Horoskop tygodniowy na 14-20 listopada. Większość znaków czeka wyśmienity czas na transakcje finansowe

Aktualizacja:
Autor:
Astrolog
Merkurja
Horoskop - symbole

Sprawdź horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku na 14-20 listopada, który przygotowała astrolog Merkurja. Słońce przez cały tydzień przebywa jeszcze w znaku Skorpiona. Księżyc, przemierzając nocne niebo, maleje i dąży do nowiu. Niebo ma na ten tydzień zdecydowanie bardziej kolorowe plany i nie będziemy już odczuwać tak nieprzyjemnych presji.

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku na 14-20 listopada

We wtorek (15.11) Merkury utworzy sekstyl z Plutonem, co korzystnie wpłynie na naszą komunikację z innymi. Następnie tego dania szykują się dwa dobroczynne trygony pomiędzy Słońcem a Neptunem, oraz Wenus i Jowiszem. To dla większości znaków wyśmienity dzień jeśli chodzi o transakcje finansowe oraz gry liczbowe. W środę (16.11) Wenus opuści znak Skorpiona i przejdzie do znaku Strzelca.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Znaki ogniste (Baran, Lew, Strzelec) poczują zdecydowaną ulgę jeśli chodzi o sprawy partnerskie. Merkury utworzy trygon z Jowiszem – to doskonały moment na planowanie urlopów i dalekich podróży. W czwartek (17.11) będziemy mieli do czynienia z przejściem Merkurego ze znaku Skorpiona do znaku Strzelca, co również poprawi nam humory. Najtrudniejszym dniem w tym tygodniu będzie sobota (19.11) ponieważ uściślająca się kwadratura Marsa i Neptuna może wywołać nieprzyjemne wydarzenia, związane z przemocą i agresją. Zwiększy się również zagrożenie płynące ze strony wody. W weekend powinniśmy zachować większą ostrożność i nie nadwyrężać się w wyczynowym sporcie, jeśli nie mamy do tego odpowiedniego przygotowania.

Horoskop tygodniowy - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Tydzień będzie się układał lepiej niż ten, który odszedł. Większym optymizmem napawa przejście Wenus i Merkurego do trygonu ognia, co wreszcie poluzuje to ogromne napięcie w relacjach. Trzecia Kwadra Księżyca w znaku Lwa (16.11) to czas umiejętnego porządkowania spraw wokół. Oddalisz się od kłopotów, zdystansujesz do trudnych ludzi, wreszcie poczujesz się lepiej w swojej skórze. Tak trzymaj i regeneruj baterie, jednak nie strać czujności zbyt szybko. W weekend wejdziesz pod wpływ kwadratury patronującego ci Marsa i Neptuna (19.11) co może być wyjątkowo nieprzyjemne. Trzeba mieć się na baczności tym bardziej, że ognisty bóg wojny jest w ruchu wstecznym. Nie skuś się na żadne wyprawy w nieznane i nie nadużywaj procentowych trunków, a wszystko powinno się dobrze skończyć.

Horoskop tygodniowy - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

To ostatnie dni pobytu rozdającej profity Wenus w opozycyjnym znaku Skorpiona. Jednak zanim twoja patronka na trochę o tobie zapomni, przygotowała ci na pożegnanie kilka miłych niespodzianek! W szczególności wtorek (15.11) powinien stworzyć dla ciebie wyśmienitą okazją do tego, aby zakręcić kołem Fortuny i wypełnić kilka kuponów. Trygon Wenus i Jowisza to doskonały prognostyk jeśli chodzi o twoje sprawy finansowe i sercowe i jest swoistym magnesem na powodzenie. Więc zanim Wenus przejdzie do trygonu ognia jeszcze wiele dobrego możesz ugrać. Mniej przyjemnie zacznie robić się w środę (16.11). Trzecia Kwadra Księżyca w znaku Lwa zmusi cię do stawienia się w miejscu, w którym kompletnie nie masz ochoty się znaleźć. Koniec tygodnia mniej satysfakcjonujący. Będziesz zmęczony i trochę osowiały.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Wszystko zaczyna powoli przybierać kształt, który ci pasuje Bliźniaku. Może nie jest to jeszcze wymarzona sytuacja, ale z pewnością czujesz wyraźną poprawę. Czekają cię ważne i dobrze rokujące układy na niebie, które wprowadzą w twoje życie pozytywy w pracy i radości w partnerstwie. We wtorek sekstyl Merkurego i Plutona (15.11) umocni twoją pozycję w pracy i da ci jakąś kartę przetargową ekstra. W środę do opozycyjnego znaku Strzelca wkracza Wenus, co znacznie rozświetli i ogrzeje twoje sprawy sercowe na najbliższe tygodnie. Tego samego dnia trygon pomiędzy Merkurym a Jowiszem przyśle ci jakąś perspektywę związaną z zagranicą. W czwartek (17.11) twój patron opuszcza znak Skorpiona i przenosi się do życzliwego ci znaku Strzelca. Skomplikowane problemy staną się łatwiejsze do rozwiązania. Musisz jednak bardzo uważać w sobotę (19.11), ponieważ kwadratura pomiędzy Marsem a Neptunem weźmie cię w kleszcze i możesz czemuś po prostu fizycznie nie podołać.

Horoskop tygodniowy - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Tydzień będzie układał się dla ciebie na kształt przeplatańca wypełnionego śmiechem, przyjemnościami, ale również trudniejszymi wydarzeniami, które mogą cię zmęczyć i zasmucić. Nic w tym tygodniu nie jest do końca oczywiste, nic nie będzie tym na co wygląda. Początkowo pojawią się doskonałe perspektywy, a we wtorek i środę możesz prowadzić rozmowy dotyczące jakichś wyjazdów zagranicznych, bądź nawiązania współpracy z osobą, która dopiero co wraca z wielkich wojaży. Sprzyjająca ci Wenus ze znaku Skorpiona, przestanie ci sypać cukrem pod nogi i niestety od 16 listopada w partnerstwie pojawią się trudniejsze tematy. Podobnie będzie z Merkurym, który nie stawia już na znaki wodne i od czwartku przesiada się do ognistego wagonika. Koniec tygodnia będzie obarczony koniecznością przeprowadzenia trudnych cięć budżetowych i nieprzyjemnymi dyskusjami w rodzinie.

Horoskop tygodniowy - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Szykuje się tydzień, który zapamiętasz na dłużej. Nareszcie utrudniające ci życie układy poluzują się i wracasz do gry o tron! Nie możesz się doczekać, ponieważ do połowy listopada siedziałeś jak na szpilkach i nic nie mogłeś począć. Koniec z tym. Wenus przestanie wreszcie faworyzować znaki wodne i zacznie przychylniejszym okiem spoglądać na znaki ogniste. Wypiękniejesz, odświeżysz garderobę, zadbasz o nową fryzurę. Przestaniesz się zamartwiać i chować po kątach. Ostatnio w twoim otoczeniu nikt cię nie poznawał, tak bardzo przygasłeś. Od połowy tygodnia przyjdzie czas odnowy i sezon na uczucia oraz satysfakcję w partnerstwie. Trzecia Kwadra Księżyca w twoim znaku (16.11) zadziała jak oczyszczający rytuał. Możesz w tym dniu symbolicznie odciąć się od przeszłości np. podcinając włosy.

Horoskop tygodniowy - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Tydzień będzie układał się jak po maśle, ale tylko do czwartku, więc miej to na uwadze planując swój rozkład zajęć. Trzeba się sprężyć i wykorzystać sprzyjające wpływy oraz wykonać różne czynności, tak, aby ich finał był to twojej myśli. Zwróć uwagę na doskonały trygon pomiędzy Jowiszem, a obdarzającym cię różnymi umiejętnościami Merkurym (16.11), ponieważ ten układ może ci sprezentować wyjątkowy dar. Pieniądze przyjdą do ciebie same, wystarczy się po nie schylić lub odważyć się na to, aby wykonywać nowe obowiązki zawodowe. Później będzie już nieco trudniej. Pojawią się opcje których nie brałaś po uwagę, a które znacznie uprzykrzą ci codzienność. Szczególnie ostrożnie postępuj w piątek i sobotę. Kwadratura Marsa i Neptuna tworzy półkrzyż z twoim znakiem zodiaku i coś może pójść zupełnie inaczej niż zakładałaś, w stronę, której nawet nie brałaś pod uwagę.

