Horoskop na sobotę. W tym dniu wiele osób ulegnie pokusom

horoskop
Horoskop dzienny na sobotę, 24 września 2022 r. - Ryby, Rak, Baran, Byk, Lew, Skorpion, Waga, Bliźnięta, Wodnik, Koziorożec, Strzelec, Panna
Źródło: MARK GARLICK/SCIENCE PHOTO LIBRARY/Getty Images
Sprawdź horoskop dzienny na sobotę, 24 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Wagi, Srebrny Glob znajduje się w znaku Panny, a jego tarcza maleje i przygotowuje się do pierwszego, jesiennego Nowiu Księżyca. Na niebie utworzy się opozycja pomiędzy Wenus znajdującą się w znaku Panny a Neptunem przebywającym w znaku Ryb.

Dzień będzie pełen rozmarzenia, wysokich, religijnych idei oraz emocji związanych z przeżywaniem duchowych doświadczeń. W tym dniu wiele osób ulegnie pokusom idealizowania swoich wybranków bądź wybranek. Kino, muzyka, teatr i film będą na ustach szerokiego grona. W tym dniu znane postacie związane ze światem filmu i telewizji będą szeroko komentowane, w kontekście jakichś sensacyjnych wiadomości.

Horoskop dzienny na sobotę, 24 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Możesz czuć się ożywiony i pobudzony. Jakieś ekscytujące spotkanie chodzi ci cały czas po głowie i energia nosi cię z miejsca na miejsce. Dzisiaj będziesz prawdziwą wiercipiętą, przemieszczając się od znajomych do znajomych, zanim się zorientujesz, przemierzysz kilka kilometrów. To będzie sobota pełna wrażeń.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Rozmarzysz się nie na żarty. Zbieranie jesiennych, kolorowych liści, kasztany pod stopami i ostatnie, cieplejsze promienie będą cię nastrajać do romantycznych wyznań i randek. Wenus znajduje się w objęciach Neptuna, więc trochę odlecisz. Dzisiaj dasz się ponieść fantazji… byle nie za daleko.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Słońce, które znajduje się w sprzyjającym ci znaku Wagi, jest bardzo dobrą prognozą nie tylko na dzisiaj, ale na najbliższe tygodnie. Będziesz takim marzycielem z realnymi podstawami. Dzisiaj zapragniesz spełnić jakieś swoje pragnienie i wykonasz to w sposób sprawny i satysfakcjonujący, a ktoś z radością ci w tym potowarzyszy.

Astrologia i ezoteryka

Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Niestety układ na niebie nie jest ci w smak i sprawy rodzinne mogą się lekko pokomplikować. Szczególnie Raki z pierwszego dekanatu mogą odczuć zaostrzenie się tonu sporów wśród domowników. Reszta przedstawicieli znaku spędzi dzień głównie przed telewizorem lub, co bardziej przyjemne, w kinie.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Dzisiaj z powodzeniem pogodzisz ze sobą jakieś dwa odmienne światy. Może chodzić o osoby, które nie mogły znaleźć sposobu na to, aby zażegnać jakiś spór, ale równie dobrze o jakieś pozornie wykluczające się opcje. W sobotę zjesz ciasteczko i będziesz mieć ciasteczko i nawet nikomu nie przyjdzie do głowy cię krytykować.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Przebywająca w twoim znaku Wenus znajdzie się w opozycji z Neptunem. To rozczuli cię i zmiękczy twój bezustanny racjonalizm. Może nawet uronisz łzę na jakimś rzewnym melodramacie? Księżyc, który znajduje się w twoim własnym znaku, odkryje cieplejsze, bardziej czułe warstwy twojej osobowości.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

To będzie pierwszy, niesamowity dla ciebie jesienny weekend. Twoja opiekunka Wenus znajdzie się w kontakcie z Neptunem. To postawi cię w sytuacji obcowania z dziełami sztuki, filmem, muzyką lub po prostu z zapierającym dech pięknem przyrody. Ktoś będzie szeptał ci do ucha jakieś romantyczne, gorące słówka.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Dzisiaj staniesz się, trochę wbrew woli, centrum zainteresowania dla innych. Osoby przebywające w twoim otoczeniu będą skupiać się na tobie, na twoim wyglądzie, na tym, co mówisz, co robisz, z kim przyszedłeś na jakąś imprezę. Staniesz się obiektem obmowy i niezdrowych emocji. No cóż, nikt nie pozostanie obojętny.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Słońce w sprzyjającym znaku Wagi to trochę za mało na udaną sobotę. Będzie ci przeszkadzać Księżyc w znaku Panny, jak również niekorzystna dla ciebie opozycja Wenus i Neptuna. Dzisiaj wyjdą na jaw jakieś nieścisłości, czy mówiąc prosto z mostu, partnerskie kłamstwa i kłamstewka. Nie będzie komfortowo.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Nie chcę, ale muszę. To chyba najlepiej odzwierciedli dla ciebie atmosferę tego dnia. Trzeba będzie stawić się w jakimś miejscu, a na dodatek prezentować się doskonale i być w świetnym humorze, którego dzisiaj wyjątkowo ci brakuje. Przebrniesz przez to bez szwanku, nie obawiaj się. Wieczór twój.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Masz szansę kogoś olśnić swoją oryginalnością, intelektem lub wyglądem. Pierwszy weekend jesieni wyciąga po ciebie ręce, aby porwać cię w wir imprez i towarzyskich atrakcji. Uważaj jedynie na napoje wyskokowe. Dzisiaj będziesz mieć problemy zdrowotne, jeśli przesadzisz z bąbelkami.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Możesz odpłynąć. Dosłownie i w przenośni. Jakaś duża woda typu morze lub jezioro w tle będzie cię kusić. Może zamienisz akwen na saunę? Opozycja Wenus i Neptuna jest dla ciebie okazją do tego, aby zbliżyć się z kimś na poziomie duchowym i intymnym. To doskonały czas na zwierzenia.

Karta tarota - Kapłanka

Kapłanka bywa nazywana również Papieżycą. Jej znakiem astrologicznym jest Księżyc, a numer arkanu to 2. Litera alfabetu hebrajskiego przepisana do Papieżycy to ג - gimiel. Ogólne znaczenie karty to tajemnica. Może wskazywać na sferę duchowości i doświadczeń astralnych. Jest silnie powiązana z kartą Kapłana i stanowi archetyp dobrej żony, matki oraz panny. Tajemniczość Kapłanki może polegać na jej wewnętrznym życiu duchowym, które nie tylko jest tajemnicą dla postronnych, ale również dotyka pewnego sacrum.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: MARK GARLICK/SCIENCE PHOTO LIBRARY/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości