Najnowsze

Relacja z premiery filmu "Teściowie". Jak gwiazdy wyobrażają sobie siebie w tej roli?

Najnowsze

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Sandra Hajduk
"Teściowie" w kinach
Dzień Dobry TVN"Teściowie" w kinach

Film "Teściowie" można oglądać już w kinach. Na premierze produkcji pojawiło się wiele gwiazd i osobistości znanych z pierwszych stron gazet. Sandra Hajduk i zapytała ich o to, jakich mają teściów i czy wyobrażają sobie siebie w tej roli.

Gwiazdy filmu "Teściowie"

Film "Teściowie" trafił do kin, a na jego premierze pojawiła się Sandra Hajduk, która zapytała aktorów o ich doświadczenia z teściami.

- Mam moich ukochanych teściów z racji wieloletniego mojego związku i wspólnych dzieci i tego, że mieszkamy razem. Akurat ja mam najcudowniejszych teściów na świecie. Uwielbiam moją teściową, podziwiam ją, jest jeszcze jedną z najwspanialszych aktorek. W moim wypadku nie jestem w stanie znaleźć śladu tego, co jest w naszym filmie - powiedziała Maja Ostaszewska.

Aktorka nie myśli jeszcze o tym jaką sama będzie teściową, bo jej dzieci są w wieku nastoletnim. Wie natomiast, że chce być inną niż ta, którą zagrała w filmie.

- Nie chciałabym być osobą tak wtrącającą się w życie moich dorosłych dzieci jak moja bohaterka. Ona jest zdecydowanie nadopiekuńczą i mimo wielkiej miłości do syna, toksyczną matką - wyznała Ostaszewska.

Zupełnie inne podejście ma Iza Kuna. Aktorka już przygotowuje się do bycia teściową, a dla przyszłej synowej odkłada nawet prezenty.

- Ja będę wspaniałą teściową, cudowną, bajka, po prostu bajka. Tylko, że musi być fajna dla mojego syna - powiedziała Iza Kuna. - Chciałabym odwiedzać i ja przyniosę wszystko, bo ja bardzo dobrze gotuję i ja bardzo dbam i troszczę się o najbliższych. Ja już nawet szykuje jakieś sukienki jak przyszła synowa będzie chciała, to ja chętnie dam. Odkładam biżuterię, której nie noszę - dodała.

Film "Teściowie" już w kinach

"Teściowie" to komedia w reżyserii Kuby Michalczuka. Zaczyna się od odwołanego ślubu i wesela, na którym brakuje najważniejszych osób, czyli pary młodej. Widzowie na ekranie zobaczą plejadę wspaniałych aktorów m.in. Maję Ostaszewską, Izabelę Kunę, Marcina Dorocińskiego czy Adama Woronowicza. A to już jest obietnicą dobrego kina

To film, który ma nie tylko rozbawić widza, ale także pozostawić pole do rozmyśleń. Na jaki temat, można sprawdzić już od 10 września w kinach.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Sandra Hajduk

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości