Gwiazdy

Paulina Krupińska-Karpiel przeszła spektakularną metamorfozę. "Jak szaleć to szaleć"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Kamil Piklikiewicz/East NewsPaulina Krupińska-Karpiel

Paulina Krupińska-Karpiel zdecydowała się zmienić swój dotychczasowy wizerunek, a efektem jesiennej metamorfozy pochwaliła się na łamach mediów społecznościowych. Prowadząca Dzień Dobry TVN pokazała się w zupełnie nowej fryzurze. Modne cięcie natychmiast zwróciło uwagę internautów, którzy z zachwytem komentowali odważną zmianę.

Paulina Krupińska-Karpiel w nowej fryzurze

Jesień to szczególna pora roku. Trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że wiele kobiet podejmuje w tym czasie decyzję o zmianie wyglądu. Nie bez powodu mówi się o jesiennych metamorfozach, które z jakiegoś powodu najczęściej dotyczą fryzury. Na radykalną zmianę swojego wizerunku zdecydowała się także Paulina Krupińska-Karpiel.

Prowadząca Dzień Dobry TVN opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia, na których zaprezentowała się w zupełnie nowej odsłonie.

Jak szaleć to szaleć. To chyba pora na gorączkę piątkowej nocy

- napisała w poście prezenterka. Efekt metamorfozy natychmiast zwrócił uwagę internautów. Nic w tym dziwnego, Paulina Krupińska-Karpiel zaprezentowała się w mocno skróconych włosach i odmienionym odcieniu. W takim wydaniu zachwyciła rzeszę swoich oddanych fanów, jak również kolegów i koleżanki ze świata show-biznesu.

- "No czad!!!" - skomentowała zdjęcia jurorka programu "MasterChef", Ania Starmach. - "Bosko, jeszcze młodziej" - zawtórowała jej Joanna Koroniewska. W ich ślady poszli także inni artyści, zachwyceni bardzo odważną, a jednocześnie zachwycającą zmianą.

Zmiana fryzury na jesień

Modna koloryzacja i odważne cięcie to chyba najczęściej wybierane przez kobiety sposoby na zmianę wyglądu. Wizyta u fryzjera to sprawdzony sposób na poprawę humoru, ale też doskonała okazja do tego, by podążyć za aktualnymi trendami. W tym roku niemałą popularnością cieszą się krótkie fryzury, które dodają charakteru, a przy okazji pozwalają poczuć się bardzo kobieco. Na jesienną metamorfozę w tym stylu postawiła w tym roku nie tylko Paulina Krupińska-Karpiel. Nieprzeciętny urok takiego strzyżenia doceniły też między innymi Natalia Szroeder oraz Magda Steczkowska.

W tym sezonie z całą pewnością nie możemy narzekać na brak inspiracji, zachęcających do zmiany fryzury na jesień. Krótkie cięcia, które cieszą się największym uznaniem stylistów fryzur i ich klientek, to przede wszystkim pixie cut, którego cechą charakterystyczną jest dłuższa grzywka, ponadczasowy bob oraz jego dłuższa wersja, tak zwany lob, jak również zyskująca coraz większą popularność fryzura baby bang, czyli krótkie strzyżenie z mocno wycieniowanym przodem. Jeśli obawiasz się, że nowa fryzura nie przypadnie ci do gustu, możesz ją wcześniej przetestować, zakładając perukę.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Czy Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski mają wiele wspólnych cech?

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości