Horoskop

Horoskop na środę. Dobry dzień na negocjacje

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja
horoskop

Sprawdź horoskop dzienny na środę, 5 października 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc znajduje się w znaku Wodnika. Na niebie Srebrny Glob rośnie i ustawi się w dość sympatycznym trygonie z naszą dzienną gwiazdą.

Środek tygodnia powinien nam upłynąć w nieco lżejszym rytmie i w sympatyczniejszej atmosferze, w szczególności dla przedstawicieli trygonu powietrza, czyli dla Bliźniąt, Wag i Wodników. Dzisiaj będziemy milsi dla innych i okaże się, że mamy zbieżne zdanie w wielu kwestiach, nawet z osobami, z którymi nie mogliśmy ostatnio znaleźć wspólnego języka. To będzie środa dobra na negocjacje w każdej dziedzinie.

Horoskop dzienny na środę, 5 października 2022. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Czeka cię poprawa samopoczucia. Jakieś dotychczasowe kłopoty odejdą w niepamięć lub znajdą gładkie rozwiązania. Dzisiaj masz dobrą passę i coś, co nie chciało już kilka razy wyjść, tym razem się uda. Twoja pozycja w pracy się umocni.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Atmosfera w pracy nie będzie zadowalająca. Mogą pojawić się jakieś nieprzyjemne plotki o zwolnieniach czy redukcjach, które będą wymierzone właśnie w ciebie. Ktoś ewidentnie chce popsuć ci dobry humor i wpłynąć negatywnie na twoje poczucie bezpieczeństwa. Nie daj się.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Przed tobą doskonały dzień. Po twojej stronie grają Słońce i Księżyc, które znajdują się w powietrznym trygonie. Będziesz po prostu szczęśliwy, że możesz robić to, co lubisz i to, co sprawia Ci przyjemność. Pogodny nastrój i świetne pomysły będą ci towarzyszyć aż do wieczora.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Wiadomość od pewnej osoby prawdopodobnie wyprowadzi cię z równowagi. Może się okazać, że jakieś poczynione wcześniej ustalenia, na których opierałeś swój dzień, są nieaktualne. Zaczniesz czuć, że ktoś cię lekceważy i postanowisz sobie, że zapamiętasz to zachowanie i powrócisz do tego w odpowiednim momencie.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Dzisiaj skup się na swoim zdrowiu i kondycji. W pracy powstanie margines luzu, w relacjach poprawi się komunikacja, ale ty powinieneś przyjrzeć się uważnie, czy twój organizm nie woła o jakiś radykalny przegląd? Ostatnio jesteś zmęczony bardziej niż zwykle, a kawa może już nie pomagać. Czas zrobić coś dla siebie, tylko wymyśl, co da ci prawdziwy relaks?

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Ktoś wystartuje z jakimś pomysłem, co do którego najdelikatniej rzecz biorąc, masz obiekcje. Możesz z kimś się spierać i argumentować ostro za swoim punktem widzenia, ale to na niewiele się zda. Dzisiaj planety mają inną niż twoja wizję i będą ją realizować, niestety trochę twoim kosztem. Wieczorem odpocznij i przestań analizować.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Układ na niebie wspiera cię z każdej, możliwej strony. Wenus i Słońce są w twoim znaku, rosnący Księżyc w przyjaznym znaku Wodnika, Mars w pokrewnym znaku Bliźniąt. Czegóż chcieć więcej? Poczuj to, że tak naprawdę możesz odetchnąć pełną piersią, że wszystkie zmartwienia i drobne kłopoty są do przebrnięcia. Ciesz się jesiennymi, sprzyjającymi ci barwami.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Dzień zwiastuje jakieś większe i mniejsze nieporozumienia na różnych szczeblach. Rosnący Księżyc znajduje się w kwadraturze do twojego znaku i może się okazać, że ktoś nie ma najmniejszego zamiaru wykonywać twoich poleceń, a nawet zakwestionuje twój autorytet czy też pozycję w miejscu pracy. W domu również jakieś krzywdzące czy niesprawiedliwe słowa.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

W środę będzie ci się wiodło. Okaże się, że twoje przewidywania się spełniły i jest sukces, jeśli chodzi o jakieś wspólne dzieło. Możesz przyjmować gratulacje. Dzisiaj będziesz nosić głowę dumny jak paw, masz powody, ale nie przesadzaj, trzeba jeszcze dokończyć temat, na razie nie spoczywaj na laurach.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Twoi domownicy lub bliscy współpracownicy nie będą dzisiaj mieć z tobą lekko, będziesz krytykował na prawo i lewo. Staniesz się markotny i jak na ciebie wyjątkowo niecierpliwy. Dzisiaj zniknie gdzieś twoje opanowanie i spokój wewnętrzny, którym zazwyczaj tak dobrze dysponujesz.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Rosnący Księżyc w twoim znaku zapewni ci posłuch i autorytet wśród osób, z którymi będziesz się w tym dniu stykał. Przejdziesz od planów do realizowania pewnych swoich zamierzeń. Dzisiaj możesz zaprosić kogoś na wspólny spacer, dyskusję czy słuchanie muzyki i dzięki temu spędzisz bardzo interesujący i udany wieczór.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Stwierdzisz, że zjada cię rutyna, że wszystko ci się już przejadło, że nic nowego się nie dzieje. Dasz się ponieść emocjom. Spokojnie, te wybuchy są zrozumiałe, ponieważ czujesz się skrajnie zmęczona, ale zupełnie nietrafione, jeśli chodzi o otoczenie, w którym do nich dojdzie. Poczekaj na odpowiednie towarzystwo, tam po południu się wyżalisz.

Karty Tarota - śmierć

Śmierć to 13 karta w Wielkich Arkanach. Jej znakiem zodiaku jest Koziorożec, planetą Pluton, a żywiołem ziemia. Ogólne znaczenie to przemiana - coś co było musi zostać zakończone i pora na coś nowego. Bywa również nazywana Wielką Przemianą lub Transformacją. Wskazuje przede wszystkim na początek, uwolnienie od doczesnych problemów i duże zmiany.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Milatoo/Getty Images

Pozostałe wiadomości