Horoskop na sobotę. Dla niektórych będzie to szalony dzień

Rozgwieżdżone niebo
Horoskop na sobotę
Źródło: gettyimages/ Pietro Iacono / EyeEm
Sprawdź horoskop dzienny na sobotę, 4 lutego 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Wodnika, Księżyc zaczyna dzień w znaku Raka, po godzinie 9.48 Srebrny Glob przejdzie do znaku Lwa, w którym będzie przygotowywać się do bliskiej już pełni.

Horoskop dzienny na sobotę, 4 lutego 2023 r.

Dzisiaj nad ranem uściśli się również kwadratura pomiędzy Słońcem a Uranem, to trudny układ, który generuje trudności z dostępem do internetu oraz różnego rodzaju niespodzianki z brakiem logowania do kont. Możemy również ulegać impulsom, które każą nam wykłócać się o jakieś drobiazgi. Dzisiaj będziemy bardzo pobudliwi. Uważajmy na drodze, ponieważ duża część kierowców może wykonywać nieprzewidywalne i irracjonalne manewry.

Astrologia i ezoteryka

Horoskop na Chiński Nowy Rok. Co nas czeka w Roku Smoka?
Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice

horoskop dzienny na sobotę, 4 lutego 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Przed tobą szalona sobota spędzona wręcz w locie. Będziesz jak wiatr hulał to tu, to tam. Dzisiaj jesteś nie do zatrzymania. Rosnący Księżyc w znaku Lwa wygoni cię z domu już do południa. Zanim wrócisz i się położysz miną długie godziny. Niewykluczone że do domu zawitasz dopiero kolejnego dnia, ponieważ imprezy przedłużą się bardziej niż zakładałeś.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Dzisiaj wystrzegaj się bezrefleksyjnej wiary w jakieś gorsze wiadomości, ponieważ może dojść do pomyłki i sytuacja nie wygląda tak źle, jak będzie nakreślona. Chociaż dzień nie będzie dla ciebie łatwy, pamiętaj, że z każdej trudnej sytuacji jest wyjście. Nie trać ani wiary, ani nadziei, ponieważ w kolejnym tygodniu koło fortuny zacznie obracać się dla ciebie.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Rosnący Księżyc w znaku Lwa pomoże ci uporać się z chwilowymi przeciwnościami. Trudna pogoda nie powinna cię zniechęcić. Nie rezygnuj z umówionych spotkań i kontaktów towarzyskich. Czas się trochę rozerwać i dążyć do kontaktów międzyludzkich. Oddaj się beztroskiej zabawie.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

W tym dniu masz dar wyciągania rzeczy ukrytych. W sobotę wykażesz się ogromną przenikliwością. Zyskujesz możliwość zaglądania innym w umysły. Doradzisz komuś w skomplikowanej sprawie. W sobotę będziesz kursować to tu, to tam i zabawisz dłużej pod kilkoma adresami.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Kwadratura Słońca i Urana wzięła cię na celownik i zamierza zrobić ci sporego psikusa. Nie będzie ci jednak do śmiechu, ponieważ twoje perypetie będą zabawne głównie dla innych, ale nie dla ciebie. Relacje z otoczeniem staną się mocno napięte i nie radzisz sobie z ukrywaniem niechęci do pewnych osób. Może lepiej to pokazać.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Dzień nie niesie ci szczególnych problemów, ale nie jest również wybitnie sprzyjający. Szykuje się normalna, standardowa sobota, którą będziesz chciała poświęcić na swoje rutynowe działania. Sprzątanie, prasowanie. Uważaj przy praniu, możliwość awarii pralki.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Układ na niebie sprzyja sprawom związanym ze sztuką i kreatywnością. Możesz dzisiaj nakupować sobie modnych rzeczy, sprawić jakieś nadprogramowe przyjemności, zdobyć bilety do kina, na koncert czy premierę. Tego dnia nie powinnaś spędzać w samotności. Wieczorem wszystko się pokomplikuje.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Przygotuj się na sobotę jak na bitewne pole. Dzisiaj nie będzie zabawy w półśrodki. Albo w lewo, albo w prawo. Na nic zdadzą się próby lawirowania podjęte przez twoich rozmówców. Będziesz w tym dniu bardzo konkretny i nieustępliwy. Osiągniesz to czego chcesz, ale zauważ, czy cena, którą zapłacisz nie jest za to zbyt wysoka.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Chociaż sprzyja ci rosnący Księżyc w znaku Lwa, to nie szarżuj ze zbytnimi prędkościami. Nie chodzi tylko o samochód, ale wszystko to co będziesz w tym dniu wykonywał. Pośpiech nie jest wskazany. Będziesz podejmował liczne aktywności towarzyskie i partnerskie. Dzień bardzo rozrywkowy.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Chociaż masz ku temu wielką pokusę, nie wdawaj się w jakieś plotki czy też podejrzane zebrania u swoich znajomych. Ktoś ma potrzebę obmawiania innych uczestników towarzystwa, ale ty się w to nie mieszaj, ponieważ źle na tym wyjdziesz. W tym dniu spotkania z intrygą w tle szybko uderzą w te osoby, które grają nieczysto. Lepiej czyść swoje podwórko.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Kwadratura Słońca i patronującego ci Urana sprawi, że będzie to dzień trudny i właściwie od początku do końca nieprzewidywalny. Możesz czuć się bardzo niepewnie, ponieważ coś wymknie się spod kontroli. W tym dniu występuje zagrożenie jakimiś obmowami, plotkami czy też próbą zrzucenia na ciebie odpowiedzialności za szkody.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Dzisiaj powinnaś trochę przystopować. Księżyc przeszedł ze sprzyjającego ci znaku Raka do znaku Lwa i coś może zaburzać twoją ostatnią harmonię, osiągniętą w partnerstwie lub w rodzinie. Ktoś może okazywać swoje niezadowolenie, szykują się również niegroźne, krótkotrwałe przykrości.

Wierzchołek domu w znaku wody - znaczenie w horoskopie

Ponownie, kiedy wierzchołek domu umiejscowiony jest w znaku wody, dana kwestia będzie silnie powiązana z cechami tego żywiołu. W przypadku wody oznacza podejście wrażliwe i intuicyjne. W takiej sytuacji często stawia się na emocje i podejście uczuciowe, co może mieć negatywne konsekwencje, jeśli poddamy się im za nadto.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/ Pietro Iacono / EyeEm

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Apokalipsa w galerii sztuki
Materiał promocyjny

Apokalipsa w galerii sztuki