Horoskop tygodniowy na 6-12 lutego. Zapragniemy wolności, odmiany i przestrzeni

Znaki zodiaku
Horoskop tygodniowy na 6-12 lutego. Zapragniemy wolności, odmiany i przestrzeni
Źródło: Studio_3321/Getty Images
Sprawdź, jaki jest horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku na 6-12 lutego. Słońce przez cały tydzień będzie przebywać w znaku Wodnika. Księżyc jest już po Śnieżnej Pełni, która miała miejsce w niedzielę (5.02) i która jeszcze rzutuje na wydarzenia z pierwszych dni nowego tygodnia. Będziemy aktywni, chętni do działania, wręcz pobudzeni. W środę (8.02) Wenus utworzy pozytywny sekstyl z Uranem, więc jest to idealny dzień na pierwszą randkę lub zainicjowanie rozmowy z osobą, która nas interesuje. 

Najtrudniejsze układy przyniesie piątek (10.02) ponieważ na niebie uściśli się koniunkcja Merkurego i Plutona w ostatnim stopniu znaku Koziorożca. W tym dniu trzeba zachować szczególną ostrożność i zważać na słowa jeszcze bardziej niż zazwyczaj. Mocne deklaracje i bardzo ciężkie zarzuty będą padać z wielu stron. W sobotę (11.02) Merkury zmienia znak z ziemskiego Koziorożca na powietrzny znak Wodnika i rozmowy będą już znacznie lżejsze a atmosfera w relacjach się oczyści. Poczujemy, że pragniemy wolności, odmiany i przestrzeni w większym niż zazwyczaj zakresie. Weekend będzie wypełniony ciekawymi spotkaniami. Zaleje nas fala ciekawych pomysłów.

Astrologia i ezoteryka

Źródło: Dzień Dobry TVN
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Horoskop na 2022 rok
Horoskop na 2022 rok
Horoskop miłosny na 2022
Horoskop miłosny na 2022
Rozpoczyna się Rok Tygrysa - całość
Rozpoczyna się Rok Tygrysa - całość
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice

Horoskop tygodniowy na 6-12 lutego dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Układ na niebie natchnie cię do odwagi i śmiałego walczenia o swoje prawa. Nie będziesz mieć skrupułów i upomnisz się o swoje należności. W drugiej połowie tygodnia będziesz się skupiał na ciężkich negocjacjach z szefem i wywalczysz sobie jakieś profity bądź przywileje. Jednak w czwartek i piątek atmosfera może być tak ciężka, że powiesz o dwa słowa za dużo. Jeśli chodzi o twoje kontakty z rówieśnikami bądź współpracownikami, nie powinieneś się na nic uskarżać. We wszystkich ważnych punktach znajdziecie kompromis. W weekend mały wyjazd - niespodzianka.

Horoskop tygodniowy - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Poczujesz, że spada ci kamień z piersi, dosłownie i w przenośni. Weekendowa Pełnia Księżyca (5.02) mogła dać ci popalić jeśli chodzi o dolegliwości wieńcowe. Teraz, kiedy ten wpływ słabnie, poczujesz się znacznie swobodniej i fizycznie zdrowiej. Tydzień rozpocznie się od udanych inicjatyw zawodowych bądź szkolnych. Odnajdziesz się lepiej w towarzystwie. Skoncentrujesz się na ważnych dla ciebie spotkaniach w środę. Doskonały sekstyl pomiędzy Wenus a Uranem (8.02) niby przypadkiem zetknie cię z osobą, która chodzi ci po głowie. Coś się kroi jeśi chodzi o nowe, sercowe potencjały. Do końca tygodnia zrealizuje się jakaś umowa, spotkanie lub kontakt.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

W ciągu najbliższych dni aktywność Merkurego będzie cię brać w obroty, ale to dobrze, ponieważ nie powinieneś się dłużej ociągać z pewnymi dokumentami i papierowymi formalnościami. Będziesz zajęty sprawami administracyjnymi i pozostaniesz skoncentrowany na swojej karierze. W piątek (10.02) Merkury spotka się z Plutonem, co prognozuje dla ciebie jakieś spotkanie na wysokim szczeblu. Dojdzie do poważnych ustaleń. W weekend, po przejściu Merkurego do znaku Wodnika (11.02) odczujesz wokół siebie więcej przestrzeni i swobody. Rozpocznie się czas na zabawę. Zaczniesz realizować swoje pasje.

Horoskop tygodniowy - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Możesz najzwyczajniej w świecie cieszyć się, że ta trudna Pełnia Księżyca (5.02) jest już za tobą. Nie było lekko na gruncie domowym czy towarzyskim, więc z radością rzucisz się w wir obowiązków zawodowych. Z każdym dniem odnajdziesz w sobie więcej harmonii i równowagi. Środa (8.02) da ci kontakt lub spotkanie z osobą, która podnosi twój poziom świadomości i działa na ciebie inspirująco. Koniunkcja Merkurego i Plutona (10.02), szczególnie dla Raków urodzonych w trzecim dekanacie przyniesie jakieś rewelacje dotyczące życia firmy. Możliwe jakieś plotki lub sensacyjne zmiany kadrowe. W weekend nie będziesz mieć ochoty na nic poza odpoczynkiem.

Horoskop tygodniowy - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Dni po Pełni Śnieżnego Księżyca, która odbyła się w twoim znaku (5.02) będą dla ciebie znaczące praktycznie pod każdym względem. Masz możliwość otrzymania ważnych diagnoz, odebrania wyników, uzyskania informacji na temat dalszych losów twojej zawodowej umowy. Nie obawiaj się, nawet jeśli są jakieś niejasności, do końca tygodnia zostaną one naprostowane. W środę (8.10) mogą pojawić się jakieś partnerskie niedomówienia dotyczące planowanego wyjazdu. W piątek (10.02) nie daj się sprowokować i nie rezygnuj z czegoś przed czasem. Od momentu wkroczenia Merkurego do opozycyjnego znaku Wodnika (11.02) twoje podróże będą ułatwione i bardziej satysfakcjonujące.

Horoskop tygodniowy - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Tydzień rozpocznie się dość sympatycznie i co najważniejsze, poczujesz się zdrowsza i silniejsza. Sekstyl Wenus i Urana (8.02) położy nacisk na twoje sercowe sprawy i umożliwi bliskie spotkanie z osobą, na której ci zależy. Randka powinna udać się nadspodziewanie dobrze. Najważniejszym układem tego tygodnia jest dla ciebie piątkowe spotkanie Merkurego i Plutona (10.02), które przyniesie ogromny zwrot w kłopotliwej sprawie. Spodziewaj się wygranej. Pojawią się okoliczności, które zmienią dotychczasowy rozkład sił. W weekend będą propozycje spotkań towarzyskich, wspólnego wyjścia do kina czy na zakupy, ale ty będziesz miała potrzebę zregenerowania sił w samotności.

Horoskop tygodniowy - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Pod wpływem ognistej Pełni Księżyca w znaku Lwa (5.02), twoja głowa i serce stały się rozgorączkowane i nie chodzi tutaj o aspekt chorobowy. W tym tygodniu możesz podejmować decyzje na gorąco i nie liczyć się zupełnie z tym co będzie później. W środę (8.02) sekstyl Wenus i Urana zainteresuje cię jakimiś nowinkami technicznymi. Twoje namiętności mogą stać się przyczyną zawodowych kłopotów, ktoś wezwie cię na dyscyplinującą rozmowę. Najprawdopodobniej w piątek (10.01) możesz narazić się komuś surowemu i obowiązkowemu. Wszystko przez twoje spóźnianie się lub nieobecność. W weekend trudna aura się rozchmurzy. Do znaku Wodnika (11.02) wkracza Merkury i jakieś zagrożenie minie.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Złapiesz grunt pod nogami. W środę (8.02) sekstyl Wenus i Urana przyniesie miłe zaskoczenie w kwestiach sercowych. Ktoś ma dla ciebie nagrodę lub rekompensatę. W piątek (10.02) Merkury wejdzie w mocny uścisk z twoim opiekunem, Plutonem. Ta koniunkcja w ostatnim stopniu znaku Koziorożca ma dla ciebie wyjątkowe znaczenie, ponieważ finalizuje jakąś dłuższą pracę i zwieńcza wysiłek ostatnich tygodni. Nie odpuszczaj, kuj żelazo póki gorące. Jeśli zapomnisz o tym, aby mieć jakieś konkrety na papierze, temat w kolejnym tygodniu się rozmyje. W weekend nie będziesz mieć humoru na żadne wygibasy, na które chcą cię namówić znajomi. Zatem słuchaj intuicji i rób to, co dla ciebie korzystne.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Twoje życie partnerskie i sercowe ponownie się ożywiło. Pod wpływem Pełni Księżyca w Lwie (5.02) mogło dojść do jakiegoś odnowienia relacji i dajecie sobie drugą szansę. Oczywiście nie ma w tym nic złego, ale zastanów się, czy nie umyka termin na jakieś ważne ruchy formalne. Czas przypilnować twoich interesów, ponieważ w środę i piątek ktoś sprzątnie ci sprzed nosa jakiś smakowity kąsek, lub lukratywne przedsięwzięcie. Jeśli dopilnujesz sprawy, to w weekend przyjdzie czas na nagrodę w postaci wyjazdu lub innych form relaksu. Merkury w znaku Wodnika (11.02) wprowadzi cię do rozrywkowego grona.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Merkury szykuje się do opuszczenia twojego znaku zodiaku (11.02), dlatego korzystaj z jego obecności i daj sobie możliwość rozmawiania, dyskutowania, prowadzenia negocjacji i poznawania nowych osób, zanim sprzyjający ku temu klimat się zakończy. Bardzo dobre okoliczności, zarówno pod względem finansowym jak i sercowym utworzą się w środę (8.02). Sekstyl pomiędzy Wenus a Uranem pomoże ci przełamać lody i zapoznać się bliżej z kimś, kogo masz na oku od dłuższego czasu. Piątkowa (10.02) koniunkcja Merkurego i Plutona, da ci decydujący impuls do działania, którego nie powinieneś lekceważyć. W tym tygodniu rzuć na jedną szalę wszystkie swoje argumenty. Ryzyko się opłaci. Nie bądź taki zachowawczy.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Początek tygodnia będzie mocny i niestety bardzo wymagający, ponieważ upłynie pod dyktando niedzielnej Pełni Księżyca w znaku Lwa (5.02). Osoby, z którymi będziesz musiał rozmawiać są dość agresywnie nastawione i nie skore do negocjacji. Do środy niewiele uda się załatwić. Jednak sekstyl Wenus i Urana (8.02) zmiękczy czyjeś serce i nawiążesz nić porozumienia. Okaże się, że sytuacja nie jest beznadziejna i można wypracować kompromis, który wszystkich zadowoli. W sobotę do twojego znaku wkracza Merkury (11.02) co jest doskonałą wiadomością. Nareszcie otworzą się niemożliwe do odbycia lub odkładane przez kilka ostatnich tygodni podróże i wyjazdy. Poczujesz, że odzyskałeś prawo głosu, a twoje zdanie ponownie się liczy. Samopoczucie zacznie się poprawiać.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Po skomplikowanych doznaniach i zagmatwanych sytuacjach partnerskich z weekendu, nie będzie już śladu. Nowy tydzień rozpoczynasz z dobrym nastawieniem i świeżą głową. Praca lub nauka zacnie przynosić oczekiwane przez ciebie rezultaty. W środę dojdzie do sekstylu pomiędzy znajdującą się w twoim znaku Wenus a Uranem (8.02), co zwiększy twoją skuteczność zawodową i dorzuci jakąś nagrodę w postaci finansów. W sprawach sercowych również lepszy klimat. Nagle okaże się, że ostatnie sprzeczki były tylko pomyłką. W piątek (10.02) możesz otrzymać jakieś ważne wiadomości, które naświetlą ci sytuację. Będziesz mogła ułożyć sobie plan działania na kolejne dni. Tydzień będzie lżejszy i bardziej satysfakcjonujący, niż ten który minął.

Jakości zmienne w horoskopie

Do jakości zmiennych w horoskopie zalicza się Bliźnięta, Pannę, Strzelca oraz Bliźnięta. Oznaczają one udział w zmianach, ale również powtórzenia oraz ruch tam i z powrotem. Tworzą one wzajemne kwadratury. To ostatnie znaki pór roku, symbolizują przez to pożegnania, ale także przedsionek każdej kolejnej pory roku. Jakości zmienne kojarzone są z niepewnością i procesem zmian.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Studio_3321/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Nastolatek z Zabrza został szachowym mistrzem świata

Nastolatek z Zabrza został szachowym mistrzem świata

Co Lara Gessler zaserwuje na wigilijnym stole? "Nie może być zbyt dietetycznie"

Co Lara Gessler zaserwuje na wigilijnym stole? "Nie może być zbyt dietetycznie"

Jak przygotować mieszkanie na pojawienie się dziecka? Poznaj sprawdzone sposoby
Materiał promocyjny

Jak przygotować mieszkanie na pojawienie się dziecka? Poznaj sprawdzone sposoby

Jak przyrządzić pstrąga łososiowego i krewetki? Poznaj przepisy Darii Ładochy
Materiał promocyjny

Jak przyrządzić pstrąga łososiowego i krewetki? Poznaj przepisy Darii Ładochy

Znany muzyk oskarżony o wykorzystanie seksualne dziecka. Wyznaczono datę rozprawy

Znany muzyk oskarżony o wykorzystanie seksualne dziecka. Wyznaczono datę rozprawy

Nastolatka urodziła w lesie. "Personelowi medycznemu powiedziała, że znalazła dziecko" 

Nastolatka urodziła w lesie. "Personelowi medycznemu powiedziała, że znalazła dziecko" 

"Top Model". Natalia nie wygrała programu, ale czuje się zwyciężczynią. "Wcześniej byłam zagubiona"

"Top Model". Natalia nie wygrała programu, ale czuje się zwyciężczynią. "Wcześniej byłam zagubiona"

Czy zimą również można osiągnąć work-life balance?
Materiał promocyjny

Czy zimą również można osiągnąć work-life balance?

Jedyna taka szkoła pszczelarska w Polsce i w Europie
Materiał promocyjny

Jedyna taka szkoła pszczelarska w Polsce i w Europie

"Młodość na zamówienie 2". Maciej Panek przeprowadził zaskakującą metamorfozę
Materiał promocyjny

"Młodość na zamówienie 2". Maciej Panek przeprowadził zaskakującą metamorfozę

Koza domowa od wieków towarzyszy ludziom. Czym się charakteryzuje?
Materiał promocyjny

Koza domowa od wieków towarzyszy ludziom. Czym się charakteryzuje?

"Top Model": Sofia Konecka-Menescal była o krok od wygrania. "Tak działa życie"

"Top Model": Sofia Konecka-Menescal była o krok od wygrania. "Tak działa życie"

Od pielęgniarki do Miss Polonia. "Transplantacja włosów jest takim moim konikiem"

Od pielęgniarki do Miss Polonia. "Transplantacja włosów jest takim moim konikiem"

14 kg listów od naszych młodych widzów trafiło do rąk Mikołaja. "Drogie dzieci z Polski, kocham was"

14 kg listów od naszych młodych widzów trafiło do rąk Mikołaja. "Drogie dzieci z Polski, kocham was"

88% dzieci przygotowuje listy do świętego Mikołaja. O co proszą najczęściej?
Materiał promocyjny

88% dzieci przygotowuje listy do świętego Mikołaja. O co proszą najczęściej?

Budyniowe wypieki: miodownik, pączki, karpatka i bajaderki
Materiał promocyjny

Budyniowe wypieki: miodownik, pączki, karpatka i bajaderki

Dominik zwycięzcą "Top Model". Co planuje w najbliższych miesiącach? "To jedno z moich marzeń"

Dominik zwycięzcą "Top Model". Co planuje w najbliższych miesiącach? "To jedno z moich marzeń"

"Top Model". Marcin Tyszka szczerze o wygranej Dominika. "Skład finału był bardzo mocny"

"Top Model". Marcin Tyszka szczerze o wygranej Dominika. "Skład finału był bardzo mocny"

Spektrum autyzmu diagnozowane jest również u dorosłych. Jak wygląda rozpoznanie?

Spektrum autyzmu diagnozowane jest również u dorosłych. Jak wygląda rozpoznanie?

Warzywa na patelnię w stylu azjatyckim - poznaj niezawodne przepisy Sebastiana Olmy
Materiał promocyjny

Warzywa na patelnię w stylu azjatyckim - poznaj niezawodne przepisy Sebastiana Olmy

Fundacja TVN otworzyła gabinety psychologiczne. "Chcemy, by pacjenci i ich rodziny czuli się zaopiekowani"

Fundacja TVN otworzyła gabinety psychologiczne. "Chcemy, by pacjenci i ich rodziny czuli się zaopiekowani"

Są jednymi z najpiękniejszych siatkarek na świecie i osiągnęły sukces. "Marzenia warto spełniać"

Są jednymi z najpiękniejszych siatkarek na świecie i osiągnęły sukces. "Marzenia warto spełniać"

Przygotowania do wielkiego finału 12. edycji Top Model. "W tym roku mamy też gigantyczną scenę"
Materiał promocyjny

Przygotowania do wielkiego finału 12. edycji Top Model. "W tym roku mamy też gigantyczną scenę"

Dawid Kubacki w szczerym wywiadzie o chorobie żony. "Ściska mi głos w gardle"

Dawid Kubacki w szczerym wywiadzie o chorobie żony. "Ściska mi głos w gardle"

Turbo czekoladowe ciasto, bułeczki z masą orzechową, czyli pyszne desery z najmniejszej kuchni świata
Materiał promocyjny

Turbo czekoladowe ciasto, bułeczki z masą orzechową, czyli pyszne desery z najmniejszej kuchni świata

Przez wiele miesięcy przebywał w hospicjum, dziś bierze udział w maratonach
Materiał promocyjny

Przez wiele miesięcy przebywał w hospicjum, dziś bierze udział w maratonach

Katarzyna Żak wspomina trudne chwile z mężem. "Płakałam"

Katarzyna Żak wspomina trudne chwile z mężem. "Płakałam"

Gadżety, które warto upolować w Black Friday. "Wiele osób je lubi"
Materiał promocyjny

Gadżety, które warto upolować w Black Friday. "Wiele osób je lubi"

"ŚOPW". Aneta Żuchowska pokazała córeczkę. "No urody po mamusi się nie wyprze"

"ŚOPW". Aneta Żuchowska pokazała córeczkę. "No urody po mamusi się nie wyprze"

Biżuteria na każdą okazję. Jak podkreślić strój efektownymi ozdobami?
Materiał promocyjny

Biżuteria na każdą okazję. Jak podkreślić strój efektownymi ozdobami?

Znana ginekolożka ze Szczecina z 5 zarzutami. Grozi jej więzienie

Znana ginekolożka ze Szczecina z 5 zarzutami. Grozi jej więzienie

18. edycja akcji "Podaruj Misia". Poznaj tegoroczne pluszaki

18. edycja akcji "Podaruj Misia". Poznaj tegoroczne pluszaki

Pizza pachnąca jesienią w wykonaniu Aleksandry Juszkiewicz. Jakie składniki wybrać?

Pizza pachnąca jesienią w wykonaniu Aleksandry Juszkiewicz. Jakie składniki wybrać?

Lady Gaga dostała suknię z Polski. "Bardzo bym chciała, by w niej wyszła"

Lady Gaga dostała suknię z Polski. "Bardzo bym chciała, by w niej wyszła"

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

"ŚOPW". Marek usłyszał od Kornelii "najmocniejsze słowo na świecie". "Nie spodziewałem się tego"

"ŚOPW". Marek usłyszał od Kornelii "najmocniejsze słowo na świecie". "Nie spodziewałem się tego"

Sara James stworzyła duet ze znanym raperem. "Jestem szalenie wdzięczna, że się udało"

Sara James stworzyła duet ze znanym raperem. "Jestem szalenie wdzięczna, że się udało"

Tanie prezenty Mikołajkowe. Czy da się kupić prezent za 30 lub 50 zł w dobie inflacji?

Tanie prezenty Mikołajkowe. Czy da się kupić prezent za 30 lub 50 zł w dobie inflacji?

Promocje, przeceny, wyprzedaże - jak kupować rozsądnie? Eksperci radzą

Promocje, przeceny, wyprzedaże - jak kupować rozsądnie? Eksperci radzą

Dopiero teraz wyznała to publicznie. "Przez miesiąc nie mogłam przestać płakać". Co się stało?

Dopiero teraz wyznała to publicznie. "Przez miesiąc nie mogłam przestać płakać". Co się stało?

Grzegorz Kajdanowicz zaprojektował swojego misia. "Wielki honor i zaszczyt"

Grzegorz Kajdanowicz zaprojektował swojego misia. "Wielki honor i zaszczyt"

Sprawdziliśmy, ile osób pomoże zmarzniętemu dziecku. Trudno uwierzyć w wynik eksperymentu

Sprawdziliśmy, ile osób pomoże zmarzniętemu dziecku. Trudno uwierzyć w wynik eksperymentu

Jak reagować na masturbację małych dzieci?

Jak reagować na masturbację małych dzieci?

Ile zapłacimy za zupy i dania świąteczne Magdy Gessler?

Ile zapłacimy za zupy i dania świąteczne Magdy Gessler?

Ile zostało niedziel handlowych do końca roku? Czy w wigilię 2023 zrobimy zakupy?

Ile zostało niedziel handlowych do końca roku? Czy w wigilię 2023 zrobimy zakupy?

Koszmar 3,5-latka. Był bity i gwałcony. "Ma ubytek czaszki oraz wodogłowie"

Koszmar 3,5-latka. Był bity i gwałcony. "Ma ubytek czaszki oraz wodogłowie"

Blanka Lipińska skrytykowała matki i wdała się w ostrą dyskusję z fanami

Blanka Lipińska skrytykowała matki i wdała się w ostrą dyskusję z fanami

Pan Tabletka i jego skuteczne sposoby na infekcje. "To uniwersalna, smaczna i zdrowa mikstura"

Pan Tabletka i jego skuteczne sposoby na infekcje. "To uniwersalna, smaczna i zdrowa mikstura"

Czy Kornelia i Marek ze "ŚOPW" chcą zostać rodzicami? Wiemy, co planują

Czy Kornelia i Marek ze "ŚOPW" chcą zostać rodzicami? Wiemy, co planują

Drewniane ozdoby świąteczne. Jak zrobić renifera?

Drewniane ozdoby świąteczne. Jak zrobić renifera?

Czy stan jamy ustnej może świadczyć o cukrzycy? "To wszystko jest ze sobą wzajemnie powiązane"

Czy stan jamy ustnej może świadczyć o cukrzycy? "To wszystko jest ze sobą wzajemnie powiązane"

Wielka miłość ambasadora USA i jego partnerki. Ich drogi znów się złączyły po 20 latach

Wielka miłość ambasadora USA i jego partnerki. Ich drogi znów się złączyły po 20 latach

Katarzyna Bosacka po rozstaniu z mężem poszła na terapię

Katarzyna Bosacka po rozstaniu z mężem poszła na terapię

Martyna Wojciechowska zaprojektowała misia. "Ma piernikowego przyjaciela"

Martyna Wojciechowska zaprojektowała misia. "Ma piernikowego przyjaciela"

Marcin ze "ŚOPW" ma nową partnerkę? Wiemy, czy jest już po rozwodzie z Kingą

Marcin ze "ŚOPW" ma nową partnerkę? Wiemy, czy jest już po rozwodzie z Kingą

Działał jako wolontariusz Szlachetnej Paczki. Po latach role się obróciły

Działał jako wolontariusz Szlachetnej Paczki. Po latach role się obróciły

Magda i Krzysiek ze "ŚOPW" podjęli decyzję. "Nie wiem, czy mi to przez usta przejdzie"

Magda i Krzysiek ze "ŚOPW" podjęli decyzję. "Nie wiem, czy mi to przez usta przejdzie"

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas

Tylko ta para z 9. edycji "ŚOPW" przetrwała. Co się wydarzyło w ich życiu? "To mnie zszokowało"

Tylko ta para z 9. edycji "ŚOPW" przetrwała. Co się wydarzyło w ich życiu? "To mnie zszokowało"