sztuczki

  sztuczki

  Zanim dasz się porwać szałowi zakupowemu podczas noworocznych wyprzedaży.... usiądź przed swoją szafa i zastanów się co, tak naprawdę, jest Ci potrzebne. Alicja Napiórkowska radzi, jak kupować z głową, a dr Marek Borowiński, psycholog i specjalista ds. technik sprzedażowych opowiada, jakie techniki stosują sklepy, żeby do nas dotrzeć i zachęcić nas do kupienia konkretnych produktów.

  W kawiarence na rogu Hożej i Marszałkowskiej zorganizowaliśmy dla dzieci halloweenową zabawę. Było sporo atrakcji. Iluzjonista Jędrzej Bukowski zaprezentował kilka sztuczek, wizażystka Maja Adamiak wykonała makijaże halloweenowe, a blogerka Katarzyna Mistacoglu pokazała, jak przygotować halloweenowe lampiony z dyni.

  Iluzjonista i mistrz dużej magii Marcin Muszyński przygotował największy magiczny koncert w historii Polski. Pokazał nam sprzęt wykorzystywany podczas pokazów. Mogliśmy przyjrzeć się również próbie do spektaklu.

  Ekspert Dzień Dobry TVN fizyk dr Tomasz Rożek pokazał kilka sztuczek z balonami. Jak przykleić do balonika szklankę, nie używając przy tym kleju? Jak wsadzić do balonika szpilkę, by nie było efektu BUM?

  Grawitacja towarzyszy nam na co dzień. Niektórzy próbują ją oszukać. Zobaczcie, jak udała się ta sztuczka magikowi Y-kowi.

  Na naszej scenie wystąpił iluzjonista Jędrzej Bukowski, jedyny iluzjonista w Polsce z tytułem doktora i wykładowca na Politechnice Wrocławskiej. Podoba się Wam jego sztuczka?