Gorące tematy

Ruszają castingi do 5. edycji "Hotelu Paradise". Jak zgłosić się do programu?

Gorące tematy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
TVN
Klaudia El Dursi

Oglądasz "Hotel Paradise"? Śledzisz poczynania bohaterów i sam chciałbyś spróbować swoich sił w programie? Mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Właśnie ruszają castingi to piątej edycji tego niezwykle popularnego show. Zobacz, jak się zgłosić.

"Hotel Paradise 5" - kiedy

"Hotel Paradise" to jeden z najpopularniejszych programów telewizyjnych. Piękni i młodzi, żądni przygód uczestnicy walczą o duże pieniądze. Uczestnicy, aby zagarnąć główną wygraną, muszą zawierać sojusze, a także wykazać się dużym sprytem i determinacją.

Kto pojawi się w kolejnej edycji show? Czy będą to przebojowi single oraz singielki otwarci na spontaniczne uczucie? A może wytrawni gracze, którzy przylecą z konkretnym planem? Widzowie odpowiedź poznają już wiosną przyszłego roku. To właśnie wtedy planowana jest emisja 5. sezonu programu "Hotel Paradise".

Zobacz wideo: "Hotel Paradise". Pierwszy seks w programie

"Hotel Paradise". Pierwszy seks w programie
"Hotel Paradise". Pierwszy seks w programie Źródło: TVN 7

Jak zgłosić się do udziału w "Hotelu Paradise"

Już wiosną przyszłego roku stacja TVN7 wyemituje kolejny - 5 - sezon programu "Hotel Paradise". Osoby, które chcą wziąć w nim udział, muszą mieć ukończone 18 lat i wypełnić formularz zgłoszeniu zamieszczony na stronie: https://www.tvn7.pl/hotel-paradise. Zwycięzca może wygrać 100 tysięcy złotych.

Dystrybutorem praw do wersji oryginalnej jest firma Passion Distribution. Polską wersję formatu produkuje firma Golden Media Polska.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości