Newsy

Popularne sieci handlowe oferują zakupy na dowóz. Zobacz, gdzie on-line zamówisz produkty

Newsy

Aktualizacja:
zakupy online

Wyjście do sklepu po zakupy spożywcze wiąże się z długim staniem w kolejce i zagrożeniem zarażenia wirusem. Popularne sieci handlowe wychodzą klientom naprzeciw i oferują dostawę zakupów prosto pod drzwi. Zobacz, na jakich zasadach kupisz potrzebne produkty bez opuszczania domu

Biedronka – jak zrobić zakupy przez internet?

Biedronka wprowadza zakupy on-line. Usługę kieruje do mieszkańców 10 miast: Warszawy, Łodzi, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Gdańska, Gdyni i Sopotu. Towary można zamówić po obowiązujących w sklepach stacjonarnych cenach, z uwzględnieniem wszystkich aktualnych promocji. Cena jednorazowej dostawy wynosi 9,99 zł. Zamówienia będą przyjmowane w godzinach 10-22:30. Do zrobienia zakupów przez internet w Biedronce niezbędna będzie aplikacja Glovo. Po jej zainstalowaniu, od razu będzie można wybierać produkty.

Carrefour – zakupy on-line

Podobnie jak Biedronka, Carrefour oferuje zakupy on-line przez aplikację Glovo. W tym przypadku dotyczy to siedmiu miast: Warszawy, Gdańska, Gdyni, Poznania, Wrocławia, Krakowa i Katowic. Maksymalna waga jednego zamówienia to 9 kg. Cena promocyjna za dostawę, na początek współpracy, wynosi zaledwie 6,99 zł. Dla nowych klientów aplikacji pierwsza dostawa będzie darmowa.

Żabka – zakupy on-line z odbiorem osobistym

Żabka, na razie w ramach programu pilotażowego, stworzyła aplikację do zakupów online. Przez nią wybieramy produkty, a całe zamówienie odbieramy osobiście. Na razie z tej opcji mogą skorzystać mieszkańcy Warszawy. Jest też rozwiązanie „Żabka do domu”, z którego skorzystają mieszkańcy dwóch dzielnic Poznania – Jeżyc i Łazarza.

Tesco – zakupy przez internet

Tesco także oferuje swoim klientom możliwość zrobienia zakupów z dowozem do domu. Usługa dostępna jest w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu, Gliwicach, Bielsko-Białej, Krakowie, Szczecinie i Gdyni. Koszt dostawy waha się od 11 do 24 złotych. Można też wybrać opcję z odbiorem osobistym. Niestety w związku z dużym zainteresowaniem tą formą zakupów, terminy są odległe.

Lidl – jak zrobić zakupy on-line?

Na stronie sieci handlowej pojawił się komunikat o wydłużonym czasie realizacji dostawy. Wynika to z dużej ilości napływających zamówień. Wciąż jednak przez stronę internetową możemy zakupy zrobić. Przy kwocie powyżej 149 zł dostawa jest darmowa. Za zamówienia o wartości do 149 zł sklep pobiera opłatę w wysokości 9,99 zł.

Zobacz też:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości