Styl życia

Nazywana jest kobietą z największymi ustami na świecie. Powiększała je 30 razy

Styl życia

Autor:
Daria
Pacańska
Źródło:
dailystar.co.uk
Powiększanie ust

Andrea Ivanova ma 24 lata i mieszka w Bułgarii. Kobieta obsesyjnie powiększa sobie usta i chwali się w mediach społecznościowych tym, że ustanowiła rekord w ostrzykiwaniu ich. W jednym z wywiadów opowiedziała z jakimi reakcjami spotyka się na co dzień.

Andrea Ivanova ma największe usta na świecie

Andrea Ivanova to influencerka z Bułgarii, która ma obsesję na punkcie powiększania ust oraz piersi. Te pierwsze ostrzyknęła kwasem hialuronowym aż 30 razy. Nazywana jest nawet "kobietą z największymi ustami na świecie". 24-latka jest bardzo zadowolona ze swojego wyglądu i - jak przekonuje - jej urodą zachwycają się także użytkownicy mediów społecznościowych. - Każdego dnia fani z całego świata wysyłają mi tysiące wiadomości i zapraszają na wakacje w różnych krajach, a nawet kontynentach, ale jeszcze z tych zaproszeń nie skorzystałam. Może pewnego dnia to zrobię - powiedziała dziennikarzowi Daily Star.

Uroda

Urodę poprawiamy już od starożytności
Urodę poprawiamy już od starożytności Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Andrea Ivanova przyznała, że oprócz pozytywnych reakcji fanów, spotyka się także z tymi negatywnymi. - Ludzie zawsze mnie komentują, szepczą sobie nawzajem. Niektórzy nawet wytykają mnie palcami, gwiżdżą, dyskutują o moim wyglądzie, są też tacy, którzy się śmieją, żartują ze mnie i oczywiście są ludzie, którzy podchodzą do mnie, gratulują i chcą robić ze mną zdjęcia - powiedziała.

Kobieta z największymi ustami na świecie

Andrea Ivanova powiększała także policzki, poprawiła podbródek i linię szczęki, a także wydłużyła twarz. - Wszystkie zabiegi wykonywałam w mieście, w którym mieszkam, w Sofii, ale planuję kolejną operację. Chciałabym jeszcze bardziej powiększyć sobie piersi. Prawdopodobnie wyjadę w tym celu do Turcji lub Niemiec, ponieważ w tych krajach są całkiem dobrzy specjaliści - stwierdziła, a następnie dodała, że nie wybiera - jak niektóre kobiety - tanich klinik.

- Dla mnie cena nie ma większego znaczenia, ponieważ uważam, że przede wszystkim powinniśmy zbadać, gdzie i jacy są specjaliści w dziedzinie chirurgii plastycznej, czy są gotowi spełnić nasze życzenia i czy są wystarczająco dobrzy, aby osiągnąć pożądany rezultat - zaznaczyła.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło: dailystar.co.uk

Źródło zdjęcia głównego: dimamorgan12/Getty Images

Pozostałe wiadomości