Horoskop dzienny na sobotę. Czas na celebrację życia w doborowym towarzystwie

horoskop, astrologia, znaki zodiaku
Horoskop dzienny na czwartek 10 marca 2022 r.
Źródło: DigtialStorm/Getty Images
Słońce przebywa w znaku Raka. Księżyc znajduje się w znaku Barana, ale po godzinie 14.27 Srebrny Glob zmieni położenie i przejdzie do fazy Byka. Jaki jest horoskop dzienny na sobotę, 3 lipca 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Dzień rozpoczniemy aktywnie i dużą dozą energii. Zapragniemy spędzać czas produktywnie. Po południu wraz z Księżycem w znaku Byka skupimy się bardziej na celebracji życia za suto zastawionym stołem, kosztując smakołyków w doborowym towarzystwie.

Horoskop dzienny na sobotę, 3 lipca 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Doskonale odnajdziesz się w aktywnym klimacie soboty. Przed Tobą dużo rodzinnych spotkań i towarzyskich zaproszeń. Wieczorem na wyczekiwane od kogoś wiadomości serce zabije Ci mocniej. Czy to tylko przyjaźń?

Horoskop dzienny - Byk

To będzie męczący dzień. Dzisiaj masz szansę na odnowienie jakiegoś kontaktu, który przez nieszczęśliwy zbieg okoliczności został zakłócony. Wieczorem bardzo prawdopodobna ciężka rozmowa z kimś, kto mieszkał, bądź mieszka z Tobą pod jednym dachem.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Możesz borykać się z jakąś niedyspozycją fizyczną, która trochę popsuje Ci wolny dzień. Na gruncie sercowym ktoś będzie sprawiał Ci kłopoty swoją zazdrością. Wieczorem podlicz wydatki, zrób jakiś bilans.

Horoskop dzienny - Rak

Dzisiaj pojawią się jakieś nieoczekiwane okoliczności i informacje, które nagle zmienią Twoje plany. Nie obawiaj się, to może być drobiazg, który sprawi że trzeba będzie dostosować do cudzego rozkładu jazdy. Wieczorem rozkwitniesz.

Horoskop dzienny - Lew

Bliscy nareszcie zaczną doceniać Twoje wysiłki i wynagrodzą Ci niezbyt udane ostatnie dni. Możesz spodziewać się doskonałych posiłków i dogadzania Twoim zachciankom. Po południu humor na chwilę popsuje Ci jakaś informacja z mediów.

Horoskop dzienny - Panna

Dzień obdarzy Cię dobrą kondycją psychofizyczną. Otworzą się przed Tobą nowe horyzonty w kwestiach uczuć i podróży. Być może pojawi się zaproszenie do wspólnego urlopowania, które powinnaś Panno przyjąć.

Horoskop dzienny - Waga

To będzie ważny dzień jeśli chodzi o Twoje relacje. Ktoś z czyją opinią bardzo się liczysz zawiedzie Twoje oczekiwania i wyrazi się o Tobie krytycznie. Trzeba będzie to przyjąć. Wieczorem czeka Cię krótka zmiana pobytu.

Horoskop dzienny - Skorpion

Osoba, która mieni się życzliwą i serdeczną może być interesowna. Przyjrzyj się dzisiaj reakcjom w Twoim otoczeniu, wtedy wychwycisz coś ciekawego. Jeśli nadstawisz ucha, dotrą do Ciebie bardzo interesujące słowa, których się nie spodziewałeś.

Horoskop dzienny - Strzelec

Nie bój się dzisiaj dodatkowej odpowiedzialności. Poradzisz sobie świetnie z powierzonymi Ci obowiązkami. Ktoś zostanie kilka godzin w Twojej pieczy. Może trzeba będzie się zająć jakimś małoletnim? Wieczór aktywny towarzysko.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Do południa ktoś będzie stroszyć przed Tobą piórka i próbować wzbudzić Twoje zainteresowanie, niestety nie będziesz w nastroju do lekkiej zabawy. Na szczęście wieczorem humor Ci się poprawi i spędzisz miły czas przy imprezowym stole.

Horoskop dzienny - Wodnik

Sobotę zaczniesz aktywnie, bieganiem, jazdą na rowerze bądź spacerem. Na Twoim telefonie pojawią się miłe wiadomości, na które czekałeś. Po południu docenisz zalety domowego zacisza i popracujesz nad zaległymi zadaniami zawodowymi.

Horoskop dzienny - Ryby

Nie będziesz podzielać entuzjazmu domowników, co do nagłych wyjazdów czy zakupów. Postanowisz zająć się zaległościami w kuchni, praniu czy sprzątaniu. Poczujesz potrzebę spędzania spokojnego dnia wypełnionego domowymi czynnościami.

Astrolog Merkurja

Co jest brane pod uwagę przy opracowywaniu horoskopu?

Aby astrolog mógł stworzyć dokładny horoskop, musi wykonać pewne obliczenia. W tym celu musi wziąć pod uwagę datę narodzin lub zdarzenia, godziny i minuty, dane miejsca urodzenia, czyli długość i szerokość geograficzną.

Horoskop osób urodzonych w tym samym dniu może różnić się radykalnie, biorąc pod uwagę położenie ciał niebieskich w domach Zodiaku, aspekty czyli odległości kątowe planet względem siebie.

Zobacz wideo: Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"

Zobacz więcej:

Horoskop miesięczny na lipiec. Przed nami miesiąc miłosnych uniesień, wakacyjnych znajomości i nowych doświadczeń

Sennik. Co oznacza sen o wygranej w lotto?

Na czym polega chiński horoskop partnerski?

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: DigtialStorm/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości