iluzja

    iluzja

    David Copperfield został pozwany przez jednego z widzów, który twierdzi, że podczas widowiska magika doznał uszczerbku na zdrowiu. Sąd w Las Vegas zażądał, by słynny iluzjonista wyjaśnił szczegóły sztuczki, w której wziął udział poszkodowany mężczyzna. Prawnikom Copperfielda nie udało się utajnić procesu. O komentarz do tej sprawy poprosiliśmy gościa Dzień Dobry TVN: iluzjonistę Piotra Denisiuka. Czy według niego upublicznienie sekretów Copperfielda to początek jego końca? Nasz gość pokazał w studiu dwie sztuczki magiczne. Czy Piotr Kraśko i Marcin Meller odkryli, jak je wykonał? :)

    Iluzja to wyzwanie rzucone rozumowi. To rodzaj sztuki, która rozbudza wyobraźnię i fantazję. Gościem Dzień Dobry TVN był Marcin Muszyński, iluzjonista i uczestnik programu "Mam Talent", który przygotował magiczną niespodziankę dla Anny Kalczyńskiej, w związku ze zbliżającymi się urodzinami prowadzącej Dzień Dobry TVN. Życzymy Ani spełnienia marzeń i samych słodkich chwil. Aniu, 100 lat! :)

    Troy to guru świata magii i iluzji. Jest jednym z najpopularniejszych iluzjonistów ulicznych w Wielkiej Brytanii. Kim się inspirował i jak zainteresował się magią? W studiu Dzień Dobry TVN zaskoczył Jolantę Pieńkowską paczką na pozór zwykłych igieł. W jaki sposób je odzyskał? Troy przyczynił się także do zniknięcia Roberta Kantereita! Czy jego także udało mu się odzyskać?

    Na naszej scenie wystąpił iluzjonista Jędrzej Bukowski, jedyny iluzjonista w Polsce z tytułem doktora i wykładowca na Politechnice Wrocławskiej. Podoba się Wam jego sztuczka?