Gwiazdy

Dorota Gardias pokazała partnera na romantycznym zdjęciu. "Naszą pasją są wędrówki po górach i przytulanie"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Pawel Wodzynski/East News Dorota Gardias

Dorota Gardias pierwszy raz zdecydowała się pokazać ze swoim partnerem. Dziennikarka jeszcze do niedawna ukrywała informację o uczuciu. Teraz możemy zobaczyć ją z ukochanym podczas wspólnego wypadu w góry.

Dorota Gardias - kariera i życie prywatne

Dorota Gardias jest jedną z ulubienic widzów TVN. Dziennikarka przekazuje informacje o pogodzie na antenie TVN24 i TVN. Ma też na swoim koncie prowadzenie wielu programów, takich jak "Projekt plaża" i "Projekt plaża nocą", "alleZIMA!" czy "Meteo Maniak". Dała się poznać również jako niezwykle zdolna tancerka - w 2009 r. razem z Andrejem Mosejcukiem wygrała dziewiątą edycję programu TVN "Taniec z gwiazdami".

Gwiazda TVN przygody, podróże i nie unika wyzwań, co udowodniła, kiedy wraz z przyjaciółką Katarzyną Domeracką była uczestniczką drugiej edycji programu "Azja Express". Od zawsze jednak dla siebie trzymała to, co dzieje się w jej życiu osobistym. Dorota Gardias do 2011 była żoną pilota śmigłowców Konrada Skóry. Ze związku z Piotrem Bukowieckim ma córkę Hannę (ur. 7 września 2013).

Miłość i związki

Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Dorota Gardias i Dariusz Pachut

Dorota Gardias może pochwalić się naprawdę radosnym rozdziałem w jej życiu. U jej boku pojawił się nowy mężczyzna. Zakochani bardzo aktywnie wykorzystują wspólny czas. Teraz udali się na górski wypad do Szklarskiej Poręby. Dziennikarka po raz pierwszy oficjalnie pochwaliła się swoim ukochanym. To sportowiec Dariusz Pachut.

- Naszą pasją są wędrówki po górach i przytulanie – napisała.

Kim jest partner Doroty Gardias?

Dariusz Pachut jest ratownikiem medycznym i zapalonym sportowcem. Uwielbia wspinaczkę górską i podróże. Nie każdy wie, że ukochany dziennikarki jest także instruktorem strzelania i mistrzem Polski w brazylijskim jiu-jitsu.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Pawel Wodzynski/East News

Pozostałe wiadomości