areszt

  Pan Łukasz cieszył się na rodzinne wakacje na Cyprze. Niestety, w trakcie odprawy na lotnisku, jego życie obróciło się o 180 stopni. Niespodziewanie zatrzymała go straż graniczna.

  Badania biegłych nie potwierdziły twierdzeń dziewczyny.

  27-letnia kobieta wróciła do Polski na własny ślub. Jej przyjazd do kraju zainteresował nie tylko pana młodego i weselnych gości, ale również policję.

  Para wychowuje jeszcze 4-letniego syna z niepełnosprawnością.

  Paul Haggis został zatrzymany, gdy przyjechał na festiwal filmowy.

  "Zachowanie ucznia jest obrzydliwe"

  Polska Straż Graniczna zatrzymała na lotnisku w podkrakowskich Balicach 30-latkę. Kobieta przyleciała z Wielkiej Brytanii, ponieważ w Polsce miała wziąć ślub. Dlaczego mundurowi zdecydowali się na taki krok?

  Szokujące zatrzymanie w Piszu. Aresztowano mężczyznę podejrzanego o bestialskie znęcanie się nad żoną.

  Paweł Kiliański, nasz redakcyjny kolega, zginął 27 marca. Do tej pory nie udało się aresztować sprawcy, ponieważ Kamil Ż., któremu postawiono zarzuty uciekł za granicę. Bez decyzji o tymczasowym aresztowaniu nie da się go ścigać poza terytorium Polski. Tomasz Patora w swoim reportażu bada, jak doszło do tego, że sprawca wyjechał, a najbliższe posiedzenie sądu zaplanowane jest na ponad miesiąc po zdarzeniu.

  Maria Ponomarenko z RushNews stanie przed sądem za pisanie prawdy o oblężonym Mariupolu. Jest oskarżona o szerzenie "fake newsów". Może zostać skazana na karę pozbawienia wolności do 15 lat.

  "Głowa kobiety została odcięta i leżała obok ciała".

  "Rosja to kraj niemający nic wspólnego z prawem i wolnością".

  Mężczyzna usłyszał zarzuty.

  Do tragedii doszło dwa lata temu. Policjanci patrolowali jedno z osiedli. 21- letni Adam z Konina spędzał czas w gronie znajomych, na widok policjantów zaczął uciekać. Mundurowi próbowali zatrzymać mężczyznę. Wówczas padł strzał, który ranił mężczyznę w plecy. Co działo się potem? Dlaczego śledztwo wciąż trwa?

  Pobił kobietę i mężczyznę, który stanął w jej obronie

  Mężczyzna nie żyje, jego partnerce grozi dożywocie.

  Policjanci z Puław odebrali wezwanie do mieszkania, w którym odbywała się impreza. Na miejscu zastali trzy pijane osoby, w tym matkę, pod opieką której znajdowało się dwoje dzieci. Kobieta miała w wydychanym powietrzu 2,5 promila alkoholu. 30-latka trafiła do aresztu, grozi jej 5 lat więzienia.

  Katarzyna Glinka wraz z partnerem, Jarosławem Bienieckim, wybierali się na wspólny urlop za granicę. Krótko przed wylotem z kraju, mężczyznę zatrzymała Straż Graniczna z nakazem aresztowania. Zarówno Bieniecki jak i Glinka opisali całe zajście w swoich mediach społecznościowych.

  Rodzice zatrzymanego w Mińsku dziennikarza Romana Protasiewicza, widząc upublicznione nagranie przez białoruskie władze, obawiają się o jego życie. Dopatrują się śladów przemocy. W Dzień Dobry TVN wystosowali apel.

  Sosnowiczanin, który przyznał się do zabójstwa 11-letniego chłopca, trafił za kraty. Internet obiegło nagranie z przywitania, które rzekomo zgotowali mu pozostali osadzeni. Służby więzienne twierdzą, że nie jest ono autentyczne. Gdzie przebywa morderca Sebastiana?

  Marylin Manson to kontrowersyjny muzyk, którego kariera od kilku miesięcy wisi na włosku. Artysta został niemal całkowicie wykluczony z branży po tym, jak jego byłe partnerki zaczęły oskarżać go o nadużycia seksualne. Teraz grozi mu areszt za inne wykroczenie.

  50-letni Marcin Ł. podając się za wysokiej rangi funkcjonariusza tajnych służb, miał oszukać kilka kobiet. Jak poinformował Stanisław Bar, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Opolu, mężczyźnie grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

  Kobieta wyszła do pracy, zostawiając bez opieki trójkę maluchów, z których najmłodsze miało zaledwie 3 latka. Została aresztowana i usłyszała zarzut narażenia dzieci na niebezpieczeństwo. Z pomocą przyszli ludzie, którzy zebrali dla niej ponad 100 tys. dolarów.

  Sprawa Aleksieja Nawalnego oburzyła ludzi na całym świecie. Lider rosyjskiej opozycji w ubiegłym tygodniu został skazany na pobyt w kolonii karnej. Choć światowi przywódcy apelują o zwolnienie go z aresztu wydaje się, że nic to nie da. Dlaczego? O tym w Dzień Dobry TVN mówił dyrektor Ośrodka Studiów Wschodnich, dr Adam Eberhardt.

  Policja aresztowała trzech mieszkańców powiatu sanockiego podejrzanych o rozbój, bezprawne pozbawienie wolności, pobicie oraz groźby karalne wobec 31-letniego mężczyzny. Grozi im 12 lat więzienia. Zarzuty postawiono także 61-latkowi, który miał kierować działaniem sprawców.

  Sąd rozpatrzył wniosek prokuratury o areszt dla 32-latka podejrzanego o zamordowanie matki. Mężczyzna usłyszał zarzuty zabójstwa z zamiarem bezpośrednim, nie przyznaje się on do winy. Grozi mu dożywocie.

  Nikt nie reagował na gehennę dziewczynki, jednak sprawa wyszła na jaw. Matka, jej partner oraz ojciec dziewczynki zostali aresztowani. Postawiono im zarzutu znęcania się nad dzieckiem. 6-latka przebywa obecnie w rodzinie zastępczej.

  Komisja sejmowa zajmie się ustawą przewidującą kary za wypowiadanie słów "cukierek albo psikus". Wpłynęła ona w formie petycji, a bieg nadała jej marszałek Elżbieta Witek – informuje czwartkowa "Rzeczpospolita".

  Trzy kilogramy amfetaminy znaleźli policjanci w mieszkaniu 26-letniego krakowianina. Mężczyzna przyznał się, że narkotyki należały do niego, grozi mu do 12 lat więzienia.

  Była partnerka Jeffreya Epsteina, jego powierniczka i współpracownica, została aresztowana w związku z toczącym się dochodzeniem w sprawie wykorzystywania seksualnego. Ghislaine Maxwell postawiono sześć zarzutów.