Newsy

TOP 5 serialowych pocałunków. Który z nich był najromantyczniejszy?

Newsy

Wakacje to czas swobody, przygód i uczuciowych uniesień. Niektóre zauroczenia przeistaczają się w płomienne uczucie, podczas gdy inne pozostają jedynie miłym wspomnieniem. Specjalnie dla wielbicieli letnich romansów przygotowaliśmy zestawienie najpiękniejszych telewizyjnych pocałunków. Sprawdź, które seriale znalazły się na naszej liście.

Nasz ranking składa się z najbardziej wyjątkowych polskich produkcji telewizyjnych. Wszystkie są dostępne - od pierwszego do ostatniego odcinka - w serwisie Player. Możecie więc wybrać to, co lubicie najbardziej i pozwolić sobie na długie godziny z ulubionym serialem.

TOP 5 serialowych pocałunków

5. Piotr i Lena z "Usta, usta"

Widzowie z zapartym tchem śledzili zawirowania w związku Leny i Piotra. Ich zwieńczeniem okazały się wzruszające zaręczyny pary. Odbyły się one w Chorwacji, w towarzystwie ojca bohaterki, który podstępem doprowadził do ich spotkania.

4. Alicja i Maks, "Lekarze"

Gwieździste niebo, blask płomieni i szum fal – czy istnieją bardziej romantyczne okoliczności przyrody? W tej urokliwej scenerii uczucia okazywali sobie Alicja i Maks z serialu "Lekarze".

3. Basia i Marek z "Teraz albo nigdy"

Wyjazd na Maderę okazał się przełomem w życiu Basi i Marka. Romantyczna kolacja na klifach nad brzegiem oceanu miała zakończyć się romantycznymi zaręczynami. Niestety losy bohaterów potoczyły się inaczej.

2. Anka i Jerzy z "Przepisu na życie"

Po tym, jak Anka wygrała konkurs, wyjechała do Umbrii na kurs kulinarny. Stęskniony Jerzy postanowił pojechać za nią do Włoch. Tak zaczęły się jedne z najbardziej romantycznych dni ich życia. Wspólne przejażdżki, aleje cyprysowe i pocałunki w blasku zachodzącego słońca – takich wakacji nie da się zapomnieć.

1. Ula i Marek, "BrzydUla"

Na pierwszym miejscu naszego rankingu znaleźli się Marek i Ula. Służbowy wyjazd szybko zamienił się w romantyczny wypad nad jezioro, a obowiązki ustąpiły miejsca gorącym pocałunkom. Czy w nowym sezonie tego kultowego serialu będziemy mogli obejrzeć pocałunek, który dosłownie zmiecie dotychczasową konkurencję? Dowiemy się tego po emisji "BrzydUli 2".

Wszystkie odcinki zaprezentowanych seriali można obejrzeć w serwisie Player.

Zobacz też:

Obsada "Magdy M." po latach. Joanna Brodzik opowiedziała nam o scenie pocałunku z Pawłem Małaszyńskim

"BrzydUla 2". Nowa gwiazda dołączyła do ekipy serialu. "Przyjęłam propozycję z dużą radością"

"Królestwo Kobiet" - nowy serial stacji TVN. W jednej z ról zobaczymy Krystynę Jandę

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości