Gwiazdy

Poważny krok w związku Moniki Richardson. Wojterkowski: "W tym wieku decyzje podejmuje się dość szybko"

Gwiazdy

Autor:
Sylwia
Wołoch
Źródło:
Plotek.pl
Dzień Dobry TVNMonika Richardson

Konrad Wojterkowski o bliskiej relacji z Moniką Richardson poinformował na Instagramie w maju 2021 roku. Teraz okazało się, że pomieszkują ze sobą już od jakiegoś czasu i zdradzają, dlaczego zdecydowali się podjąć decyzję tak szybko.

Monika Richardson i Konrad Wojterkowski

Monika Richardson jest dziennikarką, iberystką i prezenterką telewizyjną. Prowadziła audycje radiowe i programy telewizyjne. Obecnie przeprowadza także wywiady dla tygodnika "Wprost". Kobieta była trzykrotnie zamężna – jej pierwszym małżonkiem był amerykański dziennikarz Will Richardson, drugim Szkot Jamie Malcolm, natomiast trzecim – Zbigniew Zamachowski, z którym potwierdziła rozstanie w marcu 2021 roku.

Od pewnego czasu często pokazuje się z nowym partnerem, producentem filmowym Konradem Wojterkowskim. Mężczyzna był już w związku między innymi z Dorotą Gardias. W maju 2021 roku informował na Instagramie, że los obdarzył ich "radością wspólnego obcowania", a niedawno postanowili podzielić się kolejnymi szczegółami z ich życia.

Monika Richardson i Konrad Wojterowski zamieszkali ze sobą

Jak mówi dziennikarka i jej partner w rozmowie z Plotek.pl, już od jakiegoś czasu pomieszkują ze sobą.

- My pomieszkujemy u siebie wzajemnie od samego początku, jakby nic się w naszym związku przez to nie zmieniło – opowiada Richardson w wywiadzie z Plotkiem.

Dlaczego zdecydowali się tak szybko ze sobą zamieszkać? Wątpliwości rozwiewa biznesmen, partner dziennikarki – Konrad Wojterkowski.

- W tym wieku decyzje podejmuje się dość szybko. Nie będziemy chodzić ze sobą rok i może wtedy razem zamieszkamy. Jak mieliśmy po 20, 30 lat, to mogliśmy takie decyzje podejmować. Teraz jest inaczej – opowiada producent.

Para w wywiadzie z Plotek.pl przyznała także, że każde z nich ma swoją szafę. Dziennikarka bardzo popiera ideę noszenia jednego ubrania na imprezy kilka razy, co zgodne jest z duchem ekologii, jednak, jak mówi, nie zaczęła jeszcze wdrażać tego pomysłu w życie.

Zobacz video: Monika Richardson: Odebrałam dowód osobisty z nazwiskiem Richardson. Pozdrawiam wszystkie kobiety, które zaczynają od nowa

Zobacz także:

Autor:Sylwia Wołoch

Źródło: Plotek.pl

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości