56-letnia modelka Paulina Porizkova o naturalnym pięknie. "Mogłaby się odmłodzić, ale nie chcę"

Autor:
Justyna
Piąsta
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Co nowego w świecie gwiazd?
Co nowego w świecie gwiazd? Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Top modelka Paulina Porizkova od kilku dekad urzeka swoją urodą. Ma 56 lat i jak zauważa, wiele kobiet w jej wieku korzysta z medycyny estetycznej, by cofnąć czas i wyglądać młodziej. Ona jednak nie zamierza tego robić. Wyznała dlaczego.

Paulina Porizkova chwali naturalny wygląd

Paulina Porizkova jest czesko-amerykańską modelką, która zdobyła sławę na całym świecie. Na początku lat 90. magazyn "People" wybrał ją jako jedną z 50 najpiękniejszych osób na świecie, z kolei "Harper’s Bazaar" nazwał ją jedną z 10 najpiękniejszych kobiet. Przed laty pracowała dla największych domów mody i projektantów jak: Chanel, Versace, Hermès, czy Dior.

Obecnie Paulina ma 59 lat i mimo upływu czasu, nieustannie zachwyca zjawiskową urodą. Nie korzysta z dobrodziejstw medycyny estetycznej, nie poddaje się operacjom, ponieważ jej zdaniem kobiece piękni tkwi w naturalności. Napisała o tym na swoim profilu na Instagramie, a jej post odbił się szerokim echem w mediach.

Paulina Porizkova o medycynie estetycznej

Sandra Hajduk-Popińska w show-biznesowym cyklu Dzień Dobry TVN opowiedziała o wpisie top modelki.

- Jedna z top modelek lat 90., przepiękna kobieta. Poczyniła, zdaniem niektórych, kontrowersyjny post. Pokazała zdjęcie zupełnie bez filtra, bez makijażu i odniosła się do mody na przerabianie twarzy na Instagramie. Nawet modelki, te najpiękniejsze kobiety, też to robią. Paulina zapytała - po co? Napisała, że chociaż ma 56 lat, mogłaby wyglądać na 39-latkę, mogłaby się odmłodzić, ale nie chcę, żeby przyszłe pokolenia nie zapomniały, jak wygląda dojrzała kobieta - stwierdziła Sandra.

Porizkova na Instagramie podkreśliła, że nie chce tuszować oznak upływającego czasu.

- Uważam, że nasze starzejące się twarze i ciała nie są stropami, które trzeba naprawić. To tylko inny rodzaj piękna, który nie jest do końca akceptowany - przyznała Paulina.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości