Horoskop

Horoskop na środę. Dla niektórych to będzie pracowity dzień

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja
Horoskop

Dla znaków ziemskich Byki, Panny i Koziorożce) będzie to wyjątkowo pracowity i wypełniony aktywnościami dzień. Bliźnięta i pozostałe znaki powietrzne (Wagi i Wodniki) czekają już w napięciu na to, co przyniesie najbliższa Pełnia Księżyca, więc mogą być w tym dniu nadpobudliwe i rozstrojone. Jaki jest horoskop dzienny na środę, 7 grudnia 2022 roku?

Słońce przebywa w znaku Strzelca, nasz naturalny satelita przebywa w znaku Bliźniąt i przygotowuje się do Pełni Zimnego Księżyca. Na niebie utworzy się kwinkunks pomiędzy Słońcem a Uranem, który może nieco zakłócać przesył energii elektrycznej oraz transmisję danych internetowych. Merkury rozgości się w znaku Koziorożca.

Horoskop dzienny na środę, 7 grudnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Dzisiaj musisz się wspiąć na wyżyny swojego profesjonalizmu. Od rana będą cię spotykać różnego rodzaju niespodzianki i zamiany zawodowych planów, z którymi trzeba się szybko i skutecznie uporać. Ilość rozmów, które dzisiaj odbędziesz będzie odrobinę przytłaczająca. Telefon może się wprost urywać. Ktoś podejmie z tobą dobrą i owocną współpracę.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Trzeba będzie poświecić więcej uwagi, aby coś dobrze zdiagnozować, wyleczyć lub chociażby zaleczyć. Niekoniecznie chodzi o jakąś infekcję, chociaż ona też może się trafić. Równie dobrze chodzi o diagnostykę auta czy szwankującego sprzętu. Musisz wziąć się za bary z jakimś kłopotem i uporać się z tym, zamiast odkładać na później. Później będzie nie łatwiej a trudniej.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Rosnący Księżyc znajduje się w twoim znaku i ładuje moc, tak aby niebawem osiągnąć 100% swojej widoczności. Czujesz, jak energia roznosi cię od środka i potrzebujesz pomysłu jak dobrze ją skanalizować, aby wykorzystać ten potencjał, który niebawem będzie twoim udziałem. Ciężko ci się skupić, ciężko na czymkolwiek zawiesić uwagę dłużej niż 5 minut. Brakuje ci dzisiaj precyzji.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Twoje marzenie o jakimś kontakcie z zagranicą, nowym szkoleniu, służbowej delegacji czy innym wypadzie w dalszy teren, może się niebawem spełnić. Właśnie otrzymujesz poważną propozycję i dobrze ją rozważ, zanim zdecydujesz się ją odrzucić. Warto trochę przewietrzyć podróżny kufer, poszerzyć horyzonty i zadbać o swój rozwój. Pamiętaj o lekcjach języka obcego.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Zbliżająca się Pełnia Księżyca w znaku Bliźniąt służy ci i możesz liczyć na bardzo sprawny i płynny przepływ komunikacyjny zarówno zawodowy, jak i prywatny. Dzisiaj na linii ty – reszta świata, powinno być wszystko w porządku. Spodziewaj się fantastycznych dyskusji, ciekawych tematów, propozycji spotkań i oferty jakiegoś intrygującego randez-vous.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

W tym dniu może wyjątkowo i uciążliwie zgrzytać coś, co swój początek ma w dalszej przeszłości. Okaże się, że stare problemy odżyły i możesz poróżnić się z kimś o pozornie wyjaśnione kwestie. Dzisiaj ciężko będzie spokojnie rozmawiać, jeśli widzisz, że ktoś kompletnie ignoruje twoje zdanie i nie liczy się z twoją opinią. W pracy będzie iskrzyć.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Dzień przyniesie ci załagodzenie sporów w relacji. Rosnący Księżyc w znaku Bliźniąt da wam tyle interesujących i ciekawych tematów do ponownego przedyskutowania, że na nowo się sobą zachwycicie. Z lekkością znajdziesz wspólny język z rówieśnikami, rodzicami, szefem czy drugą połówką. Popołudniu okazja zakupowa.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Coś się pokomplikuje i będziesz mieć poczucie, że nie jest to przypadek, ale celowe i zaplanowane działanie twoich przeciwników. Ktoś uparł się, aby postawić cię w niewygodnym położeniu albo przynajmniej w niekorzystnym świetle. Widocznie się komuś ostatnio naraziłeś. Zlokalizujesz o co chodzi i będziesz temu przeciwdziałał. Uważaj na wirusy w wiadomościach.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Przed tobą zabiegany dzień. Poczujesz, że już od śniadania masz gigantyczne opóźnienie. Spokojnie, pośpiech jest złym doradcą, a ty musisz wszystko ułożyć tak, aby nie było skuchy. Jeśli byś się roztroił, albo przynajmniej rozdwoił byłaby szansa, że dasz radę być we wszystkich miejscach i pozałatwiasz powierzone ci sprawy. Musisz wybierać.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Pomimo tego, że nie lubisz kiedy udzie wokół ciebie zachowują się chaotycznie i głośno, dzisiaj trzeba będzie się z tym liczyć. Rosnący Księżyc w znaku Bliźniąt nie ułatwia ci wykonywania twoich obowiązków. Droga będzie trochę wyboista, ale na koniec dnia stwierdzisz, że wszystko opanowane. Merkury w twoim znaku uruchomi jakiś dawny kontakt.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Okaże się, że to z czym musisz się mierzyć nie jest aż takie trudne i groźne. Księżyc w pokrewnym ci znaku Bliźniąt pomoże ci w zorganizowaniu sobie czasu i przestrzeni w taki sposób, aby wszystko pogodzić. Dzisiaj będziesz myśleć w sposób zupełnie nieszablonowy i dzięki temu wyjdziesz na prowadzenie. Ktoś pójdzie ci na rękę.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Niestety nadchodząca Pełnia Zimnego Księżyca nie współgra z twoimi zamiarami. Wokół ciebie wytworzy się jakiś bałagan. Może dojść do niezbyt śmiesznych pomyłek i potknięć. Komunikacja również nie będzie na najwyższym poziomie. Dzisiaj bardzo uważaj na to co mówisz i do kogo, ponieważ ściany mają uszy.

Znaczenie kart Tarota - Królowa Mieczy

Królowa Mieczy to przedostatnia z kart Mieczy, a także zbioru Mieczy i jednocześnie Małych Arkan. Jej znakami zodiaku są Panna i Waga, planetą Wenus, a żywiołem powietrze. W pozycji prostej wskazuje na kobietę lub inną osobę o cechach tej karty, a która będzie odgrywać kluczową rolę w postawionym pytaniu wobec pytającego. To osoba starsza od nas, która kieruje się logicznym myśleniem i chłodną kalkulacją, trzyma się zasad i sprawuje pieczę nad ustalonym porządkiem. W pozycji odwróconej świadczy o koncentracji na doświadczaniu cierpienia i bólu, skłonnościach masochistycznych i złośliwości. Może zwiastować oziębłość seksualną oraz brak kontaktu z ciałem.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości