmy skorzystać z pomocy z zewnątrz – powiedziała w rozmowie z serwisem plejada.pl Agnieszka Kaczorowska-Pela.

Agnieszka Kaczorowska-Pela o pomocy niani. Dlaczego zrezygnowała z jej pomocy?

Celebrytka wyznała, że wspólnie z mężem wybrali opiekunkę spośród czterech kandydatek. - Niby wszystko było okej, tylko myślę, że nie jesteśmy do końca gotowi na to - powiedziała i dodała, że zaledwie po dwóch miesiącach postanowili zrezygnować z jej usług.

- Początek to była taka zajawka: "wow, jak ja nie muszę się niczym stresować". Bardzo to było uwalniające i fantastyczne uczucie, ale szybko się skończyło. Wyszła chęć naszej kontroli wszystkiego, co się dzieje, niepokoju – tłumaczyła w rozmowie z portalem plejada.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: plejada.pl

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Pozostałe wiadomości