Horoskop

Horoskop dzienny na wtorek: niektóre znaki nie będą narzekać na brak szczęścia

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
andriano_cz/Getty ImagesHoroskop dzienny na wtorek, 19 października 2021 r.

Jaki jest horoskop dzienny na wtorek, 19 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc znajduje się w znaku Barana. Pomimo zbliżającej się, burzliwej Pełni, czeka Nas bardzo udany dzień. Na niebie Merkury i Jowisz mkną do przodu zasilając trygon powietrza swoim wpływem. Dodatkowo trygon Marsa i Jowisza podniesie Nas na duchu, pomoże wywalczyć ważne profity, natchnie do zagrania o swoje racje.

Horoskop dzienny na 19 października 2021 r.

To może być naprawdę udany i owocny dzień, w szczególności dla przedstawicieli znaków powietrznych czyli Bliźniąt, Wag i Wodników, ale Barany również nie powinny narzekać na brak szczęścia. Wiele spraw znajdzie swoje fortunne rozwiązanie.

Horoskop dzienny - Baran

W tym dniu Mars wesprze Cię z całą mocą. Ktoś Cię pochwali i doceni. Ktoś Cię zauważy. Możesz również otrzymać jakąś nagrodę bądź profity. Zapowiada się całkiem udany dzień również pod względem emocjonalnym. Wieczór spędzisz pomiędzy ludźmi, którzy Cię wspierają.

Horoskop dzienny - Byk

W tym dniu ciężko Ci będzie o porozumienie w kwestiach finansowych. Możesz mieć poczucie, że otoczenie mówi w jakimś innym języku. Ty o chlebie, a ludzie wokół o niebie. Okaże się, że nie zawsze i nie dla każdego pieniądze są na pierwszym planie. Ciężko będzie również z kwestiami serca, ktoś ma wobec Ciebie inne oczekiwania.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Przed Tobą duża szansa na przebicie się na upatrzoną wcześniej pozycję. W kwestiach finansowych szykuje się poprawa. Możesz z sukcesem poprosić o podwyżkę, złożyć ofertę na zakup domu, postarać się o kredyt hipoteczny, zdać egzaminy. Twój wdzięk i czar osobisty będzie nie do podrobienia.

Horoskop dzienny - Rak

Przed Tobą męczący dzień, w którym na głowę zwali Ci się nadmiar obowiązków i wymagań. Odpowiedzialność za błędy innych zacznie Cię przerastać. Możesz odczuwać duży ból u nasady nosa. Dzisiaj łatwo wpadniesz w gniew i irytację. Wieczorem sytuacja w domu może odrobinę wymknąć się spod kontroli.

Horoskop dzienny - Lew

Dzisiaj będziesz zajmował się głównie sobą i świętowaniem swoich osiągnięć. Z czystym sumieniem przyjmij zaproszenia na imprezy lub towarzyskie spotkanie. Tam możesz odreagować ostatnie napięcie związane z odpowiedzialnością za projekty i zlecenia. Możesz się bawić i korzystać z życia. Zasłużyłeś.

Horoskop dzienny - Panna

Od rana na Twojej głowie będzie cała masa pilnych spraw i niecierpiących zwłoki telefonów. Będziesz pracować na przyspieszonych obrotach. Ten kołowrotek nie zwolni do samego wieczora. Padniesz na łóżko ostatkiem sił. Przygotuj sobie wcześniej kompres na głowę i termofor do łóżka. Przyda się na ból pleców.

Horoskop dzienny - Waga

Przed Tobą dzień pełen umysłowej aktywności, kreatywnych pomysłów i kontaktów międzyludzkich. Dzisiaj w błyskawiczny sposób znajdziesz rozwiązania wszystkich problemów. Nie będziesz się wahać, nie będziesz się ociągać i o dziwo szybko podejmiesz decyzje, z których później się nie wycofasz.

Horoskop dzienny - Skorpion

Możesz być podrażniony, a przez to jeszcze bardziej złośliwy i uszczypliwy niż zazwyczaj. Nie będziesz mieć humoru, a Twój dobry nastrój gdzieś się ulotni. Uważaj jednak, aby nie nadepnąć komuś na odcisk, szczególnie w miejscu pracy. Może być z tego większa zawierucha niż sądzisz. W domu nadal niespokojnie.

Horoskop dzienny - Strzelec

Dzisiaj ciąg dalszy dobrych informacji. Twój patron – Jowisz ustawi się w korzystnym położeniu z Marsem. Na wszystko wystarczy Ci sił i entuzjazmu! Wszystkie ważne dla Ciebie sprawy powoli zaczynają się układać. W biznesie poczujesz powiew świeżej gotówki, w kwestiach sercowych możliwe odblokowanie. Ktoś wreszcie się przełamie i da Ci szansę.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Ostatnimi dniami możesz być po prostu nieznośny! Na szczęście już jutro Pełnia Księżyca i napięcie zacznie opadać. Niestety dzisiaj będziesz jeszcze wchodził w bezsensowne sprzeczki, czepiał się drobiazgów i wytwarzał wokół siebie nerwową atmosferę. Nie dziw się, że osoby z otoczenia omijają Cię szerokim łukiem. Na randkę we dwoje też nie jest to dobry termin.

Horoskop dzienny - Wodnik

Widać znaczną poprawę w Twoim nastroju oraz polepszenie się atmosfery w miejscu pracy. Okaże się, że pogłoski o czarnych scenariuszach okazały się nieprawdziwe. Spadnie Ci ciężar z serca. Przebywający w Twoim znaku Jowisz utworzy dla Ciebie jakieś szanse i okazje, z których warto skorzystać również jeśli chodzi o zakupy sprzętu elektronicznego.

Horoskop dzienny - Ryby

Pomimo zmęczenia nie przysypiaj, tylko uważnie monitoruj to, co się dzieje wokół Ciebie, szczególnie jeśli tyczy się to miejsca pracy. Musisz wykazać się dzisiaj ostrożnością i rozważnością. Ktoś uważnie Cię obserwuje i może próbować niepostrzeżenie zabrać Ci coś, co należy do Ciebie, albo zająć Twoje miejsce – również w uczuciach.

Jesienny rytuał potęgi uczuć

Jesień kojarzona z październikiem i końcem września to okres, kiedy robi się co raz ciemniej. W czasie panowania Wagi jest to czas równych szans oraz łączenia się w pary. To idealny moment na odprawienie miłosnego rytuału, jakim jest Potęga uczuć. Potrzebne są do niego: opadłe liście i świeże w różnych kolorach, czerwona tasiemka, czarny długopis oraz dwie kartki w kolorze czerwonym, spinacze, nożyczki, dwie czerwone świece oraz dojrzałe jesienne warzywa i owoce (te, które sami lubimy).

Po zmierzchu należy ustawić świece w centralnym miejscu naszego mieszkania i zapalić je. Wokół nich rozkłada się owoce i warzywa. Do wstążki należy przypinać liście, naprzemiennie świeże i opadłe. Z kartek wycina się serduszka, na jednym wpisuje się własne imię, a na drugiej imię wybranka lub bliskich osób. Świece powinny się palić do wypalenia lub aż same zgasną, a wycięte serca chowa się wśród owoców.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. "Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: andriano_cz/Getty Images

Pozostałe wiadomości