Agnieszka Kaczorowska-Pela z entuzjazmem powitała ostatni miesiąc roku. "Nie ma kolejnego"

Agnieszka Kaczorowska-Pela
Agnieszka Kaczorowska-Pela i jej grudniowe postanowienia
Źródło: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA
Z początkiem grudnia Agnieszka Kaczorowska-Pela postanowiła wprowadzić fanów w refleksyjny nastrój. Aktorka opublikowała w mediach społecznościowych inspirujący wpis na temat postanowień, jakie warto poczynić jeszcze przed końcem roku. - Możemy w ten miesiąc wejść z czystą kartą - zapewniła gwiazda.

Agnieszka Kaczorowska-Pela i jej grudniowe postanowienia

Grudzień kojarzy się przede wszystkim z oczekiwaniem na święta Bożego Narodzenia i gorączkowymi przygotowaniami do rodzinnych spotkań. Ostatnie tygodnie roku to jednak nie tylko liczne obowiązki, ale także szansa na wprowadzenie w życie istotnych zmian. Agnieszka Kaczorowska-Pela nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Aktorka opublikowała w mediach społecznościowych rozległy wpis o tym, w jaki sposób warto wykorzystać ten szczególny czas.

Polscy aktorzy i aktorki

Piotr Adamczyk
Źródło: Dzień Dobry TVN
Piotr Adamczyk serwuje „Miłość po angielsku”
Piotr Adamczyk serwuje „Miłość po angielsku”
Teraz oglądasz
Agnieszka Grochowska - aktorka wielowymiarowa
Agnieszka Grochowska - aktorka wielowymiarowa
Teraz oglądasz
Weronika Rosati najlepszą aktorką we Włoszech
Weronika Rosati najlepszą aktorką we Włoszech
Teraz oglądasz
Kasia Sawczuk – utalentowana aktorka i piosenkarka
Kasia Sawczuk – utalentowana aktorka i piosenkarka
Teraz oglądasz
Marianna Zydek – aktorka z Trójmiasta
Marianna Zydek – aktorka z Trójmiasta
Teraz oglądasz
Aktorzy „Listów do M. 5” walczą o milion
Aktorzy „Listów do M. 5” walczą o milion
Teraz oglądasz
"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"
"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"
Teraz oglądasz
Krystyna Janda - aktorka do zadań specjalnych
Krystyna Janda - aktorka do zadań specjalnych
Teraz oglądasz
Spektakl, który może pomóc każdemu z nas
Spektakl, który może pomóc każdemu z nas
Teraz oglądasz
Cezary Pazura - aktor do zadań specjalnych
Cezary Pazura - aktor do zadań specjalnych
Teraz oglądasz
Maja Ostaszewska i Adam Woronowicz w roli teściów
Maja Ostaszewska i Adam Woronowicz w roli teściów
Teraz oglądasz
Czwarta odsłona zwariowanej komedii
Czwarta odsłona zwariowanej komedii
Teraz oglądasz
Młode pokolenie komedii „Kogel Mogel 4”
Młode pokolenie komedii „Kogel Mogel 4”
Teraz oglądasz
Fenomen Pana Kleksa
Fenomen Pana Kleksa
Teraz oglądasz
Magdalena Boczarska - 20 lat aktorskiej przygody
Magdalena Boczarska - 20 lat aktorskiej przygody
Teraz oglądasz
Mikołaj Roznerski o roli sportu w pracy aktora
Mikołaj Roznerski o roli sportu w pracy aktora
Teraz oglądasz
Alicja Bachleda-Curuś w przebojowej komedii
Alicja Bachleda-Curuś w przebojowej komedii
Teraz oglądasz

- Co roku powtarzam, że grudzień może być najpiękniejszym miesiącem w roku, bo… nie ma kolejnego. Skoro już wiemy jaki rok za nami, jakie pragnienia i tęsknoty są w naszym sercu i co jest dla nas najważniejsze, to możemy w ten miesiąc wejść z czystą kartą i zrobić go pięknym i najlepszym (...). Niech się dzieje! Niech dzieje się dobrze! Dajcie się ponieść magii, bo czemu nie? - napisała gwiazda pod rodzinną fotografią.

Agnieszka Kaczorowska-Pela o ostatnich tygodniach roku

Nie da się ukryć, że Agnieszka Kaczorowska-Pela z godnym podziwu entuzjazmem powitała ostatni miesiąc roku. W poście nie zabrakło jednak wzmianki o napiętym harmonogramie i obowiązkach, które stanowią nieodzowny element codzienności młodej mamy.

- Grudzień jest dla nas zawsze dobry… jednocześnie pracowity i zwariowany - stwierdziła aktorka.

Niewykluczone, że instagramowy wpis gwiazdy zachęci wiele osób do zmiany planu na nadchodzące tygodnie. Z jego przesłaniem zgodziła się między innymi Joanna Moro.

- Ale piękne słowa. Dokładnie tak jest, mamy ostatnie 31 dni na stwierdzenie, że ten rok naprawdę był w porządku - napisała artystka pod postem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także: