Horoskop

Horoskop na sobotę. Pora na ożywienie kontaktów i znajomości

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Dina Belenko Photography/Getty ImagesHoroskop dzienny, 23102021

Słońce rozpocznie dzień w znaku Wagi, ale o godzinie 6:50 przejdzie do znaku Skorpiona, w którym będzie przebywać przez najbliższy miesiąc. Poprzez wpływ Słońca ze znaku Skorpiona, w ciągu najbliższych tygodni staniemy się bardziej dociekliwi i przenikliwi. Jaki jest horoskop dzienny na sobotę, 23 października dla wszystkich znaków?

Księżyc rozpocznie dzień w znaku Byka, a o godzinie 9.56 przejdzie do znaku Bliźniąt. Dzięki obecności Srebrnego Globu w tej towarzyskiej fazie zodiaku w sobotę będziemy aktywni i możemy liczyć na ożywienie się naszych kontaktów i znajomości. Ciężko będzie zagrzać miejsce. Dzisiaj zaczniemy biegać i załatwiać różnorakie sprawunki w szybszym niż zazwyczaj tempie.

Horoskop dzienny na sobotę, 23.10.2021 r.

Horoskop dzienny - Baran

Dzisiaj będziesz o dziwo działać w sposób merytoryczny i uporządkowany. Nie zabraknie Ci energii do wykonania wszystkich zaplanowanych czynności. Przed Tobą pracowity, ale harmonijny i udany dzień. Wobec członków rodziny wykażesz swoje zdolności przywódcze i zarządzisz jakie działania należy podjąć, co wszystkim wyjdzie na dobre.

Horoskop dzienny - Byk

W sobotę spodziewaj się jakiś odwiedzin, które niekoniecznie były wcześniej zapowiedziane. Będziesz musiał podporządkować się rytmowi dnia, który narzuci ktoś inny. Dzisiaj niewiele będzie szło zgodnie z Twoimi przewidywaniami. W miejscu zamieszkania porządki – zdecydujesz się coś wyrzucić, bądź czegoś się pozbyć.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Księżyc rozgości się w Twoim znaku, co nakieruje Twoją uwagę na domowników i sprawy z nimi związane. Być może jakiś czworonożny pupil będzie wymagał Twojej interwencji bądź pomocy. W uczuciach nareszcie chwila spokoju, niczego nie będziesz musiał udowadniać, niczego nadrabiać. Twoja relacja ureguluje się sama.

Horoskop dzienny - Rak

Księżyc w znaku Bliźniąt sprawi, że czeka Cię dzień pełen kontaktów z innymi. Bardzo prawdopodobne, że nie będziesz się mógł oderwać od telefonu bądź komputera. Ktoś zaabsorbuje Twoją uwagę, być może on-line. Otrzymasz ciekawe wiadomości i zaproszenia, w tym do udziału w szkoleniu w niedalekiej przyszłości.

Horoskop dzienny - Lew

Początek weekendu przyniesie Ci możliwość podreperowania Twojego życia towarzyskiego, koleżeńskiego i kulturalnego. Ostatnio spędzasz czas tylko na pracy bądź obowiązkach. Sympatyczne zaproszenie wyrwie Cię z tej rutyny. Ktoś bardzo liczy na Twoją obecność i nie da Ci się wykręcić.

Horoskop dzienny - Panna

Księżyc nie będzie wpływał na poprawę Twojego humoru, ale możesz liczyć na wsparcie Słońca ze znaku Skorpiona. To nic, że w Twoim otoczeniu pojawi się kilka osób, z którymi nie potrafisz się porozumieć. Złośliwe komentarze puścisz mimo uszu. Najważniejsze będzie to, że czujesz się lepiej fizycznie i że niebawem możesz planować spotkanie z bliską Ci osobą.

