teleturniej

  teleturniej

  W 491. odcinku programu "Milionerzy" miejsce naprzeciwko Huberta Urbańskiego zajęli Katarzyna Szynwelska z Makowa Mazowieckiego oraz Marcin Zagrajek z Warszawy. Uczestnicy musieli zmierzyć się z niełatwymi pytaniami.

  To pytanie pozbawiło uczestnika szansy na wielką wygraną.

  W 475. odcinku programu "Milionerzy" grę o tytułową stawkę kontynuował Jędrzej Siarkowski z Poznania. Uczestnik musiał zmierzyć się z zestawem niełatwych pytań. Czy udało mu się udzielić prawidłowych odpowiedzi?

  W 473. odcinku programu "Milionerzy" nie zabrakło emocjonujących momentów i podchwytliwych pytań.

  W 471. odcinku programu "Milionerzy" z pytaniami w drodze po milion zmierzył się Michał Tadeusz Koziej. Mężczyzna o wszechstronnych zainteresowaniach w błyskawicznym tempie odpowiadał na pytania.

  W 470. odcinku programu "Milionerzy" miejsce naprzeciwko Huberta Urbańskiego po raz kolejny zajął Jacek Iwaszko z Warszawy. Zawodnik przystąpił do gry z kompletem kół ratunkowych.

  W "Milionerach" im bliżej głównej nagrody, tym trudniejsze pojawiają się pytania. Przekonał się o tym Karol Badowski, który w 467. odcinku teleturnieju kontynuował swoją grę.

  W 466. odcinku "Milionerów" grę kontynuował Konrad Jurgiewicz. W wielkim stylu doszedł do pytania za 500 tys. zł.

  W 465. odcinku programu "Milionerzy" z niekiedy kłopotliwymi pytaniami w drodze po główną wygraną zmierzyli się Anna Dorabialska i Konrad Jurgiewicz. Ich wiedza musiała obejmować różne dziedziny.

  W 552. odcinku programu "Milionerzy" miejsce naprzeciwko Huberta Urbańskiego zajął Michał Pakuła z Warszawy.

  Sprawdź poprawną odpowiedź.

  W 542. odcinku programu "Milionerzy" z pytaniami o milion mierzyli się Przemysław Zieliński i Wiktoria Antoniak.

  Czy znalibyście odpowiedź na to pytanie?

  W 538. odcinku programu "Milionerzy" swoją grę kontynuował Marek Kuprowski, a następnie zastąpił go Michał Szczęsny. Mężczyźni zmierzyli się z pytaniami z różnych dziedzin, które sprawiły im nie lada problemy.

  W 537. odcinku programu "Milionerzy" z pytaniami o milion zmierzyli się Marta Górska-Han oraz Marek Kuprowski. Niektóre zagadnienia sprawiły im wielkie trudności. Sprawdźcie, czego dotyczyły i ile udało im się wygrać.

  W 532. odcinku programu "Milionerzy" mogliśmy oglądać zmagania dwójki zawodników. Milena Werner, a następnie Wojciech Caliński zmierzyli się z niekiedy podchwytliwymi pytaniami. Sprawdźcie, ile wygrali.

  W 531. odcinku "Milionerów" o główną nagrodę walczyło dwóch warszawiaków - Wojciech Łuszczyk i Szaweł Makowski. Ile udało im się wygrać?

  W 528. odcinku "Milionerów" grę kontynuował Marcin Kopacz z Krakowa. Lekko wyboistą drogą podążał do miliona. Do drugiej części rozgrywki wszedł z dwoma kołami ratunkowymi.

  W 524. odcinku programu "Milionerzy" poznaliśmy aż trzech uczestników. Marek Kalus, Mateusz Rogulski i Anna Bukowińska-Kuryło zmierzyli się z pytaniami o milion złotych. Sprawdźcie, co musieli wiedzieć.

  W 523. odcinku programu "Milionerzy" miejsce naprzeciwko Huberta Urbańskiego po raz kolejny zajął Marek Kalus. Zawodnik przystąpił do gry z trzema kołami ratunkowymi, mając na koncie gwarantowaną sumę 1000 złotych. Czy udało mu się udzielić poprawnych odpowiedzi na kolejne pytania?

  Walka o milion złotych nie jest prosta. Jak z pytaniami poradzili sobie uczestnicy 522. odcinka "Milionerów"?

  W 517. odcinku programu "Milionerzy" miejsce naprzeciwko Huberta Urbańskiego zajęła Katarzyna Skrzypek. Wrocławianka doskonale poradziła sobie z zadaniem kwalifikacyjnym i tym samym zyskała szansę na wygranie miliona złotych. Czy udało jej się odpowiedzieć na wszystkie pytania?

  Założyciele zespołu, Katarzyna Sienkiewicz i Jacek Sienkiewicz, na pewno znają odpowiedź. A Wy?

  Uczestnik 514. odcinka "Milionerów" musiał wykazać się znajomością języka angielskiego. Czy wiedział co oznacza słowo "rower"? Pytanie było warte ćwierć miliona złotych.

  W 513. odcinku "Milionerów" o tytułową nagrodę walczyło dwóch zawodników. Robert Kamiński z Warszawy bez trudu poradził sobie z pierwszymi sześcioma pytaniami.

  W 512. odcinku programu "Milionerzy" z pytaniami w drodze do wielkiej wygranej zmierzył się student, Wiktor Bochenek. Gracz błyskawicznie radził sobie z odpowiedziami. Nad jakimi kwestiami musiał się zastanawiać? Sprawdźcie.

  W 464. odcinku programu "Milionerzy" jako pierwsza z pytaniami zmierzyła się Sara Kwiecińska, która zakończyła grę z gwarantowaną sumą 1000 zł. Drugą uczestniczką była Anna Dorabialska. Jednym z pytań, na które musiała odpowiedzieć brzmiało: "Czyją bronią nazywany jest Walther Polizeipistole Kriminal". Jak sobie poradziła?

  W 463. odcinku "Milionerów" grę kontynuował Szymon Batura z Poznania. Jego problemy zaczęły się przy zagadnieniu o żucie betelu.

  W 458. odcinku "Milionerów" o duże sumy zawalczyło aż trzech uczestników, Marzena Szymanowska-Pietrzyk, Dominika Paździor oraz Kajetan Zrałek. Które pytania sprawiły im najwięcej trudności? Sprawdźcie.

  Mianownik w mianowniku liczby pojedynczej to mianownik. A w bierniku?