Newsy

"Hotel Paradise 4". Wiktoria o Rajskim rozdaniu: "Denerwuję się"

Newsy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Uczestnicy "Hotelu Paradise"

Rajskie rozdanie to zawsze jeden z najbardziej emocjonujących odcinków Hotelu Paradise. Wszystko wskazuje na to, że nie każdy sojusz jest pewny. Czy wątpliwości uczestników okażą się słuszne? Kto już dziś będzie musiał opuścić Hotel Paradise? 

"Hotel Paradise 4" - co stanie się w 52 odcinku?

W najnowszym odcinku “Hotelu Paradise” tuż przed rajskim rozdaniem trudna rozmowa czeka Wiktorię i Miłosza. Dziewczyna obawia się ustaleń, które mogą ją wyeliminować. Wiele zależy od decyzji, którą podejmie Mateusz. Do której z dziewczyn podejdzie podczas rajskiego rozdania?

"Hotel Paradise 4". Inga i Vanessa podglądają Mateusza pod prysznicem
"Hotel Paradise 4". Inga i Vanessa podglądają Mateusza pod prysznicem W "Hotelu Paradise" wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie. Raz jest smutno i płyną łzy, a raz wszyscy pękają ze śmiechu. Zobacz wideo.

"Liczę na to, że Mati mnie wybierze, no ale się trochę denerwuję. Każdy mówi, co by zrobił, a jakby przychodzi co do czego, to i tak nie byłoby wiadomo. No i teraz ja się denerwuję, że Mati może mnie nie wybrać" - powiedziała Wiktoria w rozmowie z Sarą. 

Rajskie rozdanie - kto odpadł z Hotelu Paradise? 

W 52 odcinku "Hotelu Paradise" widzowie mogą spodziewać się wielu zwrotów akcji. Jak zachowają się uczestnicy przed kolejną eliminacją? Które pary zostaną rozdzielone? Premierowe odcinki widzowie mogą oglądać od poniedziałku do czwartku, o godzinie 20:35 na antenie TVN7, lub na player.pl.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości