Gwiazdy

Pierwszy seks w 4. edycji "Hotelu Paradise". Która z par zbliżyła się do siebie?

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Głowińska
TVN 7"Hotel Paradise". Nana, Sara i Wiki rozmawiają o minionej nocy

Atmosfera w "Hotelu Paradise" zrobiła się wyjątkowo gorąca. Nana i Łukasz zbliżyli się do siebie, a wspólna noc, zamiast rozwiać wątpliwości, zrodziła nowe. "Nie wiedziałam, że emocje mogą aż tak zadziałać".

Do tej pory w "Hotelu Paradise" większość uczestników zawierała pakty i próżno było szukać prawdziwych, romantycznych relacji. Pierwsze uczucie pojawiło się dopiero po kilku tygodniach pomiędzy Wiktorią a Miłoszem, ale nie było im dane rozwijać go w programie. Zasady gry okazały się bezlitosne i Miłosz musiał wrócić najbliższym samolotem do Polski. Teraz pałeczkę w sztafecie miłości przejęli Nana i Łukasz, których relacja weszła na kolejny etap.

"Hotel Paradise". Nana i Łukasz spędzili razem noc

Relacja Łukasza i Nany kilkakrotnie była wystawiana na próbę. Po raz pierwszy zdarzyło się to na imprezie, podczas której Łukasz "pomylił" partnerki i oddał się gorącym tańcom z Wiktorią. Nana, choć miała żal i czuła się zdradzona, wybaczyła ten "skok w bok". Potem przez jakiś czas wydawało się, że wszystko jest między nimi dobrze i... wtedy Łukasz dał Vanessie do zrozumienia, że nie traktuje Nany poważnie.

Wysyłał jej jednoznaczne sygnały, że jest nią zainteresowany i że może stanąć za nim na Rajskim Rozdaniu bez obaw. Łukasz kwadrans przed podjęciem ostatecznej decyzji powiedział swojej partnerce, że następuje "zamiana par". Kiedy Nana się dowiedziała, że padła ofiarą spisku, powiedziała, że tym razem nie będzie powrotu.

"To byłoby jak strzelenie sobie w twarz" - mówiła wprost.

"Hotel Paradise". Pierwszy seks w programie
"Hotel Paradise". Pierwszy seks w programie
TVN 7

"Hotel Paradise". Nana i Łukasz o uczuciach

Ostatecznie jednak, ku zdziwieniu wszystkich, na Rajskim Rozdaniu odrzuciła Michała i... wybrała Łukasza. Jeszcze tego samego wieczora oddali się czułościom i zaczęli nadrabiać stracony czas. A ostatniej nocy poszli o krok dalej, dzięki czemu ich związek wszedł na kolejny etap. I jeśli zbliżenie miało rozwiać wątpliwości, czy faktycznie są dla siebie stworzeni - tak się nie stało. Zamiast tego - zrodziły się nowe pytania.

"Nie wiedziałam, że aż tak mogą emocje zadziałać, że dojdzie do takich rzeczy" - mówiła Nana tuż po.

Dziewczyny od razu wychwyciły, że coś jest nie tak.

"Co masz taką minę? Chyba chcesz nam coś powiedzieć?" - dopytywały Nanę.

"Nie. Zobaczycie" - opierała się zawstydzona Nana.

Do kamery mówiła, że ma ambiwalentny stosunek do tego, co wydarzyło się w nocy.

"Mam mieszane uczucia do tego. Nie wiem. Fajnie było, ale rano wstałam i źle się czuję ze sobą. Ale mi się podobało. W sumie nie wiem, co mam powiedzieć" - powiedziała.

Odcinek "Hotelu Paradise" obejrzysz o 20:35 na TVN 7.

Zobacz też:

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: TVN 7

Pozostałe wiadomości