Walentynkowy horoskop miłosny. Co planety przygotowały zakochanym i samotnym?

WODZ8192
Źródło: Dzień Dobry TVN
Merkurja i horoskop miłosny
Merkurja i horoskop miłosny
Horoskop miłosny na 2022
Horoskop miłosny na 2022
Chiński Nowy Rok - horoskop na Rok Wodnego Tygrysa
Chiński Nowy Rok - horoskop na Rok Wodnego Tygrysa
Święto Zakochanych będzie trwało w tym roku wyjątkowo długo. Co prawda święty Walenty ma patronat tylko nad 14 lutego, ale układ planet w tym roku skupia się na sprawach miłosnych prawie przez cały miesiąc. Poznaj horoskop miłosny na walentynki, który przygotowała astrolog Merkurja.

Horoskop walentynkowy 2022

Od spotkania bogini miłości, czyli Wenus i króla testosteronu, czyli Marsa (16.02), cały czas będziemy skupieni na kwestiach uczuć i partnerstwie. Te dwie planety będą szły przez znak Koziorożca niemal ramię w ramię, aby spotkać się ponownie w mocnej koniunkcji z Plutonem (3.03).

Podgrzanie temperatury w partnerstwie zapewni nam pełnia Księżyca w ognistym i namiętnym znaku Lwa, która nastąpi 16 lutego. Będziemy bardziej skorzy do okazywania uczuć, kreatywni, otwarci i odważni w swoich wyznaniach. Tego samego dnia dojdzie do koniunkcji planet odpowiedzialnych w astrologii za wzajemną atrakcyjność, czyli do spotkania Wenus i Marsa. Jeśli możemy przełożyć randki i spotkania z poniedziałku na środę, zdecydowanie warto to zrobić, ponieważ będą bardziej satysfakcjonujące.

Astrologia i ezoteryka

Horoskop na Chiński Nowy Rok. Co nas czeka w Roku Smoka?
Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice

Nadszedł czas na bardzo poważne decyzje i deklaracje. Faza Koziorożca sprzyja formalnym decyzjom, składaniu obietnic, zamawianiu terminów w urzędach i wielkim zobowiązaniom. To idealny czas na zaręczyny bądź podjęcie decyzji o wspólnym zamieszkaniu. Nadchodzące Walentynki będą oryginalne, inne, ciekawe, dzięki wejściu Merkurego do Wodnika, będziemy inaczej wyznawać uczucia. Jednak jeśli komuś nie jest ze sobą po drodze, część stałych związków może podjąć decyzję o rozstaniu właśnie w pierwszym tygodniu marca. Najmocniej odczują układy na niebie Koziorożce, Barany, Byki i Wagi. To w Waszym życiu będzie teraz bardzo intensywna miłosna i partnerska rozgrywka o wszystko.

Planetarny kalendarzyk dla partnerstwa 

 • 14.02. Merkury wkracza do znaku Wodnika, łatwiej Nam przyjdą wyznania, będziemy oryginalni i kreatywni w spędzaniu czasu z drugą połówką
  • 16.02. Wenus spotyka się z Marsem w znaku Koziorożca
   • 16.02. Pełnia Księżyca w ognistym znaku Lwa podgrzeje atmosferę w partnerstwie
    • 3.03. duży sprawdzian na trwałość relacji i test na prawdziwość uczuć, czyli koniunkcja Marsa, Wenus i Plutona
     • jeśli ktoś jest samotny, zielone światło na nowe relacje i strzałę Amora przyniesie przejście miłosnych planet do znaku Wodnika
      • na uspokojenie emocji możemy liczyć dopiero w kolejnym tygodniu marca
       • 6.03 kolejna koniunkcja Wenus i Marsa tym razem w znaku Wodnika, czas na coś nowego i świeżego, single mogą zakochać się bez pamięci w najmniej oczekiwanym momencie i miejscu. Od tej daty na szczęście w uczuciach mogą liczyć znaki powietrzne czyli Bliźnięta, Wagi i przede wszystkim Wodniki.

