Newsy

Niezwykłe sztuczki Magika Y. Zobaczcie, co na wizji zaprezentował iluzjonista

Newsy

Najmłodsi kochają magię. Dlatego z okazji Dnia Dziecka w Dzień Dobry TVN pojawił się półfinalista programu "Mam Talent", Magik Y. Zobaczcie, jakie sztuczki zaprezentował widzom.

Kim jest Magik Y?

Magik Y jest nowoczesnym iluzjonistą, mentalistą i autorem książki pt. "13 kroków, by stać się magicznym". Zdobył ogólnopolską popularność, kiedy w 2012 roku został półfinalistą programu "Mam talent". Rok później założył kanał na YouTube, który szybko odniósł duży sukces. Zaowocowało to jego autorskim programem w TVN Style, w którym pokazuje magię gwiazdom. Magik Y miał już okazję zaprezentować swoje sztuczki m.in. Robertowi Lewandowskiemu, Jaredowi Leto, DJ-owi Tiesto czy Mike'owi Tysonowi.

Sztuczki Magika Y

W Dzień Dobry TVN Y zaprezentował kilka różnych sztuczek magicznych. Podczas pierwszej z nich zagrał z Marcinem Prokopem w grę "kółko i krzyżyk" na magnetycznej tablicy, na której przypinał poszczególne elementy. Równocześnie niespodziewanie ułożył logo naszego programu na odwrotnej stronie planszy.

Podczas kolejnego wejścia sprawił, że maseczka chirurgiczna zniknęła za pomocą płynu dezynfekującego, a następnie z niewielkiego papierka wyczarował dwa lizaki dla prowadzących. Ponadto Dorota Wellman była świadkiem, jak Y zamienił niewielką kostkę Rubika w cukierki, a także widziała, jak magik wpłynął na samodzielne poruszanie się kart.

Zobaczcie te niezwykłe sztuczki w naszym wideo!

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości