Horoskop tygodniowy. Jeden dzień przyniesie pomyłki i niesprawdzone informacje

Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź, jaki jest horoskop dla wszystkich znaków zodiaku na 16-22 października. W ciągu najbliższych dni Słońce przebywa w znaku Wagi. Księżyc po nowiu rośnie i niebawem zobaczymy jego tarczę na nocnym niebie. W tym tygodniu będziemy oswajać się z nowym stanem rzeczy i układać energie po zaćmieniu Słońca na nowo. 

Wielu przedstawicieli zodiaku nie będzie mogło odnaleźć się wśród zupełnie innych układów towarzyskich. Niepokojący dzień, pełen zamieszania, kłopotów, niesprawdzonych wieści i pomyłek to czwartek (19.10), ponieważ na niebie utworzą się dwa nieharmonijne kwinkunksy z Neptunem. Sobota (21.10) będzie naznaczona dwiema kwadraturami, które również przyniosą ze sobą działanie poprzez agresję i złość, w szczególności na Bliskim Wschodzie. 

Horoskop tygodniowy na 16-22 dla wszystkich znaków zodiaku

Kwadratura pomiędzy Merkurym a Plutonem przyniesie konflikty w komunikacji i zdecydowanie większy krytycyzm niż w innych dniach. Kwadratura pomiędzy Słońcem a Plutonem zapowiada nadchodzące zmiany w gospodarce i inne niż do tej pory tendencje na rynkach finansowych.

Koniec tego tygodnia przyniesie znaczącą ulgę, rozluźnienie i wreszcie jakieś przyjemniejsze wpływy, na które wszyscy czekamy. Niedziela (22.10) będzie najweselszym dniem w tym tygodniu, ponieważ przyświecać mu będzie trygon pomiędzy Wenus a Jowiszem. Te dwa dobroczynne ciała niebieskie pomogą nam w odnalezieniu wewnętrznej harmonii, zrozumieniu potrzeb partnera i w budowaniu planów na finansowy sukces.

Na koniec weekendu będziemy mieć więcej powodów do radości. Dodatkowo w niedzielę na niebie uściśli się Pierwsza Kwadra Księżyca w znaku Koziorożca, która pomoże nam zarządzić planami kariery zawodowej na następne tygodnia a nawet miesiące.

Horoskop tygodniowy - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

W tym tygodniu opiekujący się tobą Mars siedzi cicho i nie bierze udziału w żadnych układach między planetami. Możesz mieć poczucie, że są to dni na przeczekanie, że do czegoś się przygotowujesz i słusznie. Zbieraj siły i trochę się przyczaj, tak jak potrafi to robić Mars w znaku Skorpiona. Nie występuj przed szereg. W ciszy i spokoju rób swoje. Na pokazanie efektów twojej pracy przyjdzie czas po 23. października. Teraz masz możliwość złapać sobie trochę swobody i zaznać radości, ale tak bardziej prywatnie, w zaciszu czterech kątów.

Trudny dniem będzie dla ciebie czwartek, ponieważ ktoś dowie się o czymś, czego nie chciałeś ujawniać i w związku z tym pojawią się w stosunku do ciebie różnego rodzaju żale i zarzuty.

Horoskop tygodniowy - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

To będzie dobry tydzień. Nareszcie niebo zauważyło cię Byku i sypnie ci lepszymi okazjami. Po pierwsze szykuje się wyjątkowo dobry układ pomiędzy Wenus, a przebywającym w twoim znaku Jowiszem (22.10). Ten trygon rozświetli ci cały tydzień i będziesz mieć możliwość zaimponować komuś swoimi pomysłami, kreatywnością i podejściem do spraw partnerskich.

Zrozumiesz głębiej to, czego potrzebuje twoja druga połówka i jej to dasz. Nie trudno się domyślić, że będą powody do zadowolenia. W związku z tym poprawi się jakość twojej relacji. W finansach też lepszy moment. Zaczną spływać obiecane pieniądze. W pracy sytuacja zacznie się stabilizować, a nerwowa atmosfera się wyciszać. W sprawach zdrowotnych dobra informacja.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Po Nowiu Księżyca i zaćmieniu Słońca w znaku Wagi, twój świat zawodowo-towarzyski układa się na nowo. Nie wszystko będzie ci w tym tygodniu pasować. Komuś coś bardziej wychodzi, ktoś jest bardziej widoczny niż ty. Czy sobie na to zasłużył to inna kwestia. Nie możesz się zniechęcać, rób swoje. Pamiętaj, że dobre efekty i wypracowane sukcesy nie przychodzą od razu.

W ciągu najbliższych dni powinieneś bardzo uważać na to, w jakiej sprawie i z kim się kontaktujesz. Szczególne trudności w tym zakresie przyniesie kwinkunks Merkurego i Neptuna (19.10), który może sprowadzić cię na manowce w dosłownym sensie. Niewykluczone, że GPS ulegnie awarii. Drugą trudność przygotowuje kwadratura pomiędzy Merkurym a Plutonem (21.10), co może sprowokować cię do solidnej kłótni czy innego rodzaju sporu. Czasami nic nie poradzi się na zacietrzewienie innych. Omijaj takie osoby z daleka.

Horoskop tygodniowy - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

W tym tygodniu będziesz musiał przysiąść mocniej nad twoją pracą lub nauką. Zaczniesz się bardziej interesować swoją karierą i słusznie, ponieważ układ na niebie pozwoli ci na skuteczną autopromocję. Pogmatwane sprawy partnerskie i relacyjne nagle zaczną się same oczyszczać. Dobroczynny trygon pomiędzy Wenus a Jowiszem, obudzi w tobie pragnienie bogacenia się i słusznie. Będziesz mieć okazję do tego, aby złapać jakieś dodatkowe zajęcia, albo wkręcić się w towarzystwo, które umie i potrafi zarabiać pieniądze.

Czekają cię również różnego rodzaju zwroty do domowego budżetu. Nareszcie dłużnicy uregulują swoje zobowiązania. Fizycznie także lepiej, ale uważaj w dniu kwadratury pomiędzy Słońcem a Plutonem (21.10), ponieważ tworzy ona półkrzyż z twoim znakiem. Ktoś może bardzo agresywnie zastąpić ci drogę.

Horoskop tygodniowy - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Masz poczucie, że ostatnie zaćmienie Słońca tak mocno cię transformuje, że rozkładasz się na czynniki pierwsze i musisz na nowo się poskładać. Jakoś ci się to uda, a przynajmniej z każdym dniem będzie szło lepiej. Okazało się, że wiele osób ma radykalnie inne poglądy niż ty i nie wszyscy respektują twoje zdanie, co jest dla ciebie swoistym ciosem. No niestety, gorzka pigułka do przełknięcia na gruncie zawodowym będzie naszykowana już w czwartek (19.10), nieharmonijne kwinkunksy będą mieszać w podróżach służbowych i mylić ci drogę.

Twoje zdrowie nie jest teraz kwitnące. Niebo sugeruje ci, aby ukrócić wszelkiej maści wycieczki i pozostać w domu, poświęcić się regeneracji i poukładać sobie twoje emocje.

Horoskop tygodniowy - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

W tym tygodniu planety dodają ci mocy i seksapilu, ale nie oszczędzą kłujących szpileczek, które wyśle zazdrosne otocznie. Oczywiście najlepszym wpływem otacza cię teraz przebywająca w twoim znaku Wenus, która dąży do dobroczynnego trygonu z Jowiszem (22.10), więc na sprawy finansowe nie powinnaś narzekać. Kasa w skarbcu będzie się zgadzać. Podobnie z miłością.

Wokół ciebie wiele zainteresowanych nawiązaniem bliższej relacji osób. Wyglądasz pięknie, wręcz promieniujesz. Jesteś teraz na topie. Wszystko ładnie, pięknie, ale komuś się to bardzo nie podoba. Pojawi się plan, jak popsuć ci dobry humor. W czwartek i piątek możesz się dowiedzieć o jakiś absurdalnych plotkach bądź pomówieniach. Nieharmonijne układy Merkurego sprawią, że złośliwcy zaczną sobie na tobie ostrzyć języki. Wzrusz ramionami i dąż do swoich celów. Psy szczekają, karawana jedzie dalej.

Horoskop tygodniowy - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Opiekująca się tobą Wenus tworzy w tym tygodniu dobroczynny trygon z Jowiszem, co jest bardzo dobrze rokującym układem, ale niestety odbywa się to w znakach ziemskich. Być może będziesz się mogła cieszyć, ale nie swoim sukcesem, tylko sukcesem innych, bliskich ci osób. Planety sprzyjają natomiast twoim staraniom o nowe stanowisko lub kredyt. Musisz mieć odwagę, aby porozmawiać również o twoim awansie.

Merkury, który znajduje się teraz w twoim znaku zodiaku, będzie niestety w opresji w czwartek (19.10), więc popełnisz jakiś błąd, który jest wręcz dziecinny. To może cię bardzo zawstydzić i spowodować, że będziesz mieć sama do siebie pretensje. Uważaj w najbliższych dniach na dokumenty, ponieważ znajdują się w nich błędne informacje. Nie ufaj bezkrytycznie osobom, które poznasz w środę bądź czwartek.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Masz przed sobą dobry pod względem finansowym i uczuciowym tydzień. Trygon pomiędzy Wenus a Jowiszem może dać ci okazję do krótkiej, ale skutecznej regeneracji na wyjeździe. Jednak w pracy pojawi się więcej napięć, niż zakładałeś. Uważaj, ponieważ ktoś się nie może się doczekać kiedy popełnisz błąd! Kwadratury Merkurego i Słońca do Plutona spowodują, że zacznie się bezwzględna rywalizacja o jakieś stanowisko. Możesz czuć się zdecydowanie słabszy w środę i czwartek, więc w tych dniach pilnuj się szczególnie.

Nawet jeśli ktoś nie chce odpuścić walki, na którą nie masz ochoty, pamiętaj, że masz cały czas w zapasie Marsa, który przemierza kolejne stopnie twojego znaku i nie pozwoli, abyś dał się pokonać. To nie będzie łatwy tydzień, ale sytuacja na niebie transformuje sprawy zawodowe dla wszystkich.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Szykuje się pozytywny trygon pomiędzy twoim patronem, czyli Jowiszem, a Wenus (22.10), który nareszcie uwolni dla ciebie, długo wyczekiwane środki finansowe. Bardzo dobrze! Otrzymasz kredyty inwestycyjny, ktoś coś wypłaci, będziesz mógł ruszać z kolejnymi planami. Jednak pojawiają się też drobne trudności.

W tym tygodniu będziesz mieć pokusę, aby się kimś wyręczyć, skorzystać z czyjejś pomocy lub wsparcia. Ktoś będzie chciał ci pomóc i tak pomoże, że zepsuje, więc jeśli możesz coś zrobić sam, zamiast komuś to zlecać, to zrób. W szczególności wystrzegaj się robienia czegoś innymi rękami niż twoje w czwartek (19.10). Układ na niebie wygeneruje wtedy cała masę pomyłek, kiksów i różnego rodzaju nieporozumień. Nie daj się zbić z pantałyku tuż przed metą. Uczucia nie są teraz najważniejsze, teraz najważniejsze będą twoje biznesy i sprawy zawodowo-szkolne.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Tydzień rozpocznie się nie tak, jakbyś tego oczekiwał. Będą różnego rodzaju utrudnienia, nie losowe, ale takie, które ktoś celowo przed tobą stawia, aby coś opóźnić i grać na czas. Oczywiście twoi przeciwnicy nie mają pojęcia, że czas to twój atut i zawsze zagrywki na opóźnienie wychodzą na twoją korzyść. Uzyskasz pozwolenia i niezbędne dokumenty.

Niedziela (22.10) przyniesie Pierwszą Kwadrę Księżyca w twoim znaku, więc z każdym kolejnym dniem będziesz bardziej zmotywowany i zdeterminowany do przejęcia kontroli nad negatywnymi emocjami i destrukcyjnymi działaniami, które ciągną się za tobą z poprzedniego tygodnia. Nie martw się, świetnie sobie poradzisz. Koniec wieńczy dzieło! Trygon pomiędzy Wenus a Jowiszem również odbywa się w ziemskich znakach, więc, twoje realne podejście do wielu spraw i systematyczność oraz zawziętość dadzą ci ostatecznie zwycięstwo.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

To będzie tydzień, w trakcie którego żadna z większych planet nie wejdzie w interakcję z opiekującym się tobą Uranem, co oznacza, że wiele spraw będzie jeszcze w zawieszeniu. Jedynie we wtorek (17.10) utworzy się kiwnkunks pomiędzy Merkurym a Uranem, co doprowadzi do zaostrzenia się różnicy poglądów między tobą a pewną osobą na stanowisku. Możesz mieć coś obiecane, możesz prowadzić różne rozmowy bądź negocjacje, ale one nie przyniosą oczekiwanego przez ciebie rezultatu.

Planety miłości, czyli Wenus i Mars, są w nieharmonijnych względem ciebie znakach, więc raczej nie możesz liczyć ja wysoką temperaturę w relacji. W ciągu najbliższych dni jakoś tak ci nie będzie można dogodzić. W pracy bez przełomu, w domu stare problemy. Najbliższe dni mogą być dla ciebie takie bez wyrazu, bez konkretnego wskazania na jakiś temat. Nadal trzeba czekać.

Horoskop tygodniowy- Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

W pierwsze dni tygodnia uważaj na swoje zdrowie. Niestety możesz biegać do toalety z podziębionym pęcherzem, więc jeśli chcesz tego uniknąć, wyciągnij z szafki zimowe buty. Najważniejsze układy będą się dla ciebie uściślać w czwartek (19.10), który stanie się gwoździem programu na ten tydzień.

Kwinkunks pomiędzy Słońcem a Neptunem oraz Merkurym a Neptunem wystawi cię na próbę. Ktoś może cię do czegoś namawiać lub wręcz zmanipulować do tego, abyś się na coś, Rybo, zdecydowała. Na coś, co niekoniecznie jest dla ciebie korzystne. Jeśli już musisz się zadeklarować, zrób to w piątek lub sobotę, ponieważ opadnie mgła i zobaczysz, co tak naprawdę się święci. Weekend jest bardzo sprzyjający pod względem uczuciowym. Nareszcie masz przed sobą perspektywę satysfakcji w miłości, zarówno na poziomie emocjonalnym jak i fizycznym. Trygon pomiędzy Wenus a Jowiszem da ci satysfakcję również w sprawach rodzinnych.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Tatyana Antusenok/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Już za chwilę rozkwitnie wiosna, a wraz z nią nowa ramówka w TVN

Już za chwilę rozkwitnie wiosna, a wraz z nią nowa ramówka w TVN

"Pokaż nam, jak bardzo kochasz Diunę" i wygraj bilety do kina

"Pokaż nam, jak bardzo kochasz Diunę" i wygraj bilety do kina

"Jazda konno, strzelanie z łuku". Gwiazda serialu "Odwilż" ujawnia swoje zawodowe marzenie

"Jazda konno, strzelanie z łuku". Gwiazda serialu "Odwilż" ujawnia swoje zawodowe marzenie

Pyszne i zdrowe. Poznajcie fenomenalne sposoby na przygotowanie mięsa wieprzowego
Materiał promocyjny

Pyszne i zdrowe. Poznajcie fenomenalne sposoby na przygotowanie mięsa wieprzowego

Zaczęło się od bólu gardła. Skończyło się na amputacji wszystkich kończyn

Zaczęło się od bólu gardła. Skończyło się na amputacji wszystkich kończyn

Bradley Cooper szczerze o ojcostwie. "Nie jestem pewien, czy bym żył, gdybym nie był tatą"

Bradley Cooper szczerze o ojcostwie. "Nie jestem pewien, czy bym żył, gdybym nie był tatą"

Bonding, czyli szybka i niedroga korekta uśmiechu. "Jest to plomba na zewnątrz zęba"
Materiał promocyjny

Bonding, czyli szybka i niedroga korekta uśmiechu. "Jest to plomba na zewnątrz zęba"

"Odwilż" - nowy serial kryminalny w TVN. Kiedy premiera?

"Odwilż" - nowy serial kryminalny w TVN. Kiedy premiera?

Szybkie i proste mięsne przekąski. Przepisy Mariety Mareckiej na "coś do chrupania"
Materiał promocyjny

Szybkie i proste mięsne przekąski. Przepisy Mariety Mareckiej na "coś do chrupania"

Indyk zamiast przynęty? Nie uwierzysz, co wędkarz złapał na haczyk

Indyk zamiast przynęty? Nie uwierzysz, co wędkarz złapał na haczyk

Puchar Świata w Snowboardzie Alpejskim pierwszy raz odbywa się w Polsce. Co warto wiedzieć o imprezie?
Materiał promocyjny

Puchar Świata w Snowboardzie Alpejskim pierwszy raz odbywa się w Polsce. Co warto wiedzieć o imprezie?

Bartosz Bednorz zachęca do aktywności. "Wspieramy nie tylko dzieci z dużych miast"
Materiał promocyjny

Bartosz Bednorz zachęca do aktywności. "Wspieramy nie tylko dzieci z dużych miast"

W tym miejscu wypoczniesz i zapomnisz o problemach. Ekspertka zdradza sześć trików na stworzenie domowego kącika relaksu
Materiał promocyjny

W tym miejscu wypoczniesz i zapomnisz o problemach. Ekspertka zdradza sześć trików na stworzenie domowego kącika relaksu

Ferie zimowe warto spędzić w Wiśle!
Materiał promocyjny

Ferie zimowe warto spędzić w Wiśle!

Przyjaźń wśród zwierząt. "Maddie od razu ciągnęła, żeby iść do Luny"

Przyjaźń wśród zwierząt. "Maddie od razu ciągnęła, żeby iść do Luny"

Ubrania z drugiej ręki: hit czy kit?

Ubrania z drugiej ręki: hit czy kit?

Mieszkanie razem czy osobno - co jest lepsze dla związku? Psycholog radzi

Mieszkanie razem czy osobno - co jest lepsze dla związku? Psycholog radzi

Szymon Wydra w nowej roli. Młodzież nazywa go wujkiem. "To mnie inspiruje"

Szymon Wydra w nowej roli. Młodzież nazywa go wujkiem. "To mnie inspiruje"

Przeglądał mieszkania na sprzedaż. "Zdębiałem, jak to zobaczyłem"

Przeglądał mieszkania na sprzedaż. "Zdębiałem, jak to zobaczyłem"

Poduszki kontra zmarszczki. "To naprawdę wygodne"

Poduszki kontra zmarszczki. "To naprawdę wygodne"

Rafał Maślak ma swoje poranne rytuały. Jak dobrze zacząć dzień? "Zawsze to robię"
Materiał promocyjny

Rafał Maślak ma swoje poranne rytuały. Jak dobrze zacząć dzień? "Zawsze to robię"

Agnieszka Chylińska o początkach kariery. "To było strasznie bolesne"

Agnieszka Chylińska o początkach kariery. "To było strasznie bolesne"

Tak Agnieszka i Wojtek ze "ŚOPW" świętowali 5. rocznicę

Tak Agnieszka i Wojtek ze "ŚOPW" świętowali 5. rocznicę

Kuchnia na zimowe szaleństwa. "Proteiny są dla nas niesamowicie ważne"
Materiał promocyjny

Kuchnia na zimowe szaleństwa. "Proteiny są dla nas niesamowicie ważne"

Lekarze alarmują: to tykają bomba. Codziennie mamy z tym do czynienia

Lekarze alarmują: to tykają bomba. Codziennie mamy z tym do czynienia

Atuty województwa śląskiego. Tu warto przyjechać w każdą porę roku. "Jesteśmy gościnnym regionem"
Materiał promocyjny

Atuty województwa śląskiego. Tu warto przyjechać w każdą porę roku. "Jesteśmy gościnnym regionem"

Cellulit nie musi być problemem. Sprawdź, jak skutecznie się go pozbyć

Cellulit nie musi być problemem. Sprawdź, jak skutecznie się go pozbyć

Jak przygotować rzeczy do sprzedaży na Vinted?
Materiał promocyjny

Jak przygotować rzeczy do sprzedaży na Vinted?