        Horoskop miłosny 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

        Baran

        Dobre fluidy poczujesz z LWEM, WODNIKIEM, STRZELCEM.

        Lepiej unikaj teraz BYKA, KOZIOROŻCA, RYB.

        Twój patron czyli Mars wykazuje się teraz ogromną aktywnością! Nie możesz narzekać na brak emocjonujących wydarzeń. Niestety nie będzie stabilnie. Pamiętaj, duże wyzwania w uczuciach przyniesie 3.03. Twoje dobre potencjały uwolnią się od 6.03, kiedy poczujesz, że z czystą kartą zaczynasz nowy rozdział w partnerstwie. Wiosna przyniesie ogromną satysfakcję w miłości. Samotnym Baranom okazje do poznania odpowiedniej osoby da Jowisz, który od połowy maja znajdzie się w Twoim znaku.

        Byk

        Dobre fluidy poczujesz z RAKIEM, PANNĄ, KOZIOROŻCEM.

        Lepiej unikać teraz BLIŹNIĄT, STRZELCA, WODNIKA.

        Chyba od dawna nie miałeś tak sprzyjającej pozycji Wenus na Walentynki. Twoja opiekunka jest rozgrzana wpływem Marsa, a Ty stajesz się śmielszy i gotowy do walki o swoje racje. Kuj żelazo póki gorące, od Walentynek, aż do 6.03 to odpowiedni czas na deklaracje. Teraz nie spotkasz się z odmową i możecie czynić poważne wspólne plany na przyszłość. Pospiesz się, ponieważ w marcu pojawią się pierwsze tarcia. Po przejściu Wenus do znaku Wodnika będziesz mieć utrudnione zadanie.

        Bliźnięta

        Dobre fluidy poczujesz z BARANEM, STRZELCEM, WODNIKIEM.

        Lepiej unikać teraz PANNY, SKORPIONA, RYB.

        W same Walentynki, czyli 14.02. Merkury opuszcza ziemski znak Koziorożca i wkracza do żywiołu powietrza, zatem będziesz duszą towarzystwa. Wszędzie będzie Cię pełno. Pełnia Księżyca w sprzyjającym Ci znaku Lwa podniesie Twoją atrakcyjność fizyczną. Jednak możesz czuć, że to jeszcze nie to, na co czekasz. Prawdziwe powodzenie w miłości zacznie się dopiero od 6.03. W tym dniu Wenus i Mars przenoszą się do znaku Wodnika, który należy do Twojego, powietrznego żywiołu i wszystko stanie się prostsze. Partnerstwo nabierze kolorów. Na jeszcze większe podkręcenie temperatury w związku możesz liczyć późną wiosną i w lato. Samotne Bliźnięta znajdą kogoś w trakcie letnich wojaży

        Rak

        Dobre fluidy poczujesz z PANNĄ, KOZIOROŻCEM I RYBAMI.

        Lepiej teraz unikać BARANA, SKORPIONA, STRZELCA

        Walentynki będą całkiem udane. Zbliżająca się Pełnia Księżyca w znaku Lwa (16.02) ośmieli Cię i doda inwencji. Przestaniesz się zastanawiać nad tym co było i wyjdziesz domu. W opozycyjnym znaku Koziorożca dzieje się wiele i to będzie transformować Twoje relacje w nowym kierunku. 3.03 przyniesie ważny zwrot akcji. Trochę się uniesiesz i możesz stracić nad sobą kontrolę. 18.03. Pełnia Księżyca w Pannie pomoże uporządkować sytuację. Lato to dla Ciebie czas szybkich zauroczeń i rozstań.

        Lew

        Dobre fluidy poczujesz z BARANEM, STRZELCEM, WODNIKIEM.

        Lepiej teraz unikać BYKA, SKORPIONA, RYB.

