Najnowsze

Kolacja z prowadzącymi Dzień Dobry TVN wylicytowana dla WOŚP. Kwota robi wrażenie

Najnowsze

Autor:
Sylwia
Wołoch
Co słychać w show-biznesie?

Uroczysta kolacja z naszymi prezenterami została wylicytowana już jakiś czas temu, jednak ze względu na pandemiczne obostrzenia mogła odbyć się dopiero teraz. Dzięki zwycięzcom aukcji, na rzecz Wielkiej Fundacji Świątecznej Pomocy trafiło aż 15 tys. złotych. Jak wyglądało spotkanie z Dorotą Wellman i Bartkiem Jędrzejakiem?

Kolacja z prowadzącymi Dzień Dobry TVN na rzecz WOŚP

Na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wystawiona została kolacja z prezenterami Dzień Dobry TVN. Wygrali ją Robert Markowski z Gdyni oraz jego żona Iwona, który wpłacili 15 tys. zł. Z Dorotą Wellman i Bartkiem Jędrzejakiem spotkali się w czwartek, 28 października. Kolacja odbyła się dopiero w październiku, ponieważ wcześniej uniemożliwiały ją pandemiczne restrykcje.

Jak opowiadał w Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak, kolacja okazała się prezentem urodzinowym dla małżonki pana Roberta, który sama wybrała, ponieważ bardzo lubi oglądać nasz program. Po drodze pojawiła się jednak kolejna okazja do świętowania - 32. rocznica ślubu państwa Markowskich.

Zobacz video: Co dalej z kliniką "Budzik dla dorosłych"?

Co dalej z kliniką „Budzik dla dorosłych”?
Co dalej z kliniką „Budzik dla dorosłych”? Ewa Błaszczyk, aktorka, prezes Fundacji "Akogo?" Źródło: Dzień Dobry TVN

Bartek Jędrzejak o kolacji dla WOŚP

Jak przebiegała kolacja?

- Było bardzo miło i smacznie. Rozmawialiśmy ze sobą tak, jakbyśmy się znali od lat. O rodzinach, o dzieciach, o wnukach i o specyfice pracy w telewizji. O tym, jak wygląda Dzień Dobry TVN od kulis. To był bardzo miły wieczór i jeszcze udało się pomóc dzieciom, bo ponad 15 000 za licytację zostało wpłacone na konto WOŚP - podkreślał Bartek Jędrzejak. 

Toasty wznoszono za zaległe urodziny pani Iwony, ale też za 32. rocznicę ślubu, którą zwycięzcy licytacji obchodzili poprzedniego dnia. - Na kolację niestety nie dotarł Marcin Prokop, ponieważ miał pilny wyjazd służbowy, ale był z nami duchem i obiecał kolejne spotkanie - opowiadał nam prezenter.

Redakcja internetowa Dzień Dobry TVN również serdecznie pozdrawia państwa Markowskich i bardzo dziękuje za wpłatę na tak piękny cel.

Zobacz video:

Autor:Sylwia Wołoch

Źródło zdjęcia głównego: Archiwum prywatne Bartka Jędrzejaka

Pozostałe wiadomości