Marcin Prokop wyznał, jaki jest jego najcenniejszy talent. "Dość dobrze go wykorzystuję"

Marcin Prokop wyznał, jaki jest jego najcenniejszy talent. "Dość dobrze go wykorzystuję"

Taneczna rozgrzewka na stoku. Akcja #DDdance i Projekt Zima

Taneczna rozgrzewka na stoku. Akcja #DDdance i Projekt Zima

Julia Wieniawa zdecydowała się na szczere wyznanie. "Usiadłam i rozpłakałam się"

Julia Wieniawa zdecydowała się na szczere wyznanie. "Usiadłam i rozpłakałam się"

Nowy rok, nowe… wnętrze. Rusza nowy program w Dzień Dobry TVN - Sposób na wnętrze! Weź udział w castingu
Materiał promocyjny

Nowy rok, nowe… wnętrze. Rusza nowy program w Dzień Dobry TVN - Sposób na wnętrze! Weź udział w castingu

Czego mężczyźni oczekują od kobiet?

Czego mężczyźni oczekują od kobiet?

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

"Detektywi" i pies, który im pomaga. "To jest gwiazda tego serialu"

"Detektywi" i pies, który im pomaga. "To jest gwiazda tego serialu"

Uczniowie w wyjątkowy sposób pożegnali szkolną sekretarkę. "Serce zostawiła w ekonomiku"

Uczniowie w wyjątkowy sposób pożegnali szkolną sekretarkę. "Serce zostawiła w ekonomiku"

Czterodniowy tydzień pracy w Polsce. Czy pomysł ma szansę wejść w życie?

Czterodniowy tydzień pracy w Polsce. Czy pomysł ma szansę wejść w życie?

Kultowi bohaterowie "Samych swoich" powracają na ekrany. "To zupełnie inna historia"

Kultowi bohaterowie "Samych swoich" powracają na ekrany. "To zupełnie inna historia"

Oszpecała córkę żrącą substancją? Dziecko straciło część ucha

Oszpecała córkę żrącą substancją? Dziecko straciło część ucha

E-sklep TVN. Co jest w ofercie? "Widzowie poczują się częścią czegoś większego"
Materiał promocyjny

E-sklep TVN. Co jest w ofercie? "Widzowie poczują się częścią czegoś większego"

Rok przestępny - magiczny czy pechowy? Według niektórych może być rokiem wojny

Rok przestępny - magiczny czy pechowy? Według niektórych może być rokiem wojny

To one nauczą uczestników "Czas na Show. Drag Me Out" sztuki performensu

To one nauczą uczestników "Czas na Show. Drag Me Out" sztuki performensu

Partnerka Artura Szpilki była ofiarą przemocy. "Miałam nóż na gardle, dosłownie"

Partnerka Artura Szpilki była ofiarą przemocy. "Miałam nóż na gardle, dosłownie"

To miała być niezapomniana impreza. Zakończyła się płaczem dzieci i przyjazdem policji

To miała być niezapomniana impreza. Zakończyła się płaczem dzieci i przyjazdem policji

Jednego dnia został tatą 4 dzieci i stracił żonę

Jednego dnia został tatą 4 dzieci i stracił żonę

Tabletka "dzień po" to bomba hormonalna? Lekarz rozwiewa wątpliwości

Tabletka "dzień po" to bomba hormonalna? Lekarz rozwiewa wątpliwości

"The Traitors. Zdrajcy". Jakie są reguły nowego programu TVN?

"The Traitors. Zdrajcy". Jakie są reguły nowego programu TVN?

Robisz zdjęcia telefonem? W tych miejscach będzie cię to słono kosztować

Robisz zdjęcia telefonem? W tych miejscach będzie cię to słono kosztować

Substancje psychoaktywne, kradzieże, seks

Substancje psychoaktywne, kradzieże, seks

"The Traitors. Zdrajcy". Poznaj interesujących uczestników nowego programu

"The Traitors. Zdrajcy". Poznaj interesujących uczestników nowego programu

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas