Gwiazdy

Karina i Marcin z "Hotelu Paradise 3" o swoim związku: "W takim programie naprawdę można znaleźć miłość"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Po „Hotelu Paradise” nie widzą świata poza sobą
Dzień Dobry TVNPo „Hotelu Paradise” nie widzą świata poza sobą

Karina Poita i Marcin Grajoszek poznali się w programie "Hotel Paradise 3". Udział w popularnym reality show okazał się dla nich początkiem wielkiej miłości. Po powrocie z Zanzibaru para zdecydowała się ze sobą zamieszkać. W Dzień Dobry TVN zakochani opowiedzieli o swoich planach na najbliższą przyszłość.

Karina Poita i Marcin Grajoszek - uczestnicy "Hotelu Paradise"

Program "Hotel Paradise" cieszy się dużym zainteresowaniem widzów, którzy z zapartym tchem śledzą losy zgłaszających się do niego singli. Poszukiwanie miłości nie jest prostym zadaniem, jednak okazuje się, że udział w telewizyjnym show może je znacznie ułatwić. Przekonali się o tym Karina Poita i Marcin Grajoszek, którzy na rajskiej wyspie odnaleźli prawdziwe uczucie.

W takim programie naprawdę można znaleźć miłość

- zapewnił Marcin Grajoszek. Podkreślił też, że nie spodziewał się takiego rozwoju wydarzeń. Zdecydował się na udział w reality show głównie dla rozrywki, a wrócił z Zanzibaru z osobą, obok której codziennie budzi się i zasypia.

Zakochani postanowili ze sobą zamieszkać, każdego dnia poznają się coraz lepiej. Oboje z sukcesem realizują się też zawodowo. Karina do tej pory prowadziła swój salon piękności w Gdyni. Kiedy zdecydowała się przenieść do stolicy, obowiązki związane z pracą powierzyła swojej mamie. Nie zamierza jednak rezygnować ze swojej pasji, dlatego już niebawem planuje otworzyć kolejny instytut piękna, tym razem na terenie Warszawy.

Ślubna sesja zdjęciowa Kariny i Marcina

Jakiś czas temu Karina Poita i Marcin Grajoszek wywołali niemałe zamieszanie w sieci. Wszystko to za sprawą ślubnej sesji zdjęciowej, której efektami podzielili się na łamach mediów społecznościowych.

- To był totalny przypadek. Byliśmy akurat w Rzymie, gdzie brałem udział w pokazie mody. Miałem na sobie garnitur, Karcia włożyła sukienkę z pokazu - wyjaśnił uczestnik programu "Hotel Paradise".

Zakochani postanowili po prostu zapozować na tle wyjątkowej scenerii, jednak opublikowane przez nich zdjęcia wyraźnie wskazywały na to, że zalegalizowali swój związek. W Dzień Dobry TVN oboje zgodnie przyznali, że rzeczywiście mają takie plany, jednak ten wyjątkowy dzień jeszcze nie nastąpił. Teraz skupiają się na realizacji ważnego projektu, który już niebawem ujrzy światło dzienne.

- Chcemy wspólnie nagrać piosenkę - zdradzili.

Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości