Horoskop na wtorek. Więcej czasu poświęcimy pracy

Źródło:
Astrolog Merkurja
horoskop, znaki zodiaku

Sprawdź horoskop dzienny na wtorek, 7 lutego 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Wodnika, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Panny. Na niebie brak większych układów pomiędzy planetami. Nasz naturalny satelita utworzy wieczorem kwadraturę z Marsem.

Horoskop dzienny na wtorek, 7 lutego 2023 r.

Układ na niebie zachęci nas do zagłębienia się w obowiązki zawodowe. Zapragniemy uciec trochę od klimatów związanych z partnerskimi problemami i negocjacjami. Będziemy przemęczeni ostatnimi utarczkami słownymi, zatem zagłębienie się w pracę stanie się błogosławieństwem i swoistym wyjściem ewakuacyjnym. Dzisiaj wszystkie obowiązki wykonamy rzetelnie, solidnie i w większości przed czasem.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny na wtorek, 7 lutego 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Na niebie trochę spokojniej. Dzisiaj będziesz mógł poświęcić się swoim zadaniom i nie martwić o to, co sobie ktoś pomyślał, czy też co znowu powie. Oddasz się swoim obowiązkom w zupełności i poczujesz swoistą ulgę. Będziesz uczestniczyć w jakimś spotkaniu zawodowym i coś ustalać.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Malejący Księżyc ze znaku Panny będzie grał na twoją korzyść. Dzisiaj wszystkie sprawy związane z pracą, dokumentami czy też życiem biurowym pójdą jak po maśle. Skorzystasz z jakiejś dobrej okazji do tego, aby coś uporządkować czy też pozbyć się zbędnego balastu. Z radością złapiesz się za mopa.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Dzień nie będzie układał się po twojej myśli. Kwadratura Księżyca ze znaku Panny wywoła u ciebie nadmierne zmęczenie i poczucie przytłoczenia obowiązkami. We wtorek nie powinieneś się podejmować dodatkowych zadań, a jedynie dokończyć to, co zostało już przez ciebie rozpoczęte. Wieczorem pogorszenie nastroju.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Przed tobą jakiś mały dylemat i kłopotliwy wybór, ale zachowasz się roztropnie i ostrożnie. Księżyc w znaku Panny zachęca cię do tego, aby oszczędzać i nie wydawać pieniędzy ponad miarę. Uszanujesz stan swojego portfela. Jeśli możesz odłożyć jakieś zakupy, to to zrób, ponieważ nie są one dzisiaj długotrwale korzystne.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Księżyc przebywający w znaku Panny pobudzi cię do analizowania i kalkulowania. Trochę ochłoniesz i nareszcie zaczniesz działać pod wpływem zdrowego rozsądku, a nie chwilowych impulsów. To nie jest dobry dzień na robienie wielkich inwestycji. Dzisiaj poświęcisz się w większej mierze sprawom zawodowym niż prywatnym i wyjdzie ci to na dobre.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Malejący Księżyc przez cały dzień znajduje się w twoim znaku zodiaku. Masz przed sobą wtorek pełen porządków i zamykania różnych projektów. Będziesz mieć możliwość uregulowania rachunków. Ktoś ci coś zwróci, a ty również będziesz mieć sposobność, aby oddać jakiś przedmiot właścicielowi.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Wtorek niestety nie zapowiada się zbyt pogodnie. Srebrny Glob, który przebywa w twoim dwunastym domu będzie wywoływać w tobie nostalgię i tęsknotę, ale nie bardzo wiesz za czym. Twój płaczliwy, wręcz marudny nastrój, da się we znaki otoczeniu, ale przede wszystkim tobie samej, bo ciężko ci znieść te twoje huśtawki nastrojów.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Nadarzy się sposobność, aby okazyjnie zapisać się na jakąś wizytę lekarską, stomatologiczną lub kosmetyczną. Dzisiaj możesz zadbać o swoje zdrowie i wygląd. To doskonały dzień, aby odwiedzić fryzjera, zrobić sobie peeling całego ciała czy dokonać depilacji zbędnych włosków.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Księżyc znajduje się w nieharmonijnym położeniu i w związku z tym masz przed sobą dzień pełen zgrzytów, zapominalstwa i kłopotów wynikających z twojej niedbałości. Możesz położyć gdzieś ważny przedmiot i kompletnie o nim zapomnieć. Uważaj na kluczyki do auta i dokumenty. Dzisiaj ciężko ci będzie odnaleźć się w rzeczywistości. Jesteś rozkojarzony.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Sprzyja ci Księżyc przebywający w pokrewnym znaku Panny. Dzisiaj możesz się w mig uwinąć z pracą, a wieczór wykorzystać na rozrywki towarzyskie i przebywanie w gronie osób, z którymi łączą cię te same poglądy lub upodobania. Wszystko to co w tym dniu wykonujesz, będzie bardzo przydatne na później.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Na niebie dla ciebie nie dzieje się wiele. Taki również może być cały wtorek. Nic ciekawego się nie wydarzy. Po prostu szara rutyna dnia codziennego. Nie powinieneś się tym martwić. Ostatnio emocji miałeś aż za wiele, zatem korzystaj ze spokoju i dłub powolutku swoje, zanim znowu coś będzie wymagało od ciebie stuprocentowego zaangażowania.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Przed tobą spotkanie z ważną osobą, być może piastującą jakieś odpowiedzialne stanowisko lub też będącą dla ciebie autorytetem. Jest szansa, że ktoś zaoferuje ci jakiś stołek lub przejęcie obowiązków innej osoby. Problemem jest to, że będziesz się wahać i obawiasz się, że nie podołasz. No wiesz co? Więcej wiary w siebie!

Jakości i ich manifestacje - kardynalny ogień

Kardynalny ogień może być rozumiany na trzy sposoby – jako inicjatywa, stabilność i zmienność. Ogień pełen inicjatywy przejawia się przez znak Barana. Z kolei kiedy mowa o stabilnym ogniu, mowa o znaku Lwa. Ostatni, czyli zmienny, przejawia się poprzez znak Strzelca.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: vchal/Getty Images

Pozostałe wiadomości