Horoskop na wtorek. Niektórzy zapunktują w miejscu pracy

Aktualizacja:
Źródło:
Astrolog Merkurja
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
wideo 2/11

Sprawdź horoskop dzienny na wtorek, 28 marca 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Barany, Bliźnięta i Strzelce będą mogły skorzystać z szansy na poprawę swoich notowań w miejscu pracy. Dzisiaj będziecie działać błyskotliwie i genialnie zaprezentujecie swoje możliwości. Dla pozostałych przedstawicieli zodiaku dzień będzie się wiązał z koniecznością odbywania bliższych i dalszych podróży oraz prowadzenia szybkich negocjacji.

Horoskop dzienny na wtorek, 28 marca 2023 r.

Słońce przebywa w znaku Barana, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Bliźniąt. Po godzinie 12.21 nasz naturalny satelita przejdzie do znaku Raka. Kiedy większa część zodiaku będzie w drodze do firmy czy szkoły, na niebie utworzy się koniunkcja Merkurego i Jowisza w znaku Barana. Ten układ przywoła bardzo dobre okazje i pozytywne emocje. W czasie podróży może wydarzyć się coś, czego nie braliśmy pod uwagę. Słońce przebywa w znaku Barana, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Bliźniąt. Po godzinie 12.21 nasz naturalny satelita przejdzie do znaku Raka. Kiedy większa część zodiaku będzie w drodze do firmy czy szkoły, na niebie utworzy się koniunkcja Merkurego i Jowisza w znaku Barana. Ten układ przywoła bardzo dobre okazje i pozytywne emocje. W czasie podróży może wydarzyć się coś, czego nie braliśmy pod uwagę. 

Horoskop dzienny na wtorek, 28 marca 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Koniunkcja Merkurego i Jowisza w osiemnastym stopniu twojego znaku wprowadzi cię w wyśmienity, żartobliwy nastrój. Dzień będzie obfitował w wyjątkowo dogodne możliwości i zaprosi cię do udziału jakiejś przygodzie. Szykuje się atrakcyjny wyjazd, rewelacyjna randka a w ostateczności rozmowa o obiecującym projekcie.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Możesz mieć dość twoich znanych i akceptowanych przez wszystkich zachowań. Dzisiaj nabierzesz nagłej ochoty na jakieś szaleństwa. Zaczniesz zachowywać się nieprzewidywalnie czy wręcz nieobliczalnie. Zaskoczysz zarówno współpracowników jak i domowników. Sam siebie też. Będzie się działo.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Spotkanie Merkurego z szczodrym Jowiszem w sprzyjającym ci znaku Barana to jest to czego potrzebujesz! Nareszcie okazja, która krążyła wokół ciebie od tygodni wpadnie wprost w twoje ręce. W tym dniu nie możesz siedzieć z założonymi rękami, a tym bardziej zostać w domu. Odbieraj wszystkie telefony, przyjmuj zaproszenia, bądź w podróży, ponieważ czeka na ciebie bogini pomyślności Fortuna.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Poranek będzie trudny. Drażniące i marudzące osoby, które na dodatek coś popsuły wywołają u ciebie złość. Układy na niebie poprawią się dla ciebie popołudniu. Po przejściu rosnącego Księżyca do twojego znaku przekujesz chwilowy kryzys na swój sukces. Wpadniesz na pomysł jak wykorzystać błędy innych, aby mieć z tego korzyści.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Wszystko o czym pomyślisz, zadzieje się wręcz na bieżąco. Ruszaj w trasę, nie ociągaj się. Nawet jeśli jest to spacer po gazetę, wyjście do parku, czy wieczorna rundka na rowerze. Dzisiaj to co dobre i korzystne spotka cię na zewnątrz. Będziesz w wybornym humorze i zaczniesz zarażać śmiechem innych.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Opiekujący się tobą Merkury znajdzie się w objęciach Jowisza. Niby jest to dobra wiadomość, ale ponieważ dzieje się to w niekompatybilnym z tobą znaku Barana, może się okazać, że co za dużo to niezdrowo. Dzisiaj albo ty, albo ktoś w twoim otoczeniu grubo z czymś przesadzi. Kłopoty spowoduje brak umiaru.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Przed tobą wyjątkowo szczęśliwe przedpołudnie. Możesz otrzymać wyczekiwaną wiadomość. Na twoje konto wpadnie jakaś sumka. Zaczniesz być obiektem zainteresowania wielu osób w twoim otoczeniu. Kiedy Księżyc przejdzie do znaku Raka atmosfera odrobinę się popsuje z powodu czyjejś zazdrości.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Dzisiaj szykuje się szalony klimat. Będziesz działał w wielkim pośpiechu i jakieś niedociągnięcia gotowe. Wtorek będzie obfitował w różnego rodzaju potknięcia lub pomyłki, na szczęście będą one niegroźne i zostaną obrócone w żart. Wieczorem posypią się gorące wyznania i namiętne słowa.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Pojawią się szczęśliwe zbiegi okoliczności. Jowisz spotyka się z planetą komunikacji, handlu i podróży czyli Merkurym. Przed tobą wyjątkowo szybki, konstruktywny i obiecujący wtorek. Masz przy sobie pozytywną energię i nie zawahaj się jej użyć. Dzisiaj rozkwitniesz i zachwycisz.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Nie wdawaj się w pewne wojenki czy przepychanki, których będziesz świadkiem. Dzisiaj w miejscu pracy bądź szkole wytworzy się nerwowa, niemiła atmosfera pełna zarzutów i oskarżeń. Ty możesz zebrać burę za to, że komuś się coś nie udało. W sprawach zdrowotnych pojawią się bóle i problemy w obrębie karku lub gardła.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

We wtorek wszystko się zaktualizuje i sytuacja obróci się na twoją korzyść. W twoim zasięgu jest coś, co było do tej pory tylko mrzonką. Spotkanie Merkurego i Jowisza w sprzyjającym ci znaku Barana przyspieszy wydarzenia, do tego stopnia, że możesz za nimi nie nadążyć. Puść to na żywioł. Okaże się, że sprawy same ustawią się tak, że lepiej nie trzeba.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Planety biorą cię do galopu. Nie uśmiecha ci się to zupełnie, ale rosnący Księżyc w znaku Bliźniąt i koniunkcja Merkurego z Jowiszem nie pozwolą ci pozostać obojętną wobec zaskakujących zmian. Jeśli nie chcesz przespać reform w miejscu pracy, musisz się szybko odezwać i zabiegać o to, abyś nie została pominięta przy rozdawaniu pewnych profitów.

Choroby i dolegliwości znaku Bliźniąt

Ze znakiem bliźniąt powiązane są choroby związane z układem oddechowym. Mogą to być choroby płuc, zapalenie oskrzeli, astma, ale także katar czy infekcje górnych dróg oddechowych. Mogą pojawić się nerwice i nerwobóle. Bliźnięta powinny zwrócić szczególną uwagę na wypadki podczas podróżowania, zarówno na lądzie, jak i w powietrzu.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Stocktrek Images / Getty Images

Pozostałe wiadomości