powiększanie ust

  Andrea Ivanova ma 24 lata i mieszka w Bułgarii. Kobieta obsesyjnie powiększa sobie usta i chwali się w mediach społecznościowych tym, że ustanowiła rekord w ostrzykiwaniu ich. W jednym z wywiadów opowiedziała z jakimi reakcjami spotyka się na co dzień.

  Kuszący wygląd warg można uzyskać dzięki dwóm popularnym kosmetykom.

  Wiele kobiet marzy o pełnych i zdrowo wyglądających ustach. Co zrobić, gdy boimy się igieł lub cena zabiegu przekracza nasz budżet? Dobrą alternatywą może być odpowiednia pielęgnacji i makijaż optycznie powiększający usta.

  Powiększanie ust to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej. Co trzeba o nim wiedzieć? O tym w Dzień Dobry TVN opowiadał Maciej Panek, lekarz medycyny estetycznej.

  Użytkowniczka TikToka zignorowała zalecenia lekarza i po zabiegu powiększania ust napiła się alkoholu. Przykrymi efektami podzieliła się w sieci, chcąc przestrzec inne osoby, przed popełnieniem tego samego błędu.

  Polacy bardzo chętnie zamawiają różne produkty z Azji. W programie Dzień Dobry TVN sprawdziliśmy czy modne gadżety do poprawiania urody działają oraz czy faktycznie ich potrzebujemy.

  Julia Wróblewska chętnie dzieli się na swoim koncie na Instagramie szczegółami ze swojego życia. Ostatnio poinformowała fanów, że poddała się zabiegowi powiększenia ust. W rozmowie z Martyną Trębacz z dziendobory.tvn.pl aktorka powiedziała, jak się czuje, co skłoniło ją do takiej decyzji i jakie były reakcje innych.

  22-letnia Andrea Ivanova została okrzyknięta przez media "żywą Barbie". Pochodząca z Bułgarii kobieta twierdzi, że ma jedne z największych ust na świecie i pomimo ostrzeżeń ekspertów nie zamierza porzucić kolejnych zabiegów. Zobaczcie, jak się zmieniła.

  Agata Rubik ma w sobie mnóstwo naturalnego uroku - i za to właśnie uwielbiają ją fani. Czyżby jednak także i ona skusiła się na kilka poprawek swojej urody? Niedawno opublikowała w mediach społecznościowych porównanie swojego "przed" i "po". Różnica jest ogromna, a internauci są w szoku.

  Jak wymodelować usta? Możemy powiększyć je w stylu hollywoodzkim, rosyjskim, francuskim, podnieść jedynie kąciki, poprawić kontur lub zastosować techniki łączone. Wszystko zależy od typu urody, budowy twarzy oraz naszych indywidualnych preferencji. Czy użycie skalpela zawsze jest konieczne? O tym rozmawialiśmy z makijażystką Martą Gąską oraz ekspertem medycyny estetycznej Maciejem Konradem Pankiem.

  Okazuje się, że wiele zabiegów z zakresu medycyny estetycznej jest wykonywana przez kosmetyczki. Niestety nie potrafią one sobie radzić z powikłaniami, które często pojawiają się po zabiegach. Wówczas pacjentki szukają pomocy u lekarzy. Gościem Dzień Dobry TVN była dr Maria Noszczyk, ekspert w dziedzinie medycyny estetycznej, która doradziła, by przed zabiegiem sprawdzić, jaki produkt zostanie nam podany. Nasz niepokój powinna również wzbudzić zbyt niska cena zabiegu.

  Niedawno Katarzyna Nosowska opublikowała poradnik dotyczący powiększania ust. Bardzo nam się spodobał, zwłaszcza fragment o wyciorach wacianych i swobodzie erotycznej. Postanowiliśmy jednak sprawdzić, czy są jeszcze inne metody optycznego powiększenia ust za pomocą makijażu. Pokazała nam je w Dzień Dobry TVN makijażystka Patrycja Tyszka-Ksepka.

  Usta z wiekiem starzeją się - robią się coraz cieńsze i mniej jędrne. O tym, jak je odmłodzić w gabinecie medycyny estetycznej powiedział w Dzień Dobry TVN dr n. med. Krzysztof Gojdź - jedyny w Polsce certyfikowany lekarz i wykładowca elitarnej Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej Anti Aging.

  Kylie Jenner to siostra amerykańskiej celebrytki Kim Kardashian, a także nowa idolka nastolatków. 18- latka pomimo swojego młodego wieku, szybko zaczęła eksperymentować ze swoim wyglądem. Tym samym Kylie Jenner zapoczątkowała wśród młodych ludzi nowy trend. Modę na nienaturalnie nabrzmiałe usta. A że wyobraźnia ludzka nie zna granic, fani gwiazdki znaleźli własny sposób na powiększanie ust. Robią to zupełnie za darmo i w warunkach domowych! Jak? Czy stosowana przez nich metoda jest bezpieczna? I jak długo utrzymuje się efekt? Dlaczego w młodych ludziach drzemie tak ogromna chęć upodobnienia się do swoich idoli? Porozmawialiśmy o tym z naszym ekspertem. Gościem Dzień Dobry TVN była psycholog Marta Żysko-Pałuba.

  Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN, pytając o to samego Michała Piróga. Jak wytłumaczył to, że jego usta są teraz większe? Czy to prawda, że Michał Piróg chciałby sobie dodać kilka centymetrów?