Newsy

Samochód dostawczy potrącił dwie rowerzystki. Jedna z nastolatek nie żyje

Newsy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Radiozet.pl/Fakt.pl
Potrącenie w Skierniewicach

27 czerwca doszło do dramatycznego wydarzenia w Skierniewicach. Jadący samochodem dostawczym mężczyzna potrącił dwie rowerzystki jadące prawą stroną ulicy. Jedna z nastolatek nie żyje.

Potrącenie rowerzystek w Skierniewicach

Do tragicznego wypadku doszło na ulicy Fabrycznej w Skierniewicach. 27 czerwca około godziny 19. samochód dostawczy potrącił dwie nastolatki jadące na rowerze. Na miejsce wypadku zostały wezwane służby, które przeprowadziły akcję reanimacyjną dziewczynek.

Jak dbać o swoje bezpieczeństwo?

Bądź bezpieczna!
Bądź bezpieczna!Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Obie rowerzystki miały około 18 lat. Jedna z nastolatek trafiła w ciężkim stanie do szpitala w Skierniewicach, natomiast drugiej nie udało się uratować. Kierowca był trzeźwy i do momentu przyjazdu medyków udzielał pomocy poszkodowanym 18-latkom.

Skierniewice. Rowerzystki potrącone przez busa

Droga została całkowicie zablokowana. Jak przekazał portalowi Fakt.pl, kom. Robert Woliński z Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach mężczyzna jadący samochodem dostawczym nie dostrzegł nastolatek, ponieważ oślepił go słońce. Rowerzystki jechały prawą stroną ulicy.

Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku. Dokładnym zbadaniem przyczyn tragedii zajmie się policja i prokuratura.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Radiozet.pl/Fakt.pl

Źródło zdjęcia głównego: Dies-irae / Getty Images

Pozostałe wiadomości