Gwiazdy

Ranking "Forbes Women", czyli najlepsze marki osobiste Polek. Kto znalazł się na liście?

"Co nowego w świecie gwiazd"

Gwiazdy

Ranking "Forbes Women", czyli najlepsze marki osobiste Polek. Kto znalazł się na liście?

"Co nowego w świecie gwiazd"

"Forbes Women" opublikował ranking najlepszych kobiecych marek osobistych. Wśród nich są takie nazwiska jak Magda Gessler, Małgorzata Rozenek-Majdan i Martyna Wojciechowska. Poznajcie całą wyróżnioną "dziesiątkę", czyli kobiety, które inspirują i motywują Polki do działania. 

Ranking "Forbes Women"

Tegoroczny ranking "Najlepsza marka osobista kobiet w Polsce 2020" opracowany przez magazyn "Forbes Women", właśnie ujrzał światło dzienne. W zestawieniu znalazło się dziesięć polskich nazwisk, które z pewnością każdy z nas doskonale zna. To pisarki, aktorki, wokalistki, influencerki oraz kobiety biznesu

Autorzy raportu brali pod uwagę: liczbę publikacji w mediach, możliwość docierania do licznych fanów oraz wartość przekazu, czyli ekwiwalent reklamowy za artykuły napisane na temat danej osoby. 

Kto znalazł się w rankingu "Forbes Women"?

Kobiety inspirujące, realizujące się na wielu polach i mające realny wpływ na działania Polek

Marki osobiste muszą być autentyczne, bazować na wartościach i prawdzie o człowieku. W czasach fejków i sztuczności najlepsze polskie kobiece marki błyszczą na tle innych jak najcenniejszy kruszec

- pisze magazyn "Forbes". 

Nazwisko zwyciężczyni rankingu przez tygodnie nie schodziło z prasowych nagłówków. Olga Tokarczuk - polska pisarka i noblistka, założycielka fundacji, na którą przekazała 350 tysięcy złotych z noblowskiej nagrody. To właśnie ona znalazła się na pierwszym, zaszczytnym miejscu. Tuż za nią - mistrzyni karate i świetnie prosperująca bizneswoman Anna Lewandowska. Brązowy medal trafił do Magdy Gessler, która zamknęła czołówkę rankingu. 

To dla mnie ogromne wyróżnienie. @ForbesWomen dziękuję? Dziękuję za docenienie mojej pracy, pasji i zaangażowania

- napisała Ania na Instagramie. 

Kobiety sukcesu według "Forbes Women"

Najmłodszą osobą w rankingu "Forbesa" jest Julia Wieniawa. Aktorka i piosenkarka znalazła się na liście zaraz za podium. Na swoich mediach społecznościowych oficjalnie podziękowała magazynowi za tak ogromne wyróżnienie. 

Jest mi przemiło oznajmić, że znalazłam się na 4 miejscu w zestawieniu Top10, gdzie wyróżniono niesamowite kobiety o wielkiej sile. Być w tak zacnym gronie jest dla mnie ogromnym zaszczytem ale i pewnego rodzaju nagrodą. Czuję wdzięczność i wiatr w żagle ? Dzięki @forbeswomenpolska

- czytamy na Instagramie Julii. 

W wyróżnionej "dziesiątce" nie zabrakło także: Krystyny Jandy, Małgorzaty Rozenek-Majdan, Martyny Wojciechowskiej, Ewy Chodakowskiej i Barbary Kurdej-Szatan. Ranking zamknęła Blanka Lipińska.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Reporter: Barbara Pasek
Co sądzisz o tym artykule?
50
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0