Kierowca podejrzany o molestowanie pasażerki trafił do aresztu. Mężczyzna usłyszał zarzuty

Aresztowany kierowca
Kierowca molestujący pasażerkę trafił do aresztu. 
Źródło: Choochart Choochaikupt / EyeEm / Getty Images
Sprawa młodej kobiety, którą miał napastować kierowca, wstrząsnęła internautami. Lekceważący stosunek policjantów sugerujących, że pasażerka sama się do tego przyczyniła, stał się obiektem interwencji poselskiej. Teraz podejrzany mężczyzna usłyszał zarzuty i został aresztowany.

Warszawa. Kierowca molestował pasażerkę

23-letni mężczyzna został zatrzymany w związku z podejrzeniem dopuszczenia się innej czynności seksualnej w stosunku do przewożonej przez niego pasażerki. Kobieta zamówiła kurs za pomocą specjalnej aplikacji. Przejazd, który miał zająć kilka minut, trwał jednak ponad godzinę. Pasażerka, która zasnęła w samochodzie, twierdzi, że obudziła się na na parkingu.

- Śniło mi się, że mówi do mnie jakiś męski głos i dotyka mnie po pośladkach - napisała na facebookowym profilu firmy przewozowej. - Gdy się obudziłam, okazało się, że to nie był sen… facet ze zdjęcia, czyli kierowca (...), wywiózł mnie na jakiś parking, było pusto dookoła, jakieś domy jednorodzinne, niedaleko ogromny piętrowy parking typu Park and Ride.

Motoryzacja

Jarosław Szeja
Źródło: Dzień Dobry TVN
Zimowe gadżety samochodowe
Zimowe gadżety samochodowe
Motoryzacyjna pasja Jana Kobuszewskiego
Motoryzacyjna pasja Jana Kobuszewskiego
Przesiądź się do transportu publicznego
Przesiądź się do transportu publicznego
Niezwykłe muzeum zabytkowych samochodów
Niezwykłe muzeum zabytkowych samochodów
Aplikacja, która wykryje usterkę w samochodzie
Aplikacja, która wykryje usterkę w samochodzie
Ceny samochodów używanych poszły w górę
Ceny samochodów używanych poszły w górę

Poszkodowana zaczęła grozić wezwaniem policji. Ostatecznie kierowca odwiózł ją do domu. Całą sprawę zgłosiła mundurowym oraz opisała na w mediach społecznościowych. W odpowiedzi na skargę złożoną u operatora aplikacji oferującej przejazdy, otrzymała zwrot kosztów przejazdu - 8,23 zł.

Inne czynności seksualne

Jak donosi serwis metrowarszawa.gazeta.pl, podejrzany został zatrzymany przez policję. W areszcie spędzi trzy miesiące.

- Gromadziliśmy materiał dowodowy w tej sprawie, po przeprowadzeniu szeregu czynności 23-letni mężczyzna został zatrzymany w piątek. W Prokuraturze Rejonowej Warszawa-Wola usłyszał zarzut dotyczący innej czynności seksualnej - przekazała Marta Sulowska z Komendy Rejonowej Policji Warszawa IV.

Policja nie ujawniła, czy 23-latek przyznał się do winy. Nie ma również informacji na temat jego ewentualnej przestępczej przeszłości.

Zobacz także:

Autor: Adam Barabasz

Źródło: metrowarszawa.gazeta.pl

Źródło zdjęcia głównego: Choochart Choochaikupt / EyeEm / Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości