"Milionerzy". Co poddawane jest tak zwanemu testowi łosia? Odpowiedź jest warta 40 tys. złotych

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Hubert Urbański

W 448. odcinku programu "Milionerzy" miejsce naprzeciwko Huberta Urbańskiego zajął Piotr Rutkowski. Programista z Gdańska doskonale poradził sobie z zadaniem kwalifikacyjnym. Czy znał odpowiedzi na kolejne pytania?

"Milionerzy" - jak grał Piotr Rutkowski?

Piotr Rutkowski to programista z Gdańska, który dzięki możliwości pracy zdalnej zasila szeregi zespołu jednej z australijskich firm. W rozmowie z Hubertem Urbańskim mieszkaniec Trójmiasta przyznał, że jest oddanym fanem programu "Milionerzy". Nie dziwi zatem fakt, że bez trudu udzielił odpowiedzi na trzy pierwsze pytania.

Kolejne pytania okazały się dla uczestnika nieco większym wyzwaniem. Piotr Rutkowski bez wahania skorzystał z dwóch kół ratunkowych. Pozwoliło mu to kontynuować grę i dojść do pytania za gwarantowaną sumę 40 tys. złotych.

Milionerzy

Mikołajkowy odcinek specjalny „Milionerów”
Mikołajkowy odcinek specjalny „Milionerów” Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Zobacz wideo: Prezenterzy TVN-u wygrali w programie "Milionerzy" łącznie 80 tysięcy złotych

Prezenterzy TVN-u wygrali w programie pt. „Milionerzy” łącznie 80 tysięcy złotych
Prezenterzy TVN-u wygrali w programie pt. „Milionerzy” łącznie 80 tysięcy złotych W studiu „Milionerów” pojawiły się ostatnio gwiazdy stacji TVN. Dorota Wellman, Marcin Prokop, Ewa Drzyzga oraz Michał Kempa musieli zmierzyć się z wieloma, często trudnymi pytaniami, by powalczyć o pieniądze, które zostaną przeznaczone na cele charytatywne. Źródło: Co za Tydzień

"Milionerzy" - Co poddawane jest tak zwanemu testowi łosia?

Pytanie za 40 tys. złotych z całą pewnością zaskoczyło Piotra Rutkowskiego. Po usłyszeniu słów Huberta Urbańskiego: "Co, zanim trafi do sprzedaży, poddawane jest tak zwanemu testowi łosia?" uczestnik otwarcie przyznał, że nie zna prawidłowej odpowiedzi. Do wyboru miał następujące opcje:

  • A: samochody;
  • B: telewizory;
  • C: zamrażarki;
  • D: sztucery.

Gracz zdecydował się wykorzystać ostatnie koło ratunkowe w postaci telefonu do przyjaciela. Kiedy okazało się, że jego ciocia nie zna odpowiedzi, zdał się na intuicję i postawił na samochody. Okazało się, że był to słuszny wybór. Zanim gra została przerwana, Piotr Rutkowski zdążył jeszcze poprawnie odpowiedzieć na pytanie za 75 tys. złotych.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości