księżniczka

    księżniczka

    Od samego rana w naszej kawiarence urzędowała prawdziwa księżniczka z bajki! Wspólnie ze swoim przyjacielem chomikiem i naszą reporterką Katarzyną Olubińską w arkana bycia księżniczką wprowadzała wszystkie dziewczynki, które odwiedziły TVN Cafe! :)

    Księżniczka Tamara Czartoryska próbowała swoich sił w modelingu, grała w filmach, pracowała także jako prezenterka telewizyjna. Czym się teraz zajmuje zawodowo? Czy ma w domu przedmioty przypominające jej o polskich przodkach? Jak wyglądało jej dzieciństwo? Pamięta swoją pierwszą wizytę w Polsce? Jak kiedyś układały się jej relacje z ojcem? Ostatnio w mediach polskich głośno było o ich konflikcie. Co jest jego powodem? Księżniczkę Czartoryską odwiedził w Portugalii reporter Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

    Katarzyna Sikorska-Rybarska, mama dwóch dziewczynek, zalożyła sklep internetowy, w którym sprzedaje bajkowe sukienki i spódniczki dla... małych księżniczek. Ile kosztują spódniczki z tiulu? Z czego wykonane są te cudeńka? O czym marzyła w dzieciństwie Anna Starmach? Czy zgodzicie się z Dorotą Wellman, że "każda kobieta bez względu na wiek chce wyglądać jak księżniczka"?