Pijana dziewczynka została potrącona na pasach. Miała 1,2 promila

przejście dla pieszych
Pijana 13-latka została potrącona na pasach. Miała 1,2 promila
Źródło: Denys Popov/Getty Images
W Morawicy doszło do groźnego wypadku. Samochód potrącił 13-latkę na przejściu dla pieszych. Sprawca nie udzielił dziecku pomocy i uciekł z miejsca zdarzenia. Co zaskakujące, poszkodowana dziewczynka była pod wpływem alkoholu. Miała 1,2 promila.

Wypadek w Morawicy

Jak czytamy w serwisie tvn24.pl, sobotę 27 sierpnia przed godziną 21 doszło do wypadku na przejściu dla pieszych w Morawicy, miejscowości w województwie świętokrzyskim. Kierowca samochodu podczas manewru wyprzedzania potrącił 13-latkę, która przechodziła przez pasy.

Jak podaje portal echodnia.eu, sprawca wypadku nie zatrzymał się, nie udzielił dziewczynce pomocy i uciekł. Na miejsce zdarzenia wezwano policję oraz pogotowie. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić, czy poszkodowana jest trzeźwa. Badanie alkomatem wykazało, że nastolatka miała 1,2 promila alkoholu w organizmie.

Samochód potrącił pijaną nastolatkę

Po interwencji służb przewieziono 13-latkę do szpitala w Kielcach. Wstępne rozpoznanie wykazało, że miała uraz nogi oraz ogólne potłuczenia ciała.

Policja bada sprawę nieletniej i ustala, dlaczego poszkodowana była pod wpływem alkoholu. Funkcjonariusze poszukują kierowcy samochodu osobowego, który spowodował wypadek.

Więcej informacji na ten temat można przeczytać na stronie TVN24.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło: echodnia.eu, tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Denys Popov/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości