Gwiazdy

Koroniewska: "U was też szpital w domu?". Wielu rodziców zrozumie jej słowa

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz

Joanna Koroniewska zaserwowała mężowi ciętą ripostę w odpowiedzi na jego poranne lenistwo. Przy okazji zdradziła, że w jej domu na dobre zagościły jesiennie infekcje. Jej wpis rozbawił wiernych fanów.

Joanna KoroniewskaJoanna Koroniewska
Kamil Piklikiewicz/East News

Joanna Koroniewska odpowiada mężowi

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor przyzwyczaili już swoich obserwatorów w mediach społecznościowych do publicznej wymiany opinii i przerzucania się żartami na swoich instagramowych profilach. Tym razem punktem wyjścia był pobyt Macieja Dowbora i jego "smaczna kawusia" nad Morzem Śródziemnym.

- Pysznej kawusi z samego rana życzę Wam wszystkim prosto z nad jakieś takiej dziwnej kałuży - napisał na Instagramie mąż aktorki. - To się chyba nazywa Morze Śródziemne czy jakoś tak - żartował.

Na odpowiedź Joanny nie musiał długo czekać.

- Skoro miałeś czas na poranną kawkę, mam nadzieję, że prezenty dla córeczek i małżonki już kupione - dopytywała małżonka, sfotografowana w domowych pieleszach. - Tak sobie patrzę na mój i Twój poranek i napiszę tak- ja też mam kawę, wprawdzie zimną, ale pyszną i też dużo zielska za oknem, serio, jest się czym chwalić??!! Drzewo to drzewo - pisała z przekorą.

Jesienne infekcje u Dowborów

Choć Joanny Koroniewskiej nie opuszcza dobry humor, to okazuje się, że jej córkę dopadła jesienna infekcja, która uziemiła aktorkę.

- A tak przy okazji, jak już wrócisz, mam dla Ciebie przygotowaną listę rzeczy do zrobienia - zapowiedziała mężowi. - Na pewno nie będziesz się nudził. Czekamy z niecierpliwością na Twój powrót. Będziesz miał pełne ręce roboty- dosłownie i w przenośni - tak jak lubisz - dodała.

Aktorka zwróciła się również bezpośrednio do fanów.

- U Was też szpital w domu? - zapytała. - Zdrówka Wszystkim! Mam nadzieję, że troszkę poprawiłam Wam humor. Bo sobie, kosztem @maciej_dowbor na pewno - podsumowała.

Zobacz wideo: "Domówka u Dowborów" wystawiona na WOŚP

”Domówka u Dowborów” wystawiona na WOŚP
”Domówka u Dowborów” wystawiona na WOŚP
Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości