Newsy

Noworodek urodził się z głęboką raną na twarzy. To skutek poważnego błędu lekarzy

Newsy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
10 News First Queensland/Parenting.pl
Noworodek, cesarskie cięcie

Mała Kyanni przyszła na świat z raną na twarzy. Był to skutek błędu jednego z medyków, który wykonał zbyt głębokie cięcie podczas "cesarki". Maleństwo musiało przejść operację, podczas której założono aż 13 szwów.

Kolorado. Urodziła się z raną na policzku

Do niebezpiecznego incydentu doszło w klinice Denver Health w Kolorado. To właśnie tam ze skurczami porodowymi trafiła mama małej Kyanni. Kobieta planowała rodzić naturalnie, jednak lekarze podjęli decyzję o przeprowadzeniu cesarskiego cięcia. Wszystko szło zgodnie z planem do momentu nacięcia brzucha pacjentki.

Dzieci

Propozycje zabawek na Dzień Dziecka
Propozycje zabawek na Dzień DzieckaDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Gdy maluch przyszedł na świat, okazało się, że skalpel zranił twarz dziecka, w wyniku czego urodziło się ono z głęboką raną na policzku. Dziewczynka musiała przejść natychmiastową operację. Specjaliści założyli jej aż 13 szwów.

- Podczas wyciągania dziecka skaleczono mu twarz i wymagało pilnej operacji po urodzeniu. Proszę o modlitwę - pisała w sieci babcia noworodka.

Kolorado. Lekarz okaleczył twarz dziecka

Rodzice dziewczynki nie kryli oburzenia błędem lekarzy. Teraz chcą podać do sądu osobę odpowiedzialną za cierpienie ich małej córeczki. Są bardzo zdeterminowani, bo choć nie stać ich na prawnika, to założyli już zbiórkę internetową, która ma pomóc im w uzbieraniu odpowiednich pieniędzy.

Sprawę postanowili skomentować także przedstawiciele szpitala w Kolorado. - Chociaż jest to znane powikłanie medyczne w nagłych cesarskich cięciach, zawsze koncentrujemy się na zapewnieniu opieki w najlepszym interesie matki i dziecka - napisano w oświadczeniu.

- W Denver Health bezpieczeństwo i samopoczucie naszych pacjentów jest naszym priorytetem - zapewniono.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: 10 News First Queensland/Parenting.pl

Źródło zdjęcia głównego: Kemal Yildirim/GettyImages/10 News First Queensland/Facebook

Pozostałe wiadomości