        Same Walentynki pójdą trochę niezgodnie z planem. Dopiero Pełnia Księżyca (16.02) w Twoim własnym znaku, całkowicie odświeży atmosferę. Czekają Cię niesamowite niespodzianki, czułe uśmiechy i mocne wrażenia. Jednak na koniec lutego mogą pojawić się jakieś uczuciowe komplikacje. W szczególności uważaj na zazdrosną konkurencję 3.03. Kłopoty nie potrwają długo. Już od 6 marca, kiedy Wenus i Mars przejdą do opozycyjnego znaku Wodnika, zaczniesz czuć, że Twoje serce na nowo płonie ogniem. Powrotu na partnerskie szczyty możesz spodziewać się od połowy maja, kiedy Jowisz zawita do znaku Barana.

        Panna

        Dobre fluidy poczujesz teraz z BYKIEM, RAKIEM, KOZIOROŻCEM.

        Lepiej będzie unikać BLIŹNIĄT, WAGI, STRZELCA.

        W lutym i marcu układy planet sprzyjają stabilizacji Twoich uczuć. Wenus w znaku Koziorożca będzie Ci służyć i doda Ci wiele wdzięku i uroku osobistego.

        Wielkie spotkanie Marsa, Wenus i Plutona (3.03) w żywiole ziemi, to dla Panien czas nowych początków, ważnych deklaracji i wielkich słów. Pamiętaj, że trzeba się spieszyć, aby coś dla siebie zarezerwować i zagwarantować. Lato będzie pełne pracy, projektów i różnych zobowiązań zawodowych, więc miłość zejdzie na dalszy plan, przynajmniej na jakiś czas.

        Waga

        Dobre fluidy poczujesz z BARANEM, LWEM, WODNIKIEM.

        Lepiej teraz unikać RAKA, SKORPIONA, KOZIOROŻCA.

        Twoja patronka Wenus znajduje się w trudnym dla Ciebie znaku Koziorożca, gdzie niebawem połączy się z Marsem. Walentynki będą odbywały się zatem trochę pod presją. Brakuje Ci teraz swobody. Możesz czuć, że ktoś coś forsuje, na co niekoniecznie masz ochotę. Bogini miłości znajdzie się w jeszcze większych opałach 3 marca i jest to dla Ciebie czas trudnych decyzji. Jednak przejście Wenus do żywiołu powietrza (6.03) rozpocznie sprzyjający okres. Odetchniesz i zaczniesz kochać pełną piersią. Swobodę i spełnienie w pięknej miłości przyniesie czerwiec i lipiec.

        Skorpion

        Dobre fluidy poczujesz z BYKIEM, RAKIEM, KOZIOROŻCEM

        Lepiej unikać teraz BARANA, LWA, WODNIKA.

        To co się dzieje na niebie sprawia, że jesteś teraz absolutnie ponad konkurencją. Niewiele osób może z Tobą rywalizować. Zbliżająca się koniunkcja Wenus, Marsa i Twojego patrona, Plutona przynosi Ci wielkie emocje. W najbliższych tygodniach możesz zdobyć wszystko, na czym Ci zależy. Jednak uważaj na swój ogromny magnetyzm, ponieważ mając tak duży wpływ na życie innych, możesz kogoś zranić. Za pewne wybory trzeba będzie zapłacić. Niebawem czeka Cię zmiana planetarnej aury. 6 marca Wenus i Mars przenoszą się do znaku Wodnika i ulgowe traktowanie Cię przez Los zacznie się kończyć. Dla Ciebie późna wiosna to trudne wybory partnerskie.

        Strzelec

        Dobre fluidy połączą Cię teraz z BLIŹNIĘTAMI, LWEM, WODNIKIEM

        Lepiej będzie unikać BYKA, PANNY, RYB.

        Planety odpowiadające za relacje miłosne znajdują się w znaku ziemskim, a Twój patron czyli Jowisz w znaku wodnym. Nie jest to najlepszy układ na Walentynki, które spędzisz głównie w pracy. Sytuację uratuje Pełnia Księżyca w znaku Lwa (16.02), która da chwilowy oddech i możliwość poświęcenia trochę więcej czasu i uwagi sprawom uczuciowym. Jednak prawdziwe amory rozpoczną się dla Ciebie od 6. marca, kiedy Wenus i Mars wejdą do znaku Wodnika.

        12.04 na niebie odbędzie się spotkanie Jowisza i Neptuna, które przyniesie dla Ciebie romantyczne uniesienia i czas głębokich, autentycznych uczuć. Po wejściu Jowisza do znaku Barana (11.05) zaczniesz się przemieszczać, zwiedzać i poznawać nowe, intrygujące osoby.

        Koziorożec

        Dobre fluidy połączą Cię z BYKIEM, RAKIEM, SKORPIONEM.

        Lepiej unikać teraz BARANA, BLIŹNIĄT, WAGI

        To co się dzieje teraz w Twoim znaku sprowadza na Twoją drogę życiową szansę i niepowtarzalną okazję. Nie przegap niesamowitych zbiegów okoliczności, które w dniach przybliżonych do Walentynek ożywią Twoje wnętrze i pobudzą serce. Za sprawą Wenus w Twoim znaku będziesz łagodniejszy, czulszy i bardziej dostępny emocjonalnie dla innych. 16 lutego i 3 marca koniunkcja miłosnych planet w Twoim znaku to wielki przełom na gruncie partnerstwa. Nareszcie dopuścisz serce do głosu i staniesz się bardziej elastyczny. Po 28.03 czekają Cię poważne zobowiązania, których sam chcesz.

        Wodnik

        Dobre fluidy poczujesz z BLIŹNIĘTAMI, LWEM, STRZELCEM.

        Lepiej teraz unikać BYKA, RAKA, SKORPIONA.

        Wenus i Mars usadowiły się w znaku Koziorożca, więc możesz czuć, że Walentynki odbywają się jakby nie w tę porę, nie w ten czas. Dobry moment przyniesie Pełnia Księżyca w opozycyjnym do Twojego znaku Lwa (16.02), wtedy zaszalejesz i pojawi się wokół Ciebie wiele nowych bodźców i doznań.

        Dużą ulgę i znaczne ułatwienia w partnerstwie lub związku poczujesz od 6.03 – Wenus i Mars zagoszczą wtedy do Twojego znaku. Rozpoczną się dni, które przyprawią Cię o kolorowy zawrót głowy. Z minusów i utrudnień - uważaj na nagłe zerwania pod byle pretekstem 19. i 23. marca. Na szczęście lato całe dla Ciebie i pod Twoje dyktando.

        Ryby

        Dobre fluidy będą teraz z BYKIEM, RAKIEM, PANNĄ.

        Lepiej unikać towarzystwa BARANA, WAGI, STRZELCA

        Dzięki stabilizującym wpływom z ziemskiego znaku Koziorożca wyciszysz się, uspokoisz i zapragniesz poważnych rozmów na temat przyszłości związku. Bardzo prawdopodobne, że Walentynki to czas spędzony z drugą połówką w domowych pieleszach. Nie w głowie Ci teraz szaleństwa i niebieskie migdały. Potrzebujesz określić się i otrzymać jasne deklaracje ze strony drugiej połówki.

        Ważną dla wszystkich Ryb datą będzie 12. kwietnia. Wtedy w Twoim znaku nastąpi spotkanie Jowisza i Neptuna, które może odmienić oblicze Twojego serca i sprowadzić do Twojego życia szczerą, romantyczną, głęboką relację na którą czekasz już bardzo długo.

        Zobacz także:

        Autor: Astrolog Merkurja, Nastazja Bloch

        Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/EastNews

        podziel się:

        Pozostałe wiadomości