Horoskop dzienny - Waga

Aura planet będzie wyganiać Cię z domu i poczujesz sporą chęć na jakieś nowe wrażenia. Być może kino, teatr, kawiarnia ze znajomymi będą miejscami, w których spędzisz większą część swojego dnia. Nie przesadzaj jedynie z kolejnymi zakupami. Okaże się, że Twój portfel jest bardziej pusty niż myślałeś. Trzeba przystopować.

Horoskop dzienny - Skorpion

Nareszcie Słońce wkracza do Twojego znaku. Poczujesz niemal natychmiastową ulgę. Masz świadomość, że Twoje plany i pragnienia już niebawem zaczną się realizować. Nareszcie Twoja energia pójdzie do góry. Popołudnie spędzisz przyjemnie w dobrym towarzystwie. Pozwolisz sobie na kulinarne przyjemności i zakupy nowej garderoby.

Horoskop dzienny - Strzelec

Dzień zapewni Ci doskonałą rozrywkę i podziała na Ciebie jak gaz rozweselający. Możesz zbyt mocno odlecieć jeśli chodzi o kontrolowanie sytuacji, ponieważ Księżyc w opozycyjnym znaku Bliźniąt osłabi Twoją zdolność chłodnej oceny. Uważaj, aby impreza nie przeciągnęła się zbytnio lub nie miała kiepskich konsekwencji. Na gruncie domowym jakieś zgrzyty o finanse.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Ktoś, kto jest Ci wyjątkowo bliski wyśle do Ciebie ważną wiadomość lub przekaże istotne informacje. To będzie ważny dzień jeśli chodzi o decyzje partnerskie. Będziesz mieć jakiś dylemat typu jechać, nie jechać, a jeśli jechać to z kim? Możesz być nieco rozdarty pomiędzy obowiązkami, a przyjemnością. Dzisiaj wszystkim nie dogodzisz, musisz wybierać.

Horoskop dzienny - Wodnik

Dzisiaj rano ktoś zasypie Cię pretensjami i jakimiś żądaniami. Nie martw się i zachowaj zimną krew. Możesz spotkać się z niezrozumieniem i czyimiś roszczeniami nawet o miejsce na parkingu, ale to chwilowe. Po południu klimat zdecydowanie się poprawi i będziesz mógł rozmawiać w gronie znajomych na ulubione tematy.

Horoskop dzienny - Ryby

Poczujesz się bezpieczniej i stabilniej. Wkroczenie Słońca do wodnego trygonu zasili Twoją energię życiową, więc będziesz mocniejsza. Jednak osoby wokół Ciebie wręcz przeciwnie – będą się miotać, wprowadzać nerwową atmosferę i próbować wejść Ci na głowę. Nie dasz się wyprowadzić z równowagi i popołudnie spędzisz tak jak chcesz i lubisz.

Rytuał na październik – zakopany żal

Zakopany żal, to rytuał, który pozwala niejako zapomnieć i zlikwidować żale, które targały nami do tej pory. Jest to też rytuał, który można wykonywać z osobą, z którą się pokłóciliśmy. Do wykonania potrzebny będzie kamień, najlepiej bursztyn, agat bądź kryształ górski, różowa świeca oraz niebieskiego koloru mazak bądź farba, którą będzie się malowało po kamieniu.

Wybrany minerał należy oczyścić, a następnie położyć obok zapalonej świecy, tak, aby naładował się jej energią, czyli około 15 minut. Następnie na kamieniu należy wymalować symbol, który kojarzy się nam z sytuacją, która powoduje żal. Tak przygotowany powinno się zakopać, np. w ogródku bądź parku, a następnie stojąc nad zakopanym żalem pozwolić, aby troski nas opuściły.

Zobacz także:

Zobacz wideo:

Co gwiazdy mówią o mężczyznach?
Co gwiazdy mówią o mężczyznach?Jak sobie radzić z mężczyznami z poszczególnych znaków zodiaku? Na co mężczyźni urodzeni w poszczególnych znakach zodiaku zwracają uwagę?
Dzień Dobry TVN

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Dina Belenko Photography/Getty Images

Pozostałe wiadomości