Gwiazdy

Zwycięzca programu "Hotel Paradise 3" zamieszkał ze swoją dziewczyną. "To dla nas nowy etap w życiu"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Archiwum prywatne Krystiana FerettiegoKrystian Feretti

Krystian Feretti na stałe zapisał się w pamięci widzów TVN7, którzy śledzili finał trzeciej edycji programu "Hotel Paradise". Zwycięzca telewizyjnego show związany był z Barbarą Pędlowską, jednak ta relacja nie przetrwała próby czasu. W życiu prywatnym przystojnego Włocha zaszły ostatnio znaczące zmiany. Znalazł szczęście u boku Oliwii Czajki i zdecydował się z nią zamieszkać.

Krystian Feretti w programie "Hotel Paradise 3"

Finał programu "Hotel Paradise 3" pełen był nieoczkiwanych zwrotów akcji. Widzowie zasiadający przed telewizorami z zapartym tchem śledzili każdy krok uczestników przemierzających rajską "ścieżkę lojalności". Krystian Feretti rozbił złotą kulę na ostatnim jej etapie, a wygraną podzielił się nie tylko ze swoją ówczesną partnerką, Basią Pędlowską, ale także z drugą finałową parą - Bibi i Simonem.

Po powrocie z Zanzibaru uczestnicy programu "Hotel Paradise 3" musieli odnaleźć się w nowych realiach. Związek Krystiana i Basi nie przetrwał tej próby, ich drogi rozeszły się jakiś czas później. Krystian Feretti znalazł szczęście u boku Oliwii Czajki, z którą buduje przyszłość. Na swoim instagramowym profilu opublikował niedawno informację o przeprowadzce do wspólnego mieszkania.

Krystian Feretti zamieszkał z ukochaną

Krystian Feretti nie dzieli się z fanami wszystkimi szczegółami ze swojego życia prywatnego, dlatego wieść o rozpoczęciu nowego rozdziału w jego życiu spotkała się z niesamowitym entuzjazmem internautów. Decyzja o zamieszkaniu z ukochaną nie była spontaniczna. Zwycięzca "Hotelu Paradise 3" miał już okazję przekonać się, jak będzie wyglądało życie z partnerką pod jednych dachem. Para do tej pory dzieliła swój czas na dwa domy. Teraz zakochani zdecydowali się przeprowadzić do wspólnego lokum.

Wspólne mieszkanie znacząco różni się od "pomieszkiwania", o którym wspomniałem w poście. To dla nas nowy etap w życiu. Świetnie się dogadujemy, mamy nawet podział obowiązków w domu, więc żeby nie było, ja też pomagam w takich rzeczach jak sprzątanie i gotowanie! Wspólne mieszkanie to też przede wszystkim wygoda. Nie ma przyjemniejszej rzeczy na świecie niż wracanie do wspólnego "gniazdka", gdzie czeka na ciebie ukochana osoba. Dzięki temu, że wspólne mieszkanie uczy cię drugiego człowieka, staliśmy się o wiele lepszą wersją siebie. Z dnia na dzień nasza relacja wchodzi na wyższy poziom. Życzę każdemu posiadania takiej osoby w swoim życiu

- wyznał nam Krystian Feretti. Dodał też, że podjęcie tak ważnej decyzji po zaledwie kilku miesiącach znajomości może wydawać się zaskakujące, jednak w jego przypadku było to najlepsze z możliwych rozwiązań. - Złapałem z Oliwką wspólny język już od pierwszych dni. Od razu czułem, że to coś innego, szczerego. Po co mieliśmy czekać, skoro w swoim towarzystwie jest nam najlepiej? - ocenił.

Nowe mieszkanie zwycięzcy "Hotelu Paradise 3"

Decyzja o dzieleniu życia pod jednym dachem pozwoliła parze zacieśnić relację, ale i oddać się wspólnej pasji, czyli gotowaniu. Krystian Peretti zdradził, że jednym z najważniejszych miejsc w nowym lokum jest kuchnia - to tam zakochani spędzają wiele czasu, przygotowując wyszukane potrawy.

Nowe mieszkanie jest bardzo przytulne. Zależało nam na przestrzennej i dobrze wyposażonej kuchni, ponieważ oboje kochamy gotować. Mieszkanie nie jest nasze, więc nie jest w 100% urządzone tak, jak byśmy chcieli. Planujemy w niedalekiej przyszłości kupić już swój kącik, który urządzimy po swojemu. Nie możemy się już tego doczekać

- ujawnił zwycięzca programu "Hotel Paradise 3", zdradzając tym samym, że niebawem może zaskoczyć fanów kolejną przeprowadzką.

Parze życzymy dużo szczęścia i miłości!

Nowe mieszkanie zwycięzcy "Hotelu Paradise 3"Kuchnia włoska Krystiana Ferettiego
Archiwum prywatne Krystiana Ferettiego

Zobacz także:

Zobacz wideo: Dlaczego Krystian unika ekipy z "Hotelu Paradise"? "Relacje troszeczkę oziębły po programie"

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Archiwum prywatne Krystiana Ferettiego

Pozostałe wiadomości