Pijana 16-latka zasnęła w autobusie. Kierowca nie mógł jej dobudzić

radiowóz policyjny
Policjanci wezwani do pijanej nastolatki
Źródło: Patryk_Kosmider/Getty Images
Pijana nastolatka zasnęła w autobusie miejskim w Warszawie i jeździła od pętli do pętli. Kierowca wielokrotnie próbował dobudzić dziewczynę. Po nieudanych próbach zawiadomił straż miejską.

Warszawa. Pijana 16-latka zasnęła w autobusie

Funkcjonariusze straży miejskiej otrzymali zgłoszenie o nietrzeźwej kobiecie śpiącej w autobusie na pętli przy ulicy Trockiej w Warszawie. Jak się okazało niespełna 16-letnia dziewczyna od dłuższego czasu jeździła komunikacją miejską, krążąc od pętli do pętli. Mimo prób dobudzenia nie reagowała.

Gdy służbom udało się ocucić 16-latkę, miała problemy z utrzymaniem równowagi, a także przejawiała agresję. Próbowała zdejmować ubranie i rzucać nimi.

Nowak i Sekielski o swojej walce z alkoholizmem
Źródło: Dzień Dobry TVN

Pijana nastolatka spała w autobusie

Strażników zaniepokoił młody wygląd dziewczyny. Na miejscu zjawił się także patrol policji oraz pogotowie ratunkowe. Na szczęście hospitalizacja nie była potrzebna.

Gdy nastolatka przyznała, że jest niepełnoletnia, zawiadomieni zostali jej rodzice. Mieszkanka jednej z wiosek pod Wołominem powiedziała, że alkohol piła pierwszy raz. Nie ujawniła jednak, skąd go wzięła.

Więcej informacji na TVN24.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło: TVN Warszawa

Źródło zdjęcia głównego: Patryk_Kosmider/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości