"Hotel Paradise 3". Marcin i Kara zdradzili, jak dostali się do programu. "Nie sądziłem, że otrzymam taką szansę"

HP_PLANY
Marcin Grajoszek i Kara Poita kilka tygodnia po zakończeniu emisji trzeciej edycji "Hotelu Paradise", ciągle budzą mnóstwo emocji. Niedawno zakochani przypieczętowali swój związek romantycznymi wpisami na Instagramie. Teraz w rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl opowiedzieli o artystycznych planach na wspólną przyszłość. Z rozmowy dowiemy się także, jak uczestnicy dostali się do programu.

"Hotel Paradise 3". Marcin i Kara - historia castingu

Związek Marcina i Kary był dla wielu osób zaskoczeniem. Początkowo wydawało się bowiem, że dziewczyna stworzy relację z Kamilem, który zresztą okazał się przyjacielem jej obecnego chłopaka. Marcin miał za to spędzić życie u boku Nathalii. Przed wejściem do programu nie spodziewali się, że to o nich będzie najgłośniej.

- Mój kolega, który chciał iść na casting, zaproponował mi to. Powiedział mi, że to pomoże rozkręcić mi biznes z salonem piękności, dzięki zasięgom . Poza tym to fajna przygoda i okazja, żeby poznać super ludzi - zdradziła Kara.

- Robert Kapica, który był uczestnikiem drugiej edycji, podesłał mi link do castingu. Nie podchodziłem do tego tematu poważnie. Było pytanie, z kim chciałbym się umówić z uczestników z poprzedniej edycji i napisałem, że z Klaudią El Dursi. Nie sądziłem, że otrzymam taką szansę, ale dwa tygodnie później dostałem maila, że jestem brany pod uwagę - dodał Marcin.

"Hotel Paradise 3". Marcin i Kara - przeszłość

Ulubieńcy widzów mieli już okazję sprawdzić się przed obiektywem. Oboje w wieku 17 lat zaczęli zawodowo zajmować się modelingiem. Nie jest im obca także muzyka. Co więcej, zakochani mają w planach nagranie wspólnego numeru.

- Skończyłam nawet szkołę w tym kierunku. Pracowałam na Białorusi jako modelka. Jestem przyzwyczajona do kamer. Zaczęłam, jak miałam 17 lat. Tak samo muzyka, od dzieciństwa śpiewam, uwielbiam być na scenie - pochwaliła się Kara w rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl.

- Może napiszemy jakąś wspólną piosenkę. Na co dzień z pasji gram na gitarze. Oprócz tego mam projekt z moim przyjacielem Damianem. Tworzymy muzykę, Damian jest gitarzystą, świetnie gra i w niedalekiej przyszłości otwiera swój kanał - dodał Marcin.

Zobacz też:

Reporter: Oskar Netkowski

podziel się:

Pozostałe wiadomości