Horoskop tygodniowy - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Życie znowu stanie się przyjazne i bardziej soczyste. Ponownie możesz zacząć się śmiać i cieszyć zwykłymi czynnościami. W samą porę, ponieważ czujesz, że już wyschłaś na wiór od ciągłych zmartwień i kłopotów. Niebo ma dla ciebie dobre wiadomości. Kreatywny trygon pomiędzy Wenus a Jowiszem (15.11) rozpocznie sezon na przyjemności, podarunki od innych oraz przyniesie łatwość w zarabianiu większych kwot. Przejście Wenus do sprzyjającego znaku Strzelca (16.11) sprowadzi na twoją drogę zaproszenia na wydarzenia towarzyskie oraz okazje do rozrywek i imprezowania. Merkury, który również przenosi się do znaku Strzelca (17.11) na kilka tygodni ułatwi ci zdawanie egzaminów i przyswajanie wiedzy, oraz wyśle cię w drogę, abyś odbyła kilka interesujących wycieczek.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Do połowy tygodnia możesz jeszcze liczyć na swoją szczęśliwą gwiazdę, która za pomocą kunsztownych konfiguracji, które utworzy jakby specjalnie dla ciebie pomoże ci w dokonywaniu cudów. We wtorek (15.11) sekstyl pomiędzy Merkurym a Plutonem sprawi, że będziesz znać odpowiedź na każde pytanie. Trygon pomiędzy Jowiszem, a znajdującą się w twoim znaku Wenus umożliwi dokonanie wręcz cudów i wygrasz w jakimś konkursie lub sporze. Tego samego dnia przebywające w twoim znaku Słońce utworzy trygon z Neptunem. Można powiedzieć, że we wtorek i środę wszystko będzie układać się jakby było szyte na miarę. Nie prześpij okazji i nie wycofuj się z zebrań w pracy, nie odmawiaj randek, bierz co dają, bo może być to bardziej opłacalne niż myślisz. W kolejnych dniach twój znak zodiaku opuści Wenus (16.11) oraz Merkury (17.11) więc jeśli zdobyłeś odpowiednią pozycję i zasoby, jesteś na doskonale umocnionym przyczółku i nie powinieneś się czegokolwiek obawiać.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Już czas. Najwyższy czas na to, abyś zaznał spełnienia w miłości i swobody w pracy. Ostatnimi tygodniami twoje życie zmieniło się w jakieś szare, nudne pasmo rutynowych czynności. Spokojnie, już wieje lepszy wiatr, już widać na horyzoncie ląd pełen ciekawych miejsc do odkrycia. We wtorek trygon pomiędzy Wenus i Jowiszem może popchnąć kogoś, aby wyznał ci uczucie, a przynajmniej zadeklarował swój podziw. Będzie to nad wyraz miła niespodzianka. Następnie przyjdzie czas na satysfakcję na poziomie finansowym, ponieważ w kolejnych dniach tygodnia zaczną spływać oczekiwane kwoty. Wszystkie nieporozumienia i kłótnie na tle materialnym mogą zostać zażegnane, bądź staną się nieaktualne, ponieważ od środy w twoim znaku gości Wenus, a od czwartku Merkury. Uważaj w sobotę (19.11) ponieważ rozochocony tymi dobrymi wydarzeniami możesz dać się wpuścić w maliny i z rozpędu źle ocenić sytuację, a w związku z tym ponieść jakieś straty bądź doznać uszczerbku na honorze.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

W najbliższych dniach będą mieć miejsce dwa impulsy, które umożliwią ci wyjście z impasu. Sekstyl Merkurego i znajdującego się w twoim znaku Plutona (15.11) oraz sekstyl Słońca i Plutona (18.11). W tych dniach możesz liczyć na to, że przyjedzie jakiś symboliczny spychacz i odblokuje ci drogę dojazdową do ważnych dla ciebie celów. Jeśli się uczysz, zdajesz jakiś ważny egzamin lub będziesz mieć istotną rozmowę, postaraj się ustawić ją na jeden z tych dni. Reszta dni upłynie pod znakiem mozolnych czynności oraz drobnych złośliwości na gruncie domowym. Niestety po przejściu Wenus do znaku Strzelca (16.11) twoje notowania partnerskie trochę spadną. Nie będziecie mieli dla siebie czasu, a wasze priorytety będą się rozjeżdżać. To chwilowe, ale trzymaj rękę na pulsie, aby nie trąciła się osoba trzecia.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Przejście Merkurego i Wenus do sprzyjającego ci znaku Strzelca, to bardzo dobra wiadomość, która niesie ze sobą prognozę o ogólnej zmianie aury na pozytywniejszą. Pojawią się lepsze tendencje, w tym przede wszystkim te dotyczące twoich spraw zawodowych. Bardzo dobrze rokuje Trzecia Kwadra Księżyca w znaku Lwa (16.11), która pomoże ci gładko pożegnać się z dotychczasowymi kłopotami, bądź uciążliwym, męczącym cię towarzystwem. Wydaje się, że ten tydzień przywróci ci nadzieję, na zalezienie skutecznych dróg i ścieżek, które umożliwią ci wybrnięcie ze ślepego zaułka. Sercowo również nie możesz już tak narzekać, ponieważ druga połówka znajdzie dla ciebie więcej czasu, a nawet zaproponuje wspólną wycieczkę, spacer, wyjście do parku czy galerii. Znowu zaczniesz być w oczach otoczenia atrakcyjny, a twoje towarzystwo będzie pożądane.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Ryby urodzone w trzecim dekanacie znaku mogą przeżywać istny karnawał. Wszystko będzie się udawać, wszystko samo się robi, a wielbiciele wokół padają do nóżek. Trygon Wenus i Jowisza, trygon Słońca i Neptuna a następnie trygon Merkurego i Jowisza, może dać ci bilety na wycieczkę życia lub wysłać cię w delegację służbową na Karaiby. No może trochę to na wyrost, ale z pewnością Teneryfą czy Kretą, a w ostateczności Maurami też nie pogardzisz. Będziesz zwiedzać, poznawać nowych ludzi, otrzymywać zaproszenia na studia, konferencje czy szkolenia. Trochę mniej pięknie, ale równie ciekawie będą się miały Ryby z pierwszego i drugiego dekanatu, ponieważ dla was będzie dobre zdrowie i nowe, inspirujące znajomości. Koniec tych miodowych układów w sobotę 19.11. Kwadratura cofającego się Marsa i Neptuna może sprawić, że grubo przesadzisz i za to przyjdzie zapłacić. Żeby kózka nie skakała, to by… nie będziemy kończyć.

Układ kart Tarota - tajemnica arcykapłanki

Tajemnica arcykapłanki jest rozkładem na przeszłość. Jest to niezwykle precyzyjny sposób jej określania, ale przy tym dość skomplikowany. Karty należy przetasować i przełożyć, a następnie wybrać 9 losowych kart. Osiem z nich układa się w pozycji odkrytej, a ostatnia zostaje zakryta aż do końca. Karta pierwsza i druga to tzw. krzyż na piersiach arcykapłanki - drugą kartę kładzie się poniżej pierwszej, po jej prawej stronie. Kolejno kartę trzecią, czwartą i piątą układa się powyżej w formie łuku. Kartę szóstą i siódmą układa się na wysokości krzyża i na zewnątrz łuku - szóstą po lewej, a siódmą po prawej. Karta 8 i 9 układamy poniżej krzyża, pionowo. Pierwsza i druga karta obrazują naszą sprawę, trzecia, czwarta i piąta - siły oddziaływujące, szósta i siódma - to, co pozostawało ukryte, a teraz zostało poznane, a karta ósma to, do czego zmierzała nasza podróż. Dziewiąta karta w tym rozstawieniu powinna zostać odkryta jedynie w sytuacji, gdy należy do Wielkich Arkan, w przeciwnym wypadku pozostaje zakryta. Tylko Wielkie Arkana pomogą nam rozwikłać nasz problem.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 14 listopada 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny na wtorek, 15 listopada 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny na środę, 16 listopada 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny na czwartek, 17 listopada 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny na piątek, 18 listopada 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny na sobotę, 19 listopada 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny na niedzielę, 20 listopada 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Lidiia Moor/Getty Images

Pozostałe wiadomości