Newsy

Policjanci znaleźli ludzkie szczątki w beczce. Należą do osoby, która mogła zginąć w latach 80.

Newsy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
tvn24.pl
Wybrzeże
gettyimages/ Johner ImagesPolicjanci znaleźli ludzkie szczątki w beczce

W pobliżu Las Vegas dokonano wstrząsającego odkrycia. Policjanci pracujący przy jeziorze Mead znaleźli beczkę, w której znajdowały się ludzkie szczątki. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, zwłoki należą do osoby, która umarła w latach 80. XX wieku. Funkcjonariusze spodziewają się kolejnych ciał na dnie zbiornika.

Ludzki szczątki w beczce w jeziorze Mead

Jezioro Mead znajduje się na pograniczu stanów Nevada i Arizona, to największy sztuczny zbiornik wodny w Stanach Zjednoczonych. Jego powierzchnia wynosi ok. 640 km2, z kolei długość 180 km. Jak podaje tvn24.pl, wystającą z wody beczkę zauważyli pływający po jeziorze żeglarze. Powiadomili o tym policję. Śledczy znaleźli w środku skorodowanej beczki ludzkie szczątki.

Rozmowy o śmierci

Jak zabezpieczyć bliskich na wypadek swojej śmierci?
Jak zabezpieczyć bliskich na wypadek swojej śmierci?Dzień Dobry TVN
wideo 2/2

- Policjanci na podstawie przedmiotów pozostawionych przy ciele ofiary ustalili, że osoba, której szczątki znaleziono, umarła w latach 80. - poinformował detektyw z wydziału zabójstw, Ray Spencer. - Wraz ze spadkiem poziomu wody jest bardzo duża szansa, że na dnie zbiornika znajdziemy kolejne osoby - dodał funkcjonariusz.

Policja znalazła ciało w jeziorze Mead

Ray Spencer zapewnił, że policja postara się ustalić, jak długo ciało znajdowało się w beczce. W tym celu zwróci się z prośbą o pomoc do ekspertów z Uniwersytetu w stanie Nevada w Las Vegas.

- To będzie bardzo pracochłonne - poinformował detektyw.

Jak podaje tvn24, ludzkie szczątki odkryto na terenie Narodowego Obszaru Rekreacji jeziora Mead. Lekarz sądowy z Hrabstwa Clark ma ustalić przyczyny śmierci. Wiadomo, że beczka była częściowo zakopana na dnie jeziora.

Więcej na ten temat na tvn24.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/ Johner Images

Pozostałe wiadomości