Krystian Ferretti o skutkach nieudanego zabiegu. "Zamiast zaakceptować się w 100%, posunąłem się do czegoś takiego"

Aktualizacja:
Krystian Ferretti

Krystian Ferretti podzielił się przykrymi doświadczeniami z gabinetu medycyny estetycznej. Zwycięzca 3. edycji "Hotelu Paradise" wyznał, że podczas zabiegu, mającego poprawić kształt jego twarzy, bez jego wiedzy podano mu toksynę botulinową.

Krystian Ferretti przyznał się do botoksu

Zwycięzca randkowego show opublikował obszerny wpis, w którym przyznał się do poprawiania urody przy pomocy wypełniaczy. Krystian zdecydował się na popularny zabieg wolumetrii, polegający na wypełnieniu partii twarzy kwasem hialuronowym, którego zadaniem jest wymodelowanie rysów twarzy.
- Równe dwa miesiące temu miałem wykonywany zabieg wolumetrii linii żuchwy, który polega na wstrzyknięciu pod skórę naturalnego kwasu hialuronowego, żeby uwydatnić jej zarys - zwierza się Krystian. - Robiąc to, zaproponowano mi również wstrzyknięcie w brodę czegoś, co opuści ją trochę i że będzie to spoko wyglądało - wspomina.
Kilka dni po zabiegu Krystian zorientował się, że efekt, który został osiągnięty, jest daleki od zamierzonego. Wtedy też na jaw wyszło, że w czasie zabiegu wstrzyknięto mu botoks.
- Na początku było wszystko super, ale po kilku dniach zaczęło się dziać coś dziwnego - relacjonuje. - Okazało się, że to był botoks, który zamiast coś poprawić, pospinał mięśnie, doprowadzając do sytuacji, że broda poszła do dołu, ale tylko z jednej strony, ciągnąc usta i powodując, że się krzywo ustawiają - opisał skutki nieudanego zabiegu.

Krystian Ferretti żałuje botoksu

Krystian wykazał się niemałą odwagą, przyznając się do nieudanego zabiegu. W wielu przypadkach celebryci unikają odpowiedzi na pytania dotyczące zmian w ich wyglądzie, tłumacząc je makijażem bądź złym oświetleniem.
Uczestnik "Hotelu Paradise" poszedł o krok dalej i publicznie stwierdził, że żałuje ingerencji w swój wygląd. Choć działanie botoksu jest odwracalne, jedynym antidotum jest czas.
- Niby takie coś się czasem zdarza i do 3 miesięcy powinno samo odpuścić. Minęły dwa i jest trochę lepiej, ale na początku wstydziłem się do kogoś buzię nawet otworzyć - wspomina Krystian. - Mam nadzieje, że za miesiąc zapomnę o tym zabiegu i żałuję, że zamiast zaakceptować się w 100%, posunąłem się do czegoś takiego - podsumowuje.
Zobacz wideo: Hotel Paradise 3 - Jakiej kobiety szuka Krystian Ferretti?
Zobacz też:
Autor: Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości