Maciej Dowbor w stroju księżniczki. "Czasem naprawdę zazdroszczę kumplom, którzy mają synów"

Maciej Dowbor
Bartosz Krupa/East News
Maciej Dowbor stanął w obliczu nie lada wyzwania. Dziennikarz musiał zmierzyć się z samotną opieką nad córkami. Wspólne popołudnie zaowocowało wyjątkową sesją zdjęciową, która pokazała do jakich poświęceń zdolny jest kochający ojciec.

Maciej Dowbor z córkami

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor - jedna z najpopularniejszych par polskiego show biznesu - zdobyli serca internautów olbrzymim dystansem oraz poczuciem humoru. W związku z zawodowymi obowiązkami aktorki, która musiała stawić się w teatrze, dziennikarz został na gospodarstwie sam z córkami. Efektami wspólnych zabaw pochwalił się na swoim instagramowym profilu, publikując zdjęcie w stroju księżniczki.

- Aaaaa! Szefowa wyszła do roboty(farciara), a ja od nadmiaru różu zaraz oszaleję - napisał. Czasem naprawdę zazdroszczę kumplom, którzy mają synów. Można by jakiś mecz obejrzeć albo zagrać w gałę. A nie tylko wróżki i księżniczki. Tak mnie córeczki urządziły- wyznał Maciej Dowbor, dopytując, w co można się bawić z dziewczynkami.

Na to pytanie z odpowiedzią pośpieszyła zapracowana żona.

- Proponuję malowanie twarzy farbkami, a potem sprzątanie. dziś mam dwa spektakle wiec macie dużo czasu - zaproponowała Joanna Koroniewska. - Całuje Was moje słodkie dziewczynki. Bo chłopca tam żadnego nie widzę - skwitowała.

Dzieci Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor doczekali się dwójki pociech: Janiny (ur. 2009) i Heleny (ur. 2018). Dumni rodzice - choć nie pokazują twarzy dziecka - często dzielą się ze swoimi fanami problemami, które przynosi im rodzicielstwo. Pokazując nielukrowany obraz domowej rzeczywistości, zaskarbili sobie sympatię rzeczy obserwatorów, z którymi dzielą się perypetiami dnia codziennego.

Zobacz wideo: "Domówka u Dowborów" wystawiona na WOŚP

”Domówka u Dowborów” wystawiona na WOŚP
Źródło: Dzień Dobry TVN

Autor: Adam Barabasz

podziel się:

Pozostałe wiadomości