plany

  plany

  Wakacje 2022 coraz bliżej. Słoneczna pogoda powoduje, że wiele osób zaczyna myśleć już o urlopach i podróżach. Choć nie obowiązują już pandemiczne obostrzenia, sytuacja w Polsce i na świecie nie jest spokojna. Trwa wojna, gwałtownie zmienia się sytuacja geopolityczna, rosną ceny, polskie lotnictwo ma problemy. Jak będą kształtować się ceny oraz jakie kierunki podróży warto wybierać na wakacje 2022?

  Jak wytrwać w postanowieniach noworocznych 2022 i odnieść sukces? Swoimi radami w programie Dzień Dobry TVN podzielili się goście zaproszeni do studia. Co zdradziła psycholożka Zuzanna Butryn? Jakie metody stosuje aktorska para - Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał?

  Magdalena Stępień to obecnie jedno z najgłośniejszych nazwisk w polskim show-biznesie. Gwiazda najpierw w 2016 r. zasłynęła jako uczestniczka "Top Model", a później w 2020 r. ponownie jako nowa dziewczyna piłkarza Jakuba Rzeźniczaka. Po rozpadzie związku była modelka zdradza, co zamierza dalej. O plany na przyszłość zapytał ją Oskar Netkowski z serwisu dziendobry.tvn.pl.

  Marcin Grajoszek i Kara Poita kilka tygodnia po zakończeniu emisji trzeciej edycji "Hotelu Paradise", ciągle budzą mnóstwo emocji. Niedawno zakochani przypieczętowali swój związek romantycznymi wpisami na Instagramie. Teraz w rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl opowiedzieli o artystycznych planach na wspólną przyszłość. Z rozmowy dowiemy się także, jak uczestnicy dostali się do programu.

  Anna Lewandowska jest jedną z najpopularniejszych trenerek i osiągającą sukcesy bizneswoman. Karierę zawodową doskonale łączy z życiem rodzinnym jako żona najlepszego polskiego piłkarza i mama dwóch córeczek. Dobrze pamięta jednak czas, kiedy była roztargnioną nastolatką, która borykała się wątpliwościami i kompleksami. Jak z dziewczyny z małego miasta wyrosła na kobietę, która wie, czego chce? O tym, co pomogło jej w tej przemianie, napisała w inspirującym poście na Instagramie.

  Na naszej scenie Dr Misio w utworze "Mordor", a na kanapie człowiek-orkiestra Arkadiusz Jakubik. Na czym aktor, reżyser, producent, scenarzysta i muzyk w jednej osobie, planuje się skupić w 2018? Jakie będą jego najważniejsze "trzy planety aktywności twórczej"? Czym nas zaskoczy? Zobaczcie i posłuchajcie! :)

  Nowa miłość, nowy rok, nowe projekty, nowe programy. Agnieszka Jastrzębska "dopadła Joannę Krupę (na lotnisku) i postanowiła ją przesłuchać od razu, na miejscu". Czego się dowiedziała? Zobaczcie!

  Z Robertem Gonerą rozmawialiśmy dziś w Dzień Dobry TVN o jego aktorskich wyzwaniach, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Spytaliśmy go także o cenę jaką płaci się za bycie aktorem i przyznanie się do swoich słabości, w kontekście ostatnich informacji dotyczących Brada Pitta i jego problemów z alkoholem : "To jest dowód na to, jak ten zawód wpływa na nas. Przez lata on grał bardzo dużo, a w międzyczasie, gdzieś z tyłu, ciągnął się jego dramat".

  Na scenie Dzień Dobry TVN: LemON z utworem "Akapit". Od samego rana Igor Herbut odpowiadał na Wasze pytania na czacie, a Magdzie i Marcinowi opowiedział o muzycznych inspiracjach, które można odnaleźć na nowej płycie zespołu.

  Na naszej kanapie: Edyta Górniak! Jak wygląda jej życie w Los Angeles, dlatego zdecydowała się właśnie na to miasto, a nie np. Nowy Jork? Artystka opowiedziała nam także o swojej współpracy i przyjaźni z Davidem Fosterem oraz, co ucieszy jej fanów, o swoich nowych planach artystycznych: "Postanowiłam otworzyć się na te koncerty(akustyczne) dla szerszej publiczności. (...) To jest trochę inny rodzaj komunikacji z publicznością, bardzo intymny. Sama jestem ciekawa jak publiczność to odbierze i jak ja się będę w tym czuła".

  W Dzień Dobry TVN - telewizyjna premiera nowego singla Juli - "Dobrego dnia"! Nas nastroił bardzo pozytywnie, a jak Wam się podoba?

  Marcin Meller chciał zostać oceanografem, ale był za słaby z przedmiotów ścisłych. Kim w dzieciństwie chcieli zostać: Maria Konarowska, Kamil Nosel i Kuba Przygoński? Czy ich marzenia pokryły się z tym, czym zajmują się dziś? Jaką drogę przeszli, żeby zrealizować swoje marzenia? Kto ich wspierał? Jak patrzą z perspektywy czasu na swoje dziecięce marzenia? Zobaczcie.

  Na scenie Dzień Dobry TVN - Michał Szpak z piosenką „Tic Tac Clock” pochodzącą z płyty "Byle być sobą". Artysta spotkał się też z naszymi widzami na czacie i opowiedział o swoich planach muzycznych w rozmowie z Marcinem Mellerem.

  Dlaczego na polskich osiedlach z wielkiej płyty panuje stylistyczna wolna amerykanka? Czy ktoś nadzoruje artystyczne plany wspólnot mieszkaniowych i dba o spójność przestrzeni publicznej? Czy możemy coś na to poradzić? Gośćmi w studiu Dzień Dobry TVN byli Anna Cymer - krytyk architektury i architekt Marcin Kościuch.

  Na początku roku siłownie i kluby fitness przeżywają prawdziwe oblężenie. Wszystko to za sprawą naszych noworocznych postanowień, wśród których prym wiedzie stwierdzenie "wezmę się za siebie"! Czy nasi goście Grażyna Wolszczak, Sebastian Stankiewicz i Katarzyna Kępka dają radę wytrwać przy swoich sportowych wyzwaniach, z którym fitness typem się identyfikują?

  Minione 12 miesięcy podsumowała, specjalnie dla nas, Patricia Kazadi. Z czego jest jedynie zadowolona, a za co, i komu, jest "masakrycznie wdzięczna"? Zobaczcie czego dowiedziała się Agnieszka Jastrzębska.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś Natalię Lesz. Na zakończenie programu, piosenkarka wystąpiła na naszej scenie w utworze Agnieszki Osieckiej "Jedni piszą wiersze piórem". Wcześniej, w rozmowie z Anną Kalczyńską i Andrzejem Sołtysikiem, powiedziała jak odnajduje się w roli matki, aktorki i piosenkarki. Czy trudno jest pogodzić ze sobą wszystkie te obowiązki?

  "Zmądrzałam życiowo (...)Zaczynam nowy rozdział, zobaczymy co w nim będzie". Katarzyna Olubińska, spotkała się z Izabelą Marcinkiewicz. Jak przebiega jej rehabilitacja po wypadku, czego najbardziej w tej chwili potrzebuje i jakie ma plany na najbliższą przyszłość?

  Czy "Perfekcyjna pani domu" ma czas na życie prywatne? Kiedy zobaczymy Małgorzatę Rozenek ponownie w roli "Perfekcyjnej pani domu"? Agnieszka Jastrzębska o planach zawodowych i i nie tylko... rozmawiała z Małgorzatą Rozenek.

  Co zmieniło się w jej życiu w minionym roku i co przyniesie rok nadchodzący? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Tatianę Okupnik, która zdradziła nam swoje plany na najbliższe tygodnie i powiedziała dlaczego, Marcin Gortat opublikował zdjęcie z jej ślubu na Twitterze.

  Niekwestionowana gwiazda rapu: Snoop Lion (dawniej Snoop Dog) oczarowany brzmieniem głosu Izy Lach nagrał z nią teledysk oraz podpisał kontrakt na pięć płyt! Jak układa się jej współpraca z gwiazdą? Jak Wam się podobał utwór "No Ordinary Affair", który Iza wykonała na naszej scenie?