Gwiazdy

Urszula powraca do muzycznych korzeni. "Mam takie piosenki, których ludzie chcą słuchać"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
„Teraz ja” nowe muzyczne dziecko Urszuli
Dzień Dobry TVN„Teraz ja” nowe muzyczne dziecko Urszuli

Urszula zawitała do studia Dzień Dobry TVN ze swoim najnowszym muzycznym dzieckiem - albumem "Teraz ja". W rozmowie z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem opowiedziała o pracy nad albumem. Zdradziła również, jak odnajduje się w świecie mediów społecznościowych.

Nowa płyta Urszuli

Choć trudno w to uwierzyć, to w przyszłym roku Urszula będzie świętowała 40-lecie pracy artystycznej. Wokalistka jednak się nie zatrzymuje - po serii sześciu reedycji przyszedł czas na nowy album. W studiu Dzień Dobry TVN zaprezentowała jeszcze ciepłe wydawnictwo zatytułowane "Teraz ja", które zawiera premierowe utwory.

- Jest to płyta nowoczesna, nie jest to rock and roll, który kiedyś się grało, ale taki współczesny, bardzo fajny - powiedziała piosenkarka. - Teksty, dość silne, a właściwie 90% twórców tej płyty to są mężczyźni, więc to taki album z męskim pazurem - dodała.

Urszula, proponując nowy materiał, nie odcinka się od swojego dorobku i hitów uwielbianych przez jej fanów.

- Mam piosenki, których ludzie chcą słuchać, to jest najlepsze - przyznała. - Na szczęście to są fajne piosenki - podkreśliła.

Zaczaruj - nowy singiel Urszuli

Na scenie Dzień Dobry TVN Urszula wykonała piosenkę "Zaczaruj". Utwór napisała Ania Dąbrowska. Jak podkreśla wokalistka, utwór swoją formą nawiązuje do jej największego przeboju "Dmuchawce, latawce, wiatr".

- Znów śpiewam walczyka, znowu to jest walczyk o lecie - zauważyła. - Szukam takich wspólnych mianowników w swoim życiu - skwitowała.

Urszula wciąż zachwyca energią i charyzmą. Jak odnajduje się w rzeczywistości nowych mediów?

- Wiadomo, że wszystko się zmienia, jesteśmy w innej rzeczywistości, ale my kiedy gramy koncerty, to mamy po prostu tych samych ludzi, którzy przychodzą posłuchać naszych piosenek - stwierdziła. - Czasami muszę być na Instagramie, czy zrobić coś na Fejsie i być na bieżąco, ale to mi nie przeszkadza, a raczej pomaga - podsumowała.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl

Zobacz wideo: Urszula w piosence "Zaczaruj"

Urszula w piosence „Zaczaruj”
Urszula w piosence „Zaczaruj”
Dzień Dobry TVN

Zobacz też:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Kuba Kamiński